Napoleon Built-in 700 Series BIG32″ tagumise infrapunapõletiga integreeritav gaasigrill.

2,399.00

Napoleoni sisseehitatav 700-seeria 32-tolline gaasigrill, koos tagumise infrapunapõletiga muudav mistahes köögisaare unikaalseks meistriteoseks. Ülikvaliteetsed materjalid tagavad grilli kasutusmugavuse ja pikaealisuse.

Kirjeldus

Sisseehitatav 700seeria 32-tolline gaasigrill, koos tagumise infrapunapõletiga tagab integreerituna teie välikööki ootuspäraselt kvaliteetse, ainult Napoleonile omase grillimiselamuse. Esmaklassiline roostevaba konstruktsioon tagab stiili, pikaealisuse ja võrratu jõudluse. Paksud 9-mm roostevabast terasest küpsetusrestid on praktiliselt hooldusvabad ja neil on ikoonilised WAVE™-i kõrbemisjäljed. Täpne ACCU-PROBE™ temperatuurinäidik tagavb täieliku ülevaate grilli sees toimuvast. Unikaalne, praktiliselt kulumatu JETFIRE™ süütesüsteem süütab põletid kiiresti leegijoaga. Värvi muutvad juhtnupud SafetyGlow muudavad põletite kasutamisel sinisest punaseks. Sisseehitatud 700seeria 32-tolline gaasigrill on loodud spetsiaalselt paigaldamise hõlbustamiseks pikema elektrijuhtmestikuga, et paigaldamisel poleks disaini- ja funktsionaalsuspiiranguid.
PÕHIOMADUSED
– Roostevabast terasest 700seeria 32-tollisel propaanigaasi grilli võimsus 66 000 BTU
– 4 roostevabast terasest põhipõletit,
– 1 infrapuna tagumine pöördvarda põleti ja 220V pöördvarras
– Avar küpsetusala 74,93cm x 45,72cm
– 9 mm paksused roostevabast terasest küpsetusrestid on praktiliselt hooldusvabad
– restide ainulaadne lainekuju tagab ühtlase kuumenemise, hoiab ära toidu läbikukkumise ja tekitab erakordsed küpsetustriibud.

Süütamine toimud 700seeria 32-tolline sisseehitatud gaasigrillil akuvaba süütega. See tõrkekindel süütesüsteem süütab põletid nupu keeramisel leegijoaga.
Kahetasandilised roostevabast terasest küpsetusplaadid püüavad kinni ja aurustavad tilkuva rasva, kaitstes roostevabast terasest torupõleteid kahjustuste eest ja hoides teie grilli puhtamana.
Sisseehitataval gaasigrillil on infrapuna tagumine põleti püürdvarda efektiivsemaks kasutamiseks.
Ergonoomilised juhtnupud on taustvalgustusega, et luua suveöösse õdusat õhkkonda ja turvalisust, särades hiilgavalt siniselt. Põletite kasutamisel muutub konkreetse süüdatud põleti värv punaseks.
Sisseehitatud 700seeria 32-tolline gaasigrill on loodud spetsiaalselt integreerimiseks väliköökidesse ja grill on disaini hõlbustamiseks pikendatud juhtmestikuga.
Täpne temperatuuri juhtimine kaanes asuva ACCU-PROBE™ temperatuurinäidikuga tagavab praadimise, suitsutamise, röstimise ja küpsetamise ülima lihtsuse.

SPETSIFIKATSIOON:
GARANTII: Presidendi piiratud eluaegne garantii*
KÜTUSE TÜÜP: Propaan
VÕIMSUS: 66 000 BTU
PÕHIKEEDUSALA: 75cm x 45cm | 32 burgerit
KEEDUPIND KOKKU: 3387 ruutsentimeetrit
PÖÖRDVARRAS: komplektiga kohe kaasas
KÕRGUS: 61,20cm | 85,80cm avatud kaanega
LAIUS: 85,10cm
SÜGAVUS :70,10cm
PAKENDI KÕRGUS: 77,47cm
PAKENDI LAIUS: 89,54cm
PAKENDI SÜGAVUS: 103,51cm
PAKENDI KAAL: 83kg
* Napoleon eluaegne piiratud garantii – Napoleoni tooteid on disainides on kasutatud suurepäraseid materjalie ning neid panevad kokku koolitatud käsitöölised, kes tunnevad oma töö üle suurt uhkust. Põleti ja ventiilisüsteem on lekketestitud ja katsepõletatud kvaliteedikatsejaamas. Kvalifitseeritud tehnik on seda grilli enne pakkimist ja saatmist põhjalikult kontrollinud, et klient saaks Napoleonilt oodatud kvaliteetse toote. Napoleon (Wolf Steel Ltd, Barrie, ON, Kanada) garanteerib, et teie uue Napoleoni toote komponentidel ei esine alates ostukuupäevast 15 aasta jooksul materjali- ja töövigu.
Garantii hõlmab:
– Roostevaba grilli kaas – eluaegne
– Roostevabad põletid: eluaegne
– Valualumiiniumist korpus – eluaegne
– Roostevabast terasest küpsetusrest – eluaegne
– Roostevabast terasest soojusjaotid – 15 aastat
– Infrapuna tagaseina põöeti – 15 aastat
– Kõik muud osad – 15 aastat

Lisainfo

Kaal 85 kg
Mõõtmed 110 × 90 × 85 cm

Sulle võib meeldida ka…