Allahindlus!

Camp Chef Woodwind PRO36 WiFi/Bluetooth PDI ja suitsumooduliga pelletgrill

1,599.00

Camp Chef Woodwind PRO 36 – aailmas ainulaadne integreeritud Smoker Box süsteemiga pelletgrilli suurem variant.

Tootekood: PG36WWSBCES Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Revolutsiooniline – ainulaadne BBQ ahi, kus lisaks pelletist põhiküttele saab lisada suurema suitsuhulga tekitamiseks lisamoodulisse Smoke Box ka puidutükke, hakkepuitu või isegi sütt! Woodwind Pro’ga saate isegi külmsuitsutada!

Ammu on räägitud rohkema suitsu võimalusest. Camp Chef on esimene grillitootja maailmas, kes selle ka reaalselt ära tegi! Kui soovite, et teie unistuste grill tekitaks rohkema suitsu ja julgemat/äkilisemat maitset, siis meeldib teile kindlasti uudne suitsukastiga Smoker Box.

Lisaks lehtpuugraanulitele võimaldab Smoke Box teil üheaegselt juhtida kuumust ja maitset. Smoke Boxiga saate grillis lisaks puidugraanulitele kasutada puidutükke, puiduhaket ja isegi sütt ning kasutades siibrit saate oma soojusvõimsust kohandada just teile vajalikuks..

Proovida saab ka pelletgrillide puhul täiesti uut meetodit –  külmsuitseuamine, kasutades eelsüüdatud klotside tööshoidmiseks ainult ventilaatorirežiimi.

Kas soovite midagi veidi argisemat? Lihtsalt täitke oma grilli pelletipunker. Nuppu vajutades süüdake grill ja saavutategi pelletgrillidele iseloomulikku maheda suitsumaitse.

CampChef usub, et teie toiduvalmistamise kogemus peab olema võimalikult lihtne ja kõigile kättesaadav. Ja selleks ei pea endale koju soetama tervet hunnikut erinevaid grille, vaid nüüd saab ühega kõik tehtud! Smoke Box ühendab klassikalise suitsuahju maitse pelletigrilli mugavusega. Te ei pea enam valima, mida oma päevaga ette võtate. Pole tarvis kogu päeva grilli kõrval passida. Suitsetage madalal temperatuuril aeglaselt, aga suitsuselt. Veetke aega hea seltskonnaga, teades, et õhtusöök on tulemas erakordne..

TEHNILISED ANDMED:
– Alumine rest: suurusega 49cm x 87cm
– Ülemine riiul: koosneb kahest riiulist, millest igaüks on 23cm x 87cm – saate kasutada eraldi või mõlemat korraga.
Maksimaaalselt kahel korrusel kogu grillipinda kasutades saate omaklassi suurima küpsetuspinnaga grilli.
– Pelletipunkri maht: 10 kg
– Mõõdud: laius 148cm x kõrgus 113cm x sügavus66 cm
– Kasuatav vool : tavapistik 220V
– Pellet: klassikaline 6mm
– Küpsetustemperatuuri vahemik: 70°C-230°C
– WiFi ja Bluetooth: ülilihtne juhtimine grillist eemal olles.
– Sisetemperatuuri andurid: 4 porti ja 4 andurit kohe grilliga kaasas. Korraga saab kasutada kõiki nelja andurit!
– Süüde: automaatne. Süütepulk töötab/süütab kolm minutit, mille järel lülitub välja.
– Displei: värviline, küljel kinnitusnupp. Displeilt näeb – grilli seadistatud temperatuuri, grilli hetke temperatuuri, suitsu hulka, nelja sisetemperatuuri korraga  (kui andurid on ühendatud) ja grilli sisselülitamise kellaaega. Lisaks menüü täppisseadeks.
– Röstimissüsteem: küttekoldelt saab lihtsalt kangist tõmmates eemaldada soojusjaoti, mille tulemusena saab liha röstida läbi rasvaeemaldusplaadi aukude.
– Tuha puhastussüsteem: küttekolde põhi on eemaldatav. Kangist tõmmates eemaldub küttekolde põhi ja tuhk kukub grilli all olevasse topsi. Jälgi, et süütamise ajal oleks küttekolde põhi suletud. NB Eemalda tuhk enne grilli käimapanekut iga neljanda süütamiskorra eel. Kuuma grilli puhul metall paisub ja siiber ei pruugi hästi liikuda. Lisaks ei sütti pelletid uuesti.
– Aken visuaalselt pelletinivoo jälgimiseks.
– Integreeritud õllepudeli avaja.
– Grilli kaal ilma lisamooduliteta: 89,0kg
– Garantii kaks aastat.

