Grilliguru/Ahja Smoker-2 BBQ haagisgrill-suitsuahi-gaasipliit

7,999.00

Spetsiaalne haagisele ehitatud, erinevate võimalustega suuremahuline BBQ grill koos kaheseinalise suitsuahjuga. Vaatamata suurusele väga lihtne kasutada ja hõlpsasti transporditav.

Kirjeldus

Järelveetav haagisgrill, mis on ehitatud Respo haagisele. Ülisuur mahutavus ja lihtne transport võimaldavad seda kasutada väga suurte seltskondade toitlustamiseks.
1. Haagise BBQ osa on tehtud ajaloolisest meremiinist, mis tänu metallseinte paksusele on suurepärane soojuse akumuleerimiseks. Lisaks tagab miini otstest kumer kuju täiusliku, neljasuunalise soojusringluse.
– Soojuse ja suitsu hulka saab reguleerida kahe korstnaga. Neist esimene siibriga korsten on otse grilli küljes. Teine korsten on ühendatud kõrvaloleva suitsuahju keresse ja suits väljub suitsuahju siibriga korstnast.
– Kahekordne, suure kandevõimega rustikaalne restisüsteem mahutab suurel hulgal grillitavaid tooteid. Restide mõõdud: alumine rest 95 x 80cm, ülemine relsiga, väljakäiv rest 66 x 58cm
– Restide all on kaheosaline ühele poole kaldu rasvapüüdmispann, mille otsas olev kanaltoru juhib rasva grillist välja rippuvasse ämbrisse. Plaat kata fooliumiga, nii muutub hooldus ülilihtsaks.
– Rasvapüüdur plaadi all on soojusjaoti, mis jagab küttekoldest saabuva soojuse ja suitsu ühtlaselt laiali.
– BBQ ahju kütmiseks on miini all tuhasahtliga küttekolle. Seda köetakse haagise tagant. Sellele juurdepääsuks käib haagise küljest lihtsalt ära tuledega tagapaneel, mis kinnitub raami külge kahe klambriga ja tuledel on taga lahtikäivad pistikud. Ahjupuude maksimumpikkus: 44-45cm

2. Treilerile on lisatud Ahja Smoker kaheseinaline, nelja restiga klassikaline suitsuahi. BBQ grillist tulev suits ja soojus juhitakse suitsuahju kahekordes seina vahele, mis omakorda on piisav suitsuahju ahjuosa soojashoidmiseks. Nii saad seal kogu ürituse aja hoida valmisgrillitud tooteid soojas.
– Suitsuahju kest on valmistatud 2mm metallist, küttekolle 6mm. Ahju saab alumisest küttekoldest kütta millega iganes, kuna suits juhitakse topeltseinte vahelt korstnasse.
– Aju suitsuahjuna kasutamisel on suitsu tekitamiseks lihakambrisse kaks võimalust. Klassikalise variandina lisad alusvannile puidulaastu seda siis iga 35minuti järel uuendades. Kui seda teha ei viitsi, siis ahju tagaseinas on spetsiaalne klapp, kuhu saab ühendada Borniak suitsuahjude täisautomaatse suitsugeneraatori (vajab 220V)
– Kui küttekollet puudega kütta ei viitsi, siis oleme lisanud küttekolde küljele spetsiaalse klapi, kuhu saad vajadusel ühendada gaasipõleti.

3. Haagise parempoolset küljelauda saab integreerida kaheaugulise võimsa Camp Chef Explorer, 2 korda 7kW gaasipliidi.
https://grilliguru.ee/e-pood/grillid/gaasigrillid/camp-chef-explorer-2x-gaasipliidisusteem/

4. Haagisele on lisatud alumiiniumist hoiukast vajalike tarvikute või puude ladustamiseks. Kast on kergelt eemaldatav ja tekknud pinda saab kasutada muude kokkamiseks vajalike tarvikute alusena.
Grilli BBQ ahjule on lisatud kaks küljeriiulit, millest üks on hädavajalik ahju minevate ja sealt väljuvate toodete mugavamaks käsitlemiseks. Teine laud on lihtsalt tasapind, kuhu saab asetada vajaminevad grillitarvikud.

NÕUANNE OSTUKS: Kuna tegu on klassikalise registris oleva haagisega, siis on seda võimalik läbi liisingfirmade liisida nagu iga tavapärast sõidukit. Nii saad lihtsalt kogu ostuhinna aastate peale ära jaotada. Haagise hind on ära toodud koos käibemaksuga. Ilma käibemaksuta hind on 6500€+km (km saate firmale ostes tagasi)

Sulle võib meeldida ka…