Camp chef väliköök

Camp Chef kaasaskantav välipliit loob köögi hetkega

Soe suvi on iga puhkaja unistus. See on aeg, mil lühikese ajaga tuleb hoidistada aiamaal kasvanud ja turult ostetud küpsed viljad, sõita ringi Eestimaal ja kaugemalgi. Lisaks pakuvad udused hommikud ideaalse võimaluse romantilisteks või praktilisteks kalalkäikudeks. Kõiki neid tegevusi ühendab ühine nimetaja – vaja on välitingimustes toitu kuumutada, kuid matkapriimus või matkaauto gaasipliit ei ole piisava võimsusega. Hoidistamise järel lõhnab kogu kodu äädika või magusa suhkru järele. Kaasaskantav välipliit kokkab kõikjal.

Lahendus oleks luua hetkega väliköök, mis on võimalik hõlpsalt taas kokku pakkida. Nii saaks moosi keeta või kurke sisse teha hoopis õues või ei peaks pere kitsas matkaautos hommikuputru valmistama.

Camp Chef võimsad gaasipliidid nii ühe kui ka kahe põletikohaga pakuvad just sellist lahendust, sest kütteks on vajalik vaid grillgaas ja elektriühendust kasutusel ei ole. Camp Chef gaasipliitide põleti võimsuseks on koguni  KW – see tähendab, et vabalt läheb keema ka ämbritäis kartuleid.

Nii nagu grille on väikeste täiendustega võimalik muuta, saab ka sellele lihtsale pliidile lisada kohe või hiljem BBQ grill- või hoopis pitsaahju mooduli. Nii on baasiks kaasakantav välipliit, kuid selle baasil on võimalik luua kiiresti korralik funktsionaalne väliköök ja sama ruttu see kasutamise järel ka kokku pakkida. Ideaalne valik perenaisele, kala- või matkamehele.