SOOJUSHAJUTI JA SUITSU VÄLJALASKEAVA – Soojushajuti on ette nähtud suitsu lükkamiseks ühtlaselt laiali, soojendades samas ka grilli külgi. Nii sunnitakse suits ringlema enne väljalaskeklapist väljumist. See lahendus tagab ühtlase soojuse ja maksimaalse suitsu kogu kambri ulatuses.

WIFI CONTROLLER + CAMP CHEF CONNECT – Woodwind WIFI sarjal on täisvärviline ekraan, ilmastikukindel ekraanipaneeli kate, hõlpsasti kasutatav menüüketas ja neli porti sisetemperatuuri andurite jaoks. Ühendage telefon ja grill rakendusega Camp Chef Connect, et maitset reguleerida ja jälgida. Apple App Store’is ja Google Play Store’is saadaval olev Camp Chef Connect võimaldab teil jälgida oma grilli kõikjal. Seadistage märguannetega taimerid, vaadake varasemate kokkamiste ajaloolisi andmeid, märgistage oma sondid ja valige Smart Meat Assistanti abil oma lihatüüp. Pelletigrilli kasutamine pole kunagi olnud lihtsam.

ROOSTEVABASEST TERASEST KOMPONENDID – Kõrgekvaliteediline roostevaba teras aitab grillil hoida kuumust ning kaitsta rooste ja korrosiooni eest. Roostevaba teras grilli sisemuses – 430. Suitsueemaldus libliklapp, tihend ja põletuskamber on kõik 304.

SUITSU HULK – PID-kontroller aitab reguleerida suitsu ja temperatuuri. Kontrollige täpselt, kui palju suitsu oma grilli sisse lisate, reguleerides astmeliselt suitsuhulka. PID-i äärmiselt detailne kontroller annab teile tööstusharu kõige täpsema grilltemperatuuri. Kui teie suitsu arv suureneb, suureneb teie suitsu eraldumine. Kui teie suitsuarv väheneb, püsib temperatuur kõrgem.

TUHA PUHASTAMINE – teie pelletigrill töötab lehtpuugraanulitega, nende graanulite põlemine ja hõõgumine annab teile suitsu, kuid sellega kaasneb ka tuhk. Selle asemel et tolmuimejaga mässata, tõmmake lihtsalt grilli otsas asuvat tuhapuhastusnuppu, teie soovimatu tuhk tühjeneb põhja all olevasse nõusse. Nii saate tuha mõne sekundi jooksul eemaldada ja ära visata.

LISAMOODULID (müüakse eraldi):
SIDEKICK MOODUL – grilligaasiga töötav ülivõimas (8kW) küljemoodul, mis paigaldatakse otsalaua asemel. Mooduliga kohe kaasas malmist Flat Top grillplaat koos rasvarenni ja rasva ärakorje topsiga.
https://grilliguru.ee/e-pood/tarvikud/grilltarvikud/camp-chef-14-sidekick-woodwind-pelletgrilli-kuljemoodul/
SIDEKICK DELUXE BBQ GRILL BOX – röstimisrestiga, kaanega suletav moodul, mille saab SideKick moodulile peale tõsta. Nii moodustub pelletgrilli otsa eraldi võimas gaasigrill.
https://grilliguru.ee/e-pood/tarvikud/gaasigrillide-tarvikud/camp-chef-deluxe-barbecue-grill-box/
SIDEKICK PIZZA BOX – pitsakiviga pitsaahi, mis tõstetakse Sidekick mooduli peale. Srvestades gaasipõleti suurt võimsust ei ole probleemiks kivi 400C temperatuuri saavutamine. Krõbe juustuäär on tagatud!
https://grilliguru.ee/e-pood/tarvikud/gaasigrillide-tarvikud/camp-chef-ariston-30-deluxe-pitsaahju-moodul/

Lisainfo

Kaal 89 kg
Mõõtmed 155 × 70 × 115 cm

Sulle võib meeldida ka…