Gravity Feed ProQ suitsuahjud kommertskasutuseks

ProQ® GFC3000

Gravity Feed grillsöega töötav suitsutaja on spetsiaalselt loodud kommertskasutuseks. Sobib ideaalselt suurköökidele ja väiketootjatele. Kasutusmugavus ja üliökonoomne operatsioonisüsteem annavad parima võimaliku lõpptulemuse. Suurepärane alternatiiv elektri- ja gaasiahjudele. Kasutades sütt saab lihale alati audentse puidumaitse.
Seade on võimeline töötama ühe punkritäie söega madalal temperatuuril kuni 28 tundi. Paks, väga hea soojusisolatsiooniga korpus tagab suurepärase soojahoidvuse. Nii kütte-, kui ka suitsukambri uksed on täielikult isoleeritud ja suletavad spetsiaalsete kalambritega. Kuulkraaniga  saab reguleerida temperatuuri, mille järel on seade võimeline iseseisvalt n.ö. “mine ja unusta” süsteemil edasi töötama. Sütt kasutab GFC3000 ahi ülimalt ökonoomselt. Küttepunker mahutab korraga 12-14kg sütt, millest jagub näiteks 110 ° C temperatuuri kasutades 28 tunniks.

Ahju hooldus on väga lihtne - enamus detaile ahjukambris (plaat, rest, tuhak) on lihtsalt eemaldatavad. Rasva kogumisnõud on samuti standartsed suurköökidele mõeldud roostevabad NG nõud.

Kuna ahju kaal on 360kg, siis lihtsamaks liigutamiseks on ahi varustatud raskeveokärude jaoks mõeldud ratastega. Ahi on standardvarustuses viie restiga. Võimalik on lisada veel neli resti.

Toodetud Euroopa Liidus.

 

Ahju välismõõt (PxLxK): 1560 x 1770 x 1800mm

Küpsetuskambri  maht: 336 liitrit

Küpsetusreste: 5

Kaal: 360kg

 

Hind: 4700€
Toode tellimisel. Tarneaeg 1,5 kuud.

Jaga: