Mida pidada silmas grillseadme valikul

Grillihooaeg saab suure hoo sisse juba esimeste kevadpäikesest soojade päevadega. Eramupiirkondades jalutades on tunda meelierutavat küpseva grill-liha lõhna. Omaniku kurvastuseks selgub aga mõnikord, et heitlike ilmadega talvekuudeks aianurka unustatud seade on roostetanud, põletid ei käivitu või on grill kaotanud varasema nägusa välimuse. 

Mida aga pidada silmas grillseadme ostul? Esmalt soovitame läbi mõelda oma vajadused. Neid järgides on lihtne grillide rohkest valikust leida just enda vajadustele vastav toode.

Esmalt tuleks läbi mõelda:

– grilli kasutamise sagedus

– grillitud toodete tavapärane sööjate arv

– grillimiseks kulutada soovitav aeg

– grillija vilumus

– ootused tulemusele

– seadme teisaldamisvajadus. Kui see on olemas, siis tuleks mõelda ka kaugusele

– tahe oma seadet hooldada. Täiesti hooldusvaba masinat ei ole olemas.

Kui nendele küsimustele vastused leitud, saab alles asuda seadme valikule.

Enne kui siirdud ostma eelmise seadmega identset, uuri uusi võimalusi. Grillimises nagu igas teiseski valdkonnas tegeletakse innovatsiooniga. See seisneb mitte vaid uute mudelite loomises, vaid ka moodsa tehnika ühendamises traditsioonilistesse grillseadetessse. Toiduvalmistamise masinad arenevad muu tehnoloogiaga sarnase kiirusega ja pealtnäha väikesed lisamugavused pakuvad grillijale olulisi lisaväärtuseid. Näiteks pelletgrillide puhul suudab tehnoloogia asendada ka kõige saamatumat söögitagijat. Kliendi tagasiside – “Isegi minu ämm ütles, et liha oli väga hea…”.