Borniak täisautomaatne suitsugeneraator tsinkalumiiniumist

186.00

Borniak korrosioonivaba täisautomaatset suitsugeneraatorit saab kasutada nii kõikide Borniak ahjudega kui ka teiste seadmetega.

Tootekood: GD-01 Kategooriad: , , Silt:

Kirjeldus

Borniak täisautomaatset suitsugeneraatoriga tekitatakse väga lihtsalt tekitada vajalik kogus suitsu. Generaatori kolusse mahub 2 liitrit hakkepuitu, millega tekiv suitsu 7 tunniks. Kolust lükatakse hake spiraalajamiga kuumale “keelele”, kus toimub hakkepuidu põlemine. Kuna spiraalajami kiirus on kogu aeg sama, siis  jääb ka tekkiva suitsu hulk konstantseks. Tuhastunud hake lükatakse üle serva vastavasse kogumiskaussi, kuhu tuleb eelnevalt lisada ka tilgake vett hõõguva puru kustutamiseks.

Seade sobib kõigi Borniaki ahjudega, kuid seda võib kasutada ka teiste seadmetega. Juurde on võimalik osta ka külmsuitsu vahemoodulit. Külmsuitsumooduliga kombineerides pole otseselt suitsuahju enam tarvis – suitsu võib suunata mistahes suletavasse kasti suurusega kuni 200 liitrit.

Suitsugeneraatori ppereerimiseks sooviatme kasutada Borniaki suitsuahjude haket. Saadaval nii kooritud lepp, pöök, tamm kui ka maitsesuitsudena õunapuu, kirsipuu ja ploomipuu.

Toote tehnilised andmed:
Pinge 230 V
Generaatori küttevõimsus 110W
Generaatori kaitse 1,25A
Generaatori hakkekolu mahutavus 2L
Välised mõõtmed (pikkus x laius x kõrgus) 180 mm x 355 mm x 250 mm
Kaal 1,8 kg
Garantii 24 kuud

 

Lisainfo

Kaal 3 kg
Mõõtmed 40 × 29 × 22 cm

Sulle võib meeldida ka…