Borniak UW-70 Basic manuaalne suitsuahi, tsinkalumiiniumist korpusega. Lisatud VIDEO!

599.00

Lihtsalt käsitletav, manuaalselt juhitav suitsuahi. Automaatse hakkepuidu spiraalajamiga varustatud Borniaki suitsuahi on lihtsaim viis suitsuliha või -kala valmistamiseks kodus.
Suurepärane tulemus juba esimesel katsetusel!

Sold Out

Kirjeldus

Borniak UW-70 Basic manuaaljuhtimisega elektriline hakkel töötav suitsuahi, tsinkalumiiniumist korpusega on parim valik jahi- ja kalamehele. Töökindel suitsuahi mahutab rohkelt liha või kala ja töötab täiesti automaatselt.

Suitsuahi Borniak UW-70 Basic on manuaaljuhtimisega elektriline ja hakkel töötav. Tsinkalumiiniumist korpusega ahi on parim valik jahi- ja kalamehele. Töökindel suitsuahi mahutab rohkelt liha või kala ja töötab täiesti automaatselt.

Toote spetsifikatsioon:

voolupinge kuni 230 V, kaitstud 3,15 kaitsmega
soojendusvõimsus 500 W
mahutavus 70 liitrit
hakkegeneraator võimsusega 110 W, kaitstud kaitsmega 1,25
hakkegeneraatori punkri maht 2 liitrit
suitsukambri sügavus 300 mm, laius 400 mm, kõrgus 580 mm
ahju üldkõrgus 995 mm
kaal 19 kg.

Kõige lihtsamini käsitletav, manuaalselt juhitav suitsuahi. Keerad nupust temperatuuri paika, valad generaatori kolu hakkepuitu täis ja rohkem pole midagi tarvis teha. Automaatse spiraalajamiga varustatud Borniaki suitsuahi on lihtsaim viis suitsuliha või -kala valmistamiseks kodus. Suurepärane tulemus juba esimesel katsetusel!

Ahju korpuse materjaliks on ilmastikukindel tsinkplekk, sisu roostevaba terases. Seinad on isoleeritud väga vähest soojakadu tekitava spetsiaalse survevahuga. Tänu vähestele külmasildadele on minimaalne ka külma ja sooja õhu kokkupuutel ahju sisemusse tekkiva kondentsvee hulk. Siit tuleneb ka suitsuahju roostekindlus ja nägus välimus pikkadeks aastateks.

Suitsuahju elektrilisel küttekehal puudub kokkupuude rasva ja niiskusega ja see on väljaspoolt reguleeritav soovitud temperatuurile. Suitsukambri temperatuuri jälgib automaatne termostaat ja  temperatuuri tõustes lülitub ahi välja kuni soovitud temperatuuri stabiliseerumiseni.

Ahjus tekitab suitsu spetsiaalne spiraalgeneraator. Kolu täitmisel hakkepuiduga kerib generaatori spiraalajam kütet täpselt vajalikul hulgal automaatselt küttekehale. Põlenud hake kogutakse lihtsalt eemaldatavasse tuhaanumasse.  Ahjus puudub otsene tuli, mis muudab kogu protsessi võimalikult ohutuks. Samas on garanteeritud rikkalik maitseelamus ilma suurema vaevata.

Ühe generaatoritäie hakkega on võimalik suitsutada kuni 7 tundi. Ahju voolutarve suurimal võimsusel on kõigest 0,6 kW/h.

Suitsukambri maht on 70 liitrit – see mahutab 10kg liha või 8kg vorste. Kahe riiuli ja erinevate konksudega saab suitsetatavaid tooteid hõlpsasti ahjus jaotada.

Suitsuahju uksel on silikoontihend. Ust sulgevad mugavad magnetkinnitused, mis ühtlasi vähendavad tihendi kulumist.

Soovitus: tuhaanuma põhja valatud vesi hoiab paremini niiskust ja kustutab kuuma tuha kiiremini.

Basic komplekti kuuluvad:

– ahjukorpus;
– spiraalajamiga hakkepuidul töötav suitsugeneraator;
– Puiduhake 5 X 2 liitrit;
– riputustalad konksude tarbeks (3tk.);
– rest (1 tk);
– asümmeetrilised S konksud (5 tk);
– kahepiigilised konksud (4 tk);
– tuha- ja rasva püüdmise veekausid (2tk.);
– alumine rasvapüüdur-plaat (1tk.);
– korstna tilgapüüdur (1tk.);
– suitsugeneraatori kaas (1tk.);
– toitejuhtmed

VIDEO:
1. Toote üldinfo:

2. Kuidas ahju kasutada:

3. Kuidas ahju hooldada: 

4. Suitsuahju lisavarustus: 

Kuidas liha suitsutamiseks ette valmistada, loe SIIT

Link Borniaki koduleheküljele (inglise keeles) asub SIIN

Lisainfo

Kaal 19 kg
Mõõtmed 104 × 54 × 40 cm

Sulle võib meeldida ka…