Broil King Imperial S590IR keraamilise küljepliidi ja vardapõletiga premiumklassi gaasigrill. TELLITAV!

4,399.00

Imperial™ -seeria grillid on Broil Kingi eliitgrillid, mille valmistamisel on kasutatud parimaid saadaolevaid materjale maailmas. Need grillid on ülimalt stiilsed ja omavad rohkem funktsioone kui kunagi varem, samas pakkudes Broil King  legendaarset grillimissüsteemi .Kõik probleemivabama kokkamise nimel, ehk see mida olete oodanud Broil Kingilt oodanudki. Kõik omadused, mis on teinud Broil Kingist oma tööstusharu liidri, on näha igas Imperial™ grillisis, alates materjalidest ja viimistlusest, kuni silmapaistva disainini. Kokale, kes soovib parimat nii stiililt kui ka funktsionaalsuselt.

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: 998983 Kategooriad: , , Sildid: ,

Kirjeldus

Broil King Imperial S590 SS premiumklassi gaasigrill
1. Grillahi: Suurepärane soojusisolatsioon
Valmistatud pressitud valualumiiniumist, portselanemailiga terasest ja vastupidavast, hea soojusisolatsiooniga happekindlast terasest. Grillahi on on oma ehituselt konvektsioonahi, mis küpsetab toidu ühtlaselt, alumisest osast auravad lihamahlad ja rasv ülespoole nii, et kogumisnõu on alati tühi ja maitsed püsivad toidus… täpselt seal, kus peab.
2. Grillrestid: Professionaalsed grilltriibud
Professionaalsed valatud roostevabast terasest küpsetusrestid “cast stainless steel” ahjuosal tagavad ühtlane soojusjaotuse, teevad lihale gurmeetootele omased grilltriibud ja hoiavad maitse ning lihamahlad toidu sees. Grillrestid on keeratavad ja kahe erineva poolega. Ühel poolel on otsad täiuslike grilltriipude tekitamiseks ja teisel poolel on vaod lihamahla kogumiseks, nii et liha on loomulikul teel niisutatud ja mahlasem. Samuti sobib resti teine pool suurepäraselt kala grillimiseks.
3. Flav-R-Wave™: Uskumatu maitse
Flav-R-Wave™ roostevabade terasplaatide vagudesse tilkuvad lihamahlad ja rasv aurustuvad koheselt. Selle käigus tekkiv aur imbub läbi toidu andes sellele vastupandamatu grillmaitse. Flav-R-Wave™ jaotab soojuse ühtlaselt üle kogu pinna ja kaitseb põleteid.
4.Põletid: Tugevus ja vastupidavus
Põletid on valmistatud kõrgekvaliteedilisest roostevabast terasest ja neil on 5–10 aastane garantii. Dual Tube™ põletite kujundus kindlustab ühtlased leegid, jaotavad soojuse ühtlaselt ja efektiivselt üle kogu grillpinna ja kuumenevad mõne minutiga efektiivseks grillimiseks 350 °C kraadini.
5. Gaasinupud:
Täpselt õige temperatuur
Varustatud 180° Sensi-Touch™ gaasinuppudega ja Linear-Flow™ ventiilidega saad täielikult kontrollida soojuse reguleerimist ja seadistada grilli pruunistamiseks, ahjus grillimiseks või aeglaseks küpsetamiseks sobivale temperatuurile.
6. Süüde
Tänu Sure-Lite™ Ignition süsteemile võid sa lõõgastuda teadmises, et sinu grill läheb käima ühe nupuvajutusega. Süütamiseks kasutatakse elektrivoolu, mille annab üks AA patarei.
7.Kõrgusregulaator
Level QTM Leg Levels –praktilised ja kulumiskindlad kõrgusregulaatorid paiknevad grilli põhjaplaadi esikülje ratastel. Nende abil saab grilli fikseerida ja selle kõrgust vastavalt maapinna ebatasasusele hõlpsasti seadistada. Looditud grillil jookseb rasv alati selleks ettenähtud kohta. Samuti käivad aluskapi uksed või sahtlid palju paremini.
8.Külgpõleti
Võimas keraamiline külgpõleti võimaldab valmistada suurepäraseid steike otse roostevabal grillrestil. Valmista grillimisega samal ajal ka isuäratavaid lisandeid, suppe ja kastmeid.
9. Vastupidavus
Broil King® kasutab paljude komponentide puhul kõrgekvaliteedilist roostevaba terast. Ülejäänud teraskomponendid on tsingiga kaetud ja töödeldud kolmeastmelise töötluse käigus portselanemailiga või pulberlakiga, mis annab suurepärase roostekaitse.
10. Valgustus
Põletite juhtnupud ja süütamise nupud on varustatud siniuse taustvalgusega, mis parandab oluliselt nende nähtavust õhtusel ajal.
Lisaks on valgustatud grillahju sisemus. Saad jälgida paremini grillitava toote valmimist ka õhtusel ajal.

Toote spetsifikatsioon
Mõõdud kokkupanduna P:160 S:65 K:124 / 16 kW Dual-Tube™ roostevabast terasest põletisüsteem / keraamiline külgpõleti / 5525 cm2 esmane grillpind / 1600 cm2 portselankattega soojendusrest / Professionaalsed valatud roostevabast terasest küpsetusrestid / Roostevabast terasest Flav-R-Wave™ grillsüsteem / Viis roostevabast terasest Dual-Tube™ põletit / 180 ̊ Sensi-Touch™ nupuga Linear-Flow™ ventiilid / Sure-Lite™ elektrooniline süütamissüsteem / Reguleerimisnuppude ja ahjuosa taustvalgus / Deluxe Accu-Temp™ termomeeter / Roostevabast terasest küljelaud valualumiiniumist maitseainehoidikuga / Tugevad keeratavad ja lukustatavad rattad, millest kahe kõrgus on seadistatav /  Toote põletitel on 10 aastane garantii.

Lisainfo

Kaal 80 kg
Mõõtmed 160 × 65 × 100 cm