Grilliguru OÜ pakub grillimise ja suitsutamise valdkonnas ainult parima kvaliteediga tootjate tehniliselt kõige uuenduslikumaid seadmeid. Kui mõnes maailma nurgas tullakse grillimise valdkonnas välja uue lahendusega, testime seda. Kui toode ületab meie kõrged nõuded kvaliteedile ja kasutusmugavusele, leiab ta koha meie sortimendis.  

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

Grilliguru valikus on saadaval: 

• pelletgrillid kaubamärkidelt Traeger, Camp Chef, Green Mountain Grills.

gaasigrillid pikka garantiid ja maksimaalset kvaliteeti pakkuvatelt kaubamärkidelt Napoleon ja Broil King  

• ainulaadsed täisautomaatsed suitsuahjud Borniak

Kamado tüüpi grillid Kamado Joe kaubamärgilt ja erinevas suuruses GrillSymboli voki- ja paellapannid 

söegrillide valikus on täna kogu maailmas unikaalne digitaalselt juhitav Masterbuilt grill. Klassikalisi ufokujulisi söegrille meie sortimendist ei leia.

grillinurga või väliköögi ehitajale pakume erinevate suurustega integreeritavaid grille ja grillinurga ehitamiseks vajalikke mooduleid kaubamärkidelt Broil King ja Napoleon

kasutusvalmis väliköök/ grillsaar ühes vajalike seadmetega nagu eluaegse garantiiga gaasigrill, põhjamaistesse välitingimustesse sobilik külmkapp jm Bull BBQ tootevalikust. Ostja saab valida ise oma köögi materjalid ja moodulid. 

• Iga toote juurde pakume tarvikuid alates alusmattidest ja ilmastikukindlatest katetest kuni erinevate roogade valmistamist hõlbustavate tarvikute ja maitseainete- kastmeteni. 

Grilliguru kinkekaart on tähtajatu. Nii saab panustada sõbra-sugulase- kolleegi tähtpäeval tema unistuse täitumisse ja grillisõber saab ise sobivaima kingituse valida. 


Grilliguru OÜ on asutatud 2014. aastal. Mõne grillibrändi müügiga alustanud poekesest on tänaseks välja kasvanud suurim kvaliteetsete grillide, suitsuahjude ja tarvikute ning varuosade ekspert mitte ainult kogu Eestis, vaid terves Baltikumis.

Grilliguru salong asub Tallinna külje all Peetris, Allika tee 2. Samas kohas asub ka ladu kauba väljastamiseks. Traditsioonilisel oleme jaanuaris suletud, mil külastada saab eelneval kokkuleppel. Meie e-pood on aastaläbi alati 24h avatud, nii et osta saab ikka.

Kaugemalt saabujatele on asukoht hõlpsasti leitav. Siin on alati piisav hulk tasuta parkimiskohti.

Avatud on Grilliguru e-kaubamaja aadressil www.grilliguru.ee. Siit sooritatud ostud saab tellida kulleriga koju või sobivaimasse pakiautomaati.  

Grilliguru tunneb oma kaupa peensusteni alates info seadme tehnilistest iseärasustest kuni toidu maitsestamise ja grillimiseni välja. Grilliguru kaubamajas saab parima ostuotsuse tegemiseks pelletgrille ka ise testida

Meie müüdavatel toodetel on kõrge kvaliteet. Siiski võib juhtuda, et mõni detail vajab vahetamist. Kõikidele meie poolt müüdavatele toodetele on võimalik hankida varuosi. Ka kohapeal on olemas varuosade valik.

Sul on küsimus? Vajad nõu või kõhkled? Helista julgelt 5104855, või kirjuta e-kiri alvar@grilliguru.ee. Ei ole olemas grillimise või suitsutamise alast küsimust, millele Grilliguru vastata ei oska.