Napoleon BIB18 700seeria Built-in sisseehitatav, kahe infrapunapõletiga roostevaba gaasipliit

1,349.00

Napoleon integreeritavatesse köökidesse sisseehitatav kahe infrapunapõletiga ülivõimas gaasipliit. Maksimaalne temperatuur 30sekundiga 900°C. Ideaalne nii klassikalise pliidina, kui ka loomaliha “ehmatamiseks” ülikõrgel temperatuuril. Sobib 700seeria grillidega.

Tootekood: BIB18IRPSS Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Infrapuna SIZZLE ZONE™-i saab kasutada liha täiuslikuks röstimiseks või praadimiseks/vokkimiseks, kui põhigrill on kasutusel. See 18-tolline kahe põletiga sisseehitatav infrapuna SIZZLE ZONE™ põleti pakub palju ruumi mahlakate pihvide küpsetamiseks restoranikvaliteediga.
Valmistatud sama kvaliteetsest roostevabast terasest nagu 700seeria sisseehitatud grillid ja sobib sama seeria grillidega. Põletid tagavad stiili ja pikaealisuse. Ehitatud paigaldamise lihtsust silmas pidades. Praktiliselt hooldusvabad 9,5mm küpsetusrestid kannavad ikoonilisi WAVE™-i kõrvetusjälgi, mis näitavad, et teie söök on valmistatud Napoleonil. Süütage põletid ühe käega, kasutades kiirsüütesüsteemi JETFIRE™. Ergonoomilised juhtnupud koos SafetyGlow-ga, mis helendavad hiilgavalt siniselt ja muutuvad põletite kasutamisel punaseks. Toiteallika komplekt N370-1091-SER on vajalik juhul, kui pliiti kasutatakse ilma 700 seeria grillita. See on vajalik juhtnuppudele valguse toiteks.
PÕHIOMADUSED
Pliit pakub lisaruumi restorani kvaliteediga praadide küpsetamiseks väga kõrgel kuumusel
Esmaklassiline roostevabast terasest konstruktsioon tagab pika eluea
Toiteallikaks on lihtsalt kasutatav kiirühendusega grilligaas
Paksud 9,5 mm roostevabast terasest küpsetusrestid vajavad vähe hooldust ja neil on ikooniline Napoleon WAVE muster
Infrapunasoojus tekitab kõrgeid temperatuure, kuni 900°C mis tagab kiire ja põhjaliku praadimise
Pliit on BBQ-grillist eraldiseisevselleks et saaksid küpsetada samal ajal kõrge temperatuuriga, kui BBQ-grill küpsetab madalamal temperatuuril. Pakub lisaruumi kastme ja vokkiroogade valmistamiseks.
Pliidiga tuleb kaasa roostevaba pliidikaas.

GARANTII: Presidendi piiratud eluaegne garantii*
KÜTUSE TÜÜP: Propaan
SOOJUSVÕIMSUS: 30 000BTU
PÕHIKEEDUALA :44 x 45 cm | 19 burgerit
KEEDUPIND KOKKU: 2002 ruutsentimeetrit
KÕRGUS: 26,40cm
LAIUS: 54,60cm
SÜGAVUS: 24,60 tolli
PAKENDI KÕRGUS: 45,09cm
PAKENDI LAIUS: 71,12cm
PAKENDI SÜGAVUS: 85,73cm
PAKENDI KAAL: 34,47 kg

* Napoleon eluaegne piiratud garantii – Napoleoni tooteid on disainides on kasutatud suurepäraseid materjalie ning neid panevad kokku koolitatud käsitöölised, kes tunnevad oma töö üle suurt uhkust. Põleti ja ventiilisüsteem on lekketestitud ja katsepõletatud kvaliteedikatsejaamas. Kvalifitseeritud tehnik on seda grilli enne pakkimist ja saatmist põhjalikult kontrollinud, et klient saaks Napoleonilt oodatud kvaliteetse toote. Napoleon (Wolf Steel Ltd, Barrie, ON, Kanada) garanteerib, et teie uue Napoleoni toote komponentidel ei esine alates ostukuupäevast 15 aasta jooksul materjali- ja töövigu.
Garantii hõlmab:
– Roostevaba grilli kaas – eluaegne
– Roostevabad põletid: eluaegne
– Valualumiiniumist korpus – eluaegne
– Roostevabast terasest küpsetusrest – eluaegne
– Roostevabast terasest soojusjaotid – 15 aastat
– Infrapuna tagaseina põöeti – 15 aastat
– Kõik muud osad – 15 aastat

Lisainfo

Kaal 34.5 kg
Mõõtmed 71 × 85 × 40 cm

Sulle võib meeldida ka…