Grilliguru OÜ pakub grillimise ja suitsutamise valdkonnas ainult parima kvaliteediga tootjate tehniliselt kõige uuenduslikumaid seadmeid. Kui mõnes maailma nurgas tullakse grillimise valdkonnas välja uue lahendusega, testime seda. Kui toode ületab meie kõrged nõuded kvaliteedile ja kasutusmugavusele, leiab ta koha meie sortimendis.  

Grilliguru valikus on saadaval: 

• pelletgrillid kaubamärkidelt Traeger, Green Mountain Grills, Lousiana Grills ja Pit Boss

gaasigrillid pikka garantiid ja maksimaalset kvaliteeti pakkuvatelt kaubamärkidelt Napoleon, Bull BBQ, OttoWilde ja Broil King  

• ainulaadsed täisautomaatsed suitsuahjud Borniak ja Bradley

Kamado tüüpi grillid Kamado Joe kaubamärgilt ja erinevas suuruses GrillSymboli voki- ja paellapannid 

söegrillide valikus on täna kogu maailmas unikaalne digitaalselt juhitav Masterbuilt grill. Klassikalisi ufokujulisi söegrille meie sortimendist ei leia.

grillinurga või väliköögi ehitajale pakume erinevate suurustega integreeritavaid grille ja grillinurga ehitamiseks vajalikke mooduleid kaubamärkidelt Broil King ja Napoleon

kasutusvalmis väliköök/ grillsaar ühes vajalike seadmetega nagu eluaegse garantiiga gaasigrill, põhjamaistesse välitingimustesse sobilik külmkapp jm Bull BBQ tootevalikust. Ostja saab valida ise oma köögi materjalid ja moodulid. 

• Iga toote juurde pakume tarvikuid alates alusmattidest ja ilmastikukindlatest katetest kuni erinevate roogade valmistamist hõlbustavate tarvikute ja maitseainete- kastmeteni. 

Grilliguru kinkekaart on tähtajatu. Nii saab panustada sõbra-sugulase- kolleegi tähtpäeval tema unistuse täitumisse ja grillisõber saab ise sobivaima kingituse valida. 


Grilliguru OÜ on asutatud 2014. aastal. Mõne grillibrändi müügiga alustanud poekesest on tänaseks välja kasvanud suurim kvaliteetsete grillide, suitsuahjude ja tarvikute ning varuosade ekspert mitte ainult kogu Eestis, vaid terves Baltikumis.

Grilliguru kaubamaja asub Tallinna külje all Peetris, Allika tee 2. Oleme avatud teisipäevast reedeni kella 11-18, muul ajal eelneval kokkuleppel

Kaugemalt saabujatele on asukoht hõlpsasti leitav. Siin on alati piisav hulk tasuta parkimiskohti ning elektriauto kasutajatele kaubamaja küljes ka elektriauto laadimispunkt.  

Avatud on ka Grilliguru e-kaubamaja aadressil www.grilliguru.ee. Siit sooritatud ostud saab tellida kulleriga koju või sobivaimasse pakiautomaati.  

Grilliguru tunneb oma kaupa peensusteni alates info seadme tehnilistest iseärasustest kuni toidu maitsestamise ja grillimiseni välja. Grilliguru kaubamajas saab parima ostuotsuse tegemiseks pelletgrille ka ise testida

Meie müüdavatel toodetel on kõrge kvaliteet. Siiski võib juhtuda, et mõni detail vajab vahetamist. Kõikidele meie poolt müüdavatele toodetele on olemas varuosad.

Sul on küsimus? Vajad nõu või kõhkled? Helista julgelt 5104855, või kirjuta e-kiri alvar@grilliguru.ee. Ei ole olemas grillimise või suitsutamise alast küsimust, millele Grilliguru vastata ei oska.