Napoleon Built-in 700 Series 38″tagumise infrapunapõletiga integreeritav gaasigrill.

2,899.00

Napoleoni sisseehitatav 700 seeria 38-tolline, viie põletiga gaasigrill koos tagumise infrapunapõletiga muudab mistahes köögisaare unikaalseks meistriteoseks. Ülikvaliteetsed materjalid tagavad grilli kasutusmugavuse ja pikaealisuse.

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: BIG38RBPSS Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Sisseehitatav 700 seeria 38-tolline, viie põletiga gaasigrill koos tagumise infrapunapõletiga tagab integreerituna teie välikööki ootuspäraselt kvaliteetse, ainult Napoleonile omase grillimiselamuse. Esmaklassiline roostevaba konstruktsioon tagab stiili, pikaealisuse ja võrratu jõudluse. Paksud 9-mm roostevabast terasest küpsetusrestid on praktiliselt hooldusvabad ja neil on ikoonilised WAVE™-i kõrbemisjäljed. Täpne ACCU-PROBE™ temperatuurinäidik tagavb täieliku ülevaate grilli sees toimuvast. Unikaalne, praktiliselt kulumatu JETFIRE™ süütesüsteem süütab põletid kiiresti leegijoaga. Värvi muutvad juhtnupud SafetyGlow muudavad põletite kasutamisel sinisest punaseks. Sisseehitatud 700 seeria 38-tolline gaasigrill on loodud spetsiaalselt paigaldamise hõlbustamiseks pikema elektrijuhtmestikuga, et paigaldamisel poleks disaini- ja funktsionaalsuspiiranguid.
PÕHIOMADUSED
– Roostevabast terasest 700 seeria 38-tollisel propaanigaasi grilli võimsus 78 000 BTU
– 5 roostevabast terasest põhipõletit,
– 1 infrapuna tagumine pöördvarda põleti ja 220V pöördvarras
– Avar küpsetusala 90.17cm x 45.72cm
– 9 mm paksused roostevabast terasest küpsetusrestid on praktiliselt hooldusvabad
– restide ainulaadne lainekuju tagab ühtlase kuumenemise, hoiab ära toidu läbikukkumise ja tekitab erakordsed küpsetustriibud.

Süütamine toimud 700.seeria 38-tolline sisseehitatud gaasigrillil akuvaba süütega. See tõrkekindel süütesüsteem süütab põletid nupu keeramisel leegijoaga.
Kahetasandilised roostevabast terasest küpsetusplaadid püüavad kinni ja aurustavad tilkuva rasva, kaitstes roostevabast terasest torupõleteid kahjustuste eest ja hoides teie grilli puhtamana.
Infrapuna tagumine põleti on mõeldud eelkõige pöördvarda efektiivsemaks kasutamiseks.
Ergonoomilised juhtnupud on sinise taustvalgustusega, luues suveöösse õdusa õhkkonna. Põletite kasutamisel muutub konkreetse süüdatud põleti värv punaseks.
Sisseehitatud 700-seeria 38-tolline gaasigrill on loodud spetsiaalselt integreerimiseks väliköökidesse ja grill on disaini hõlbustamiseks pikendatud juhtmestikuga.
Täpne temperatuuri juhtimine kaanes asuva ACCU-PROBE™ temperatuurinäidikuga tagavab praadimise, suitsutamise, röstimise ja küpsetamise ülima lihtsuse.

SPETSIFIKATSIOONID
GARANTII: Presidendi piiratud eluaegne garantii*
KÜTUSE TÜÜP: Propaan
VÕIMSUS: 78 000BTU
PÕHIKEEDUSALA: 90,17cm x 45,72cm | 39 burgerit
PÖÖRDVARRAS: komplektiga kohe kaasas
KÕRGUS: 61,20cm | 85,80cm avatud kaanega
LAIUS: 100,300cm
SÜGAVUS :70,10cm
PAKENDI KÕRGUS: 78cm
PAKENDI LAIUS: 90cm
PAKENDI SÜGAVUS: 117cm
PAKENDI KAAL: 93kg
* Napoleon eluaegne piiratud garantii – Napoleoni tooteid on disainides on kasutatud suurepäraseid materjalie ning neid panevad kokku koolitatud käsitöölised, kes tunnevad oma töö üle suurt uhkust. Põleti ja ventiilisüsteem on lekketestitud ja katsepõletatud kvaliteedikatsejaamas. Kvalifitseeritud tehnik on seda grilli enne pakkimist ja saatmist põhjalikult kontrollinud, et klient saaks Napoleonilt oodatud kvaliteetse toote. Napoleon (Wolf Steel Ltd, Barrie, ON, Kanada) garanteerib, et teie uue Napoleoni toote komponentidel ei esine alates ostukuupäevast 15 aasta jooksul materjali- ja töövigu.
Garantii hõlmab:
– Roostevaba grilli kaas – eluaegne
– Roostevabad põletid: eluaegne
– Valualumiiniumist korpus – eluaegne
– Roostevabast terasest küpsetusrest – eluaegne
– Roostevabast terasest soojusjaotid – 15 aastat
– Infrapuna tagaseina põöeti – 15 aastat
– Kõik muud osad – 15 aastat

Lisainfo

Kaal 93 kg
Mõõtmed 117 × 95 × 95 cm

Sulle võib meeldida ka…