Meie veebipoes saab ostude eest tasuda ka järelmaksuga. Selgitame järelmaksude valikuid ning viimasena ka samm-sammult, kuidas osta Grilliguru e-poest nii, et ostu saab kohe kätte, kuid tasuda tuleb hiljem. Sõltuvalt valitud järelmaksust ei pruugi lisanduda teenustasu ega intresse – need maksab Grilliguru sinu eest.

Grill või suitsuahi järelmaksuga on hea võimalus jaotada suuremaid kulusid pikemale perioodile.

 

Saad grilli, suitsuahju või muu soovitud kauba kohe kätte, kuid maksad hiljem ning sõltuvalt valitud järelmaksust ei pruugi lisanduda teenustasu ega intresse – Grilliguru maksab need sinu eest!

Kohene maksevalik Grilliguru e-poes

Pangaülekanne – valikus on kõik Eesti levinumad pangad. Vali pank, logi sisse oma pangakontole ja järgi juhiseid.

Järelmaksu kolm valikut Grilliguru e-poes

Kui on vaja kohe soetada grill või suitsuahi, saab selle eest tasuda ka järelmaksuga. See makseviis võimaldab saada kauba kohe kätte, kuid ostu eest tasuda väikeste osamaksetena. Järgnevalt vaatamegi võimalusi pikema või lühema maksetähtajaga tasumiseks.

Inbank Maksa kahes osas ja Inbank Maksa kolmes osas jaotab ostusumma vastavalt kas kaheks või kolmeks võrdseks osaks.

 • Oluline on, et nende järelmaksuvalikutega  ostes puuduvad ostjal lepingutasu, intressid ja muud lisatasud, sest Grilliguru maksab need teenusepakkujale sinu eest!
 • Esimese osamakse tähtaeg saabub alles kuu pärast ostu sooritamist. Näiteks 150 € ostu eest kolmes osas makstes tuleb tasuda igakuiselt 50 €. Sooritades ostu 1. märtsil 2024, tuleb esimene osamakse tasuda 1. aprillil, teine 1. mail ja juhul kui valiti kolmeosaline makse, siis viimase osa tasumise aeg saabub 1. juunil.
 • Inbank Maksa kahes osas ja Inbank Maksa kolmes osas järelmaksuga saab tasuda 30-2500 euro suuruste ostude eest.

Inbank järelmaks võimaldab tasuda ostu eest 3-72 kuu jooksul. Ostusumma on 100-10 000 eurot. See on tõeliselt paindlik järelmaks, mis võimaldab ostjal valida nii maksepäeva kui ka järelmaksu pikkuse.

Selge tabel järelmaksu teenustasudest ja intressidest:

Inbank “Maksa kahes osas” Maksa kahes võrdses osas. Esimene makse tuleb teha alles üks kuu peale ostu sooritamist. Teenustasu ja intress puudub (Grilliguru tasub need sinu eest)
Inbank “Maksa kolmes osas” Maksa kolmes võrdses osas Esimene makse tuleb teha alles üks kuu peale ostu sooritamist. Teenustasu ja intress puudub (Grilliguru tasub need sinu eest)
Inbank järelmaks Maksa 3-72 kuu jooksul. Vali ise maksegraafiku ja soovi korral ka sissemakse suurus. Ostja tasub teenustasu ja intressi

Juhis kuidas osta Grilliguru e-poest järelmaksuga:

 1. Aseta soovitud toode või tooted korvi – järelmaksuga saab osta ka soodushinnaga või kampaaniatooteid;
 2. Täida arvelduse andmed. Kui soovid kauba saata näiteks otse maakoju, siis märgi eraldi kohaletoimetamise aadress;
 3. Vali makseviisiks kas “maksa hiljem, lisatasudeta” ja sealt täpsemalt Inbank “Maksa kahes osas”, Inbank “Maksa kolmes osas” või pikemaajalisema valikuna “järelmaks Inbank”;
 4. Loe ja kinnita nõustumine müügitingimustega;
 5. Vajuta nuppu “esita tellimus”;
 6. Suundud Inbanki lehele, kus näed detailselt maksekuupäevi ja – summasid. Soovi korral saad brauseri “tagasi” nupuga oma maksevalikut muuta;.
 7. Kui oled otsustanud, vajuta nuppu “edasi” Inbanki lehel ja logi oma isiku tuvastamiseks sisse;
 8. Järgi juhiseid ekraanil. Järelmaksu makseviiside vormistamine toimub Inbanki lehel, kuid pärast naased taas Grilliguru veebipoodi;
 9. Järelmaksu vormistamise järel saab Grilliguru kinnitatud tellimuse ja toimetame kauba kohale valitud viisil – kas kulleriga, posti teel või ootame sind hoopis ise järele;
 10. Naudi grillimist ja suitsutamist pere ja sõpradega, maksa aga hiljem!