Grilliguru tootevalikut saab vaadata – katsuda Tallinna lähedal Peetris. Kui aga pealinna kanti pole aega või võimalust tulla, siis 2024. aasta kevadel on meie täiemahuline väljapanek kindlasti kohal ka:
aprillikuus:
Maamessil Tartus 18.-20. aprill;

maikuus:
Luige laadal 10.-12. mai;
Türi lillelaadal 17.-18. mai;

juulikuus: 
Jahimeeste kokkutulekul Rutjal 12.-14.juuli;

augustikuus:
Hauka laadal 10.-11. august.

 

 

 

 

Eesti Grilliliidu aastaauhind 2023: Panus Eesti grillikultuuri arendamisse.

Grilli või suitsuahju soetamine on perele suur väljaminek. Poes tunduvad kõik masinad ühesugused – suured, metallist ja läikivad. Mida aga üks või teine grillseade võimaldab, teab peensusteni vaid oma ala suurim asjatundja – Grilliguru pälvis Eesti Grilliliidu aastaauhinna 2023 panuse eest Eesti Grillikultuuri arendamisel.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    • 11.-13. augustini leiad meilt Hauka laadalt, boksist nr 1, kohe Coopi poe vastas. Grilliguru poolt on välja antud ka Hauka laada peaauhind – Kamado Joe II grill.

  • Kunda linnapargis käisime 6. mail.
  • Merivälja pargis käisime 14. mail
  • Türi lillelaadal käisime 19.-21. mail
  • Saku laadal käisime 20. mail
  • Jõgeval käisime 27. mail
  • Aegviidu kõlakoja pargis käisime 3. juunil
  • Pärnus Grillfestil olime 9.-10. juunil
  • Jahimeeste kokkutulekul Eesti Kaevandusmuuseumi alal osalesime 7.-9. juulil

 

Soovid täpsemalt teada? Küsi lis telefonil 5104855 või alvar@grilliguru.ee

Miks kõneleda grilli või suitsuahju valimisest just Grilliguruga?

Grilliguru asutaja Alvar Landson on grillimisele ja suitsutamisele pühendunud enam kui kümmekond aastat. Iga Grilliguru tootevalikusse kuuluv grill või suitsuahi on katsetatud enne mudeli sortimenti võtmist. Grilliguru on väikeettevõte ja sestap on suhtlus lihtne ka keerulisemates olukordades, kus seade on näiteks rikki läinud. Meie sortimendis olevatele masinatele on alati saadaval ka varuosad. Just sestap saabki Grilligurule täiesti kindel olla.  

Grilliguru valikus on saadaval: 

pelletgrillid kaubamärkidelt Traeger, Camp Chef, Green Mountain Grills.

gaasigrillid pikka garantiid ja maksimaalset kvaliteeti pakkuvatelt kaubamärkidelt Napoleon ja Broil King , aga ka Cross Ray infrapuna gaasigrillid

• täisautomaatsed elektrilised suitsuahjud Borniak

Kamado tüüpi grillid Kamado Joe kaubamärgilt 

söegrillide valikus on kogu maailmas unikaalne digitaalselt juhitav Masterbuilt söegrill. Klassikalisi ufokujulisi söegrille meie sortimendist ei leia.

grillinurga või väliköögi ehitajale pakume erinevate suurustega integreeritavaid grille ja grillinurga ehitamiseks tellimisel vajalikke mooduleid kaubamärkidelt Broil King ja Napoleon

kasutusvalmis väliköök/ grillsaar ühes vajalike seadmetega nagu eluaegse garantiiga gaasigrill, põhjamaistesse välitingimustesse sobilik külmkapp jm Bull BBQ tootevalikust on saadaval tellimisel. Ostja saab valida ise oma köögi materjalid ja moodulid. 

• Iga toote juurde pakume tarvikuid alates alusmattidest ja ilmastikukindlatest katetest kuni erinevate roogade valmistamist hõlbustavate tarvikute ja maitseainete- kastmeteni. 

Grilliguru kinkekaart on tähtajatu. Nii saab panustada sõbra-sugulase- kolleegi tähtpäeval tema unistuse täitumisse ja grillisõber saab ise sobivaima kingituse valida. 


Grilliguru OÜ on asutatud 2014. aastal. Mõne grillibrändi müügiga alustanud poekesest on tänaseks välja kasvanud suurim kvaliteetsete grillide, suitsuahjude ja tarvikute ning varuosade ekspert mitte ainult kogu Eestis, vaid terves Baltikumis.

Grilliguru salong asub Tallinna külje all Peetris, Allika tee 2. Samas kohas asub ka ladu kauba väljastamiseks. Traditsioonilisel oleme jaanuaris suletud, mil külastada saab eelneval kokkuleppel

Grilliguru e-pood asub aadressil www.grilliguru.ee. Siit sooritatud ostud saab tellida kulleriga koju või sobivaimasse pakiautomaati.  E-pood on aasta läbi alati 24h avatud, nii et osta saab ikka.

Kaugemalt saabujatele on asukoht hõlpsasti leitav. Siin on alati piisav hulk tasuta parkimiskohti.

Grilliguru tunneb oma kaupa peensusteni alates info seadme tehnilistest iseärasustest kuni toidu maitsestamise ja grillimiseni välja. Grilliguru kaubamajas saab parima ostuotsuse tegemiseks pelletgrille ka ise testida

Meie müüdavatel toodetel on kõrge kvaliteet. Siiski võib juhtuda, et mõni detail vajab vahetamist. Kõikidele meie poolt müüdavatele toodetele on võimalik hankida varuosi. Ka kohapeal on olemas varuosade valik.

Sul on küsimus? Vajad nõu või kõhkled? Helista julgelt 5104855, või kirjuta e-kiri alvar@grilliguru.ee. Ei ole olemas grillimise või suitsutamise alast küsimust, millele Grilliguru vastata ei oska.