Väliköögi sisustamine ja integreeritavad grillid

Grillseadmete valikus leidub valikuid ka õueköögi sisustajatele. Muidugi on võimalik pikalt planeerides ise ehitada vägagi uhke välimuse ja funktsionaalsusega välikööke nii puidust, kivist, aga ka euroalustest või muust hõlpsasti kättesaadavast materjalist. Kööke saab luua ka eritellimusel ja fantaasial ei ole piire.

Mitmed brändid on aga loonud moodulitest koosnevaid välikööke. See tähendab, et köögiks vajalikud seadmed on asetatud õuetingimustele sobivatesse kappidesse ja köögi omaniku ülesandeks jääb vaid kapid õiges järjekorras kokku ühendada.

Crossray väliköök sobib Eesti muutlikusse kliimasse. See on soodsa hinna ja hea funktsionaalsusega ning mis peamine – saad alustada mõnusat õues kokkamist kohe. Vaata välikööki. 

Mõnikord peab väliköögi mööbel aga sobima terassi või aia konkreetse stiiliga. Vahel on pererahval  lihtsalt soov valmistada seadmete ümber olev mööbel ise, säästes nii suurema hulga raha ja tulemus on kordumatu. Ka sellisesse kööki on saab paigaldada tipptasemel grilli ning siis imetlevad külalised nii kaunist kööki kui ka maitsvaid roogasid. Mis aga eriti kindel – naabrimehel sellist komplekti ju pole 🙂

Eritellimusel või kodustes tingimustes valmistavatele väliköökidele sobivad hästi integreeritavaid grillid. Moodulid on valmistatud spetsiaalselt erimõõtudes väliköökide tarbeks. Need on sama kvaliteetsed kui eraldiseisvad grillid. Kui mingil põhjusel ei peaks väliköök enam sobima, näiteks on ees kolimine ja soovitakse uues kodus luua uus köök, siis saab suurepärase integreeritava grilli lihtsalt kaasa võtta ja uude moodulisse sisse ehitada.

Vaata integreeritav gaasigrillide valikut.