Ahja topeltseintega klassikaline, 195 liitrine puuküttega suitsuahi MI-5 ratastega.

670.00

Kvaliteetne 2mm/6mm rauast, topeltseintega kuumsuitsuahi. Kahekambriline. Küte ei puutu kokku toiduga ja saab kasutada mistahes puitu. Suits eraldi lihakambrist, mistahes suuruses lehtpuu laastuga.

Kirjeldus

Kvaliteetne suitsuahi topelt seintega.
Mõõtmed 1550x500x500 mm

Lihakambri mõõdud: 80x45x45cm
Lihakambri maht: 195 liitrit

Materjali paksus: 2mm
Küttekolde paksus tervelt 6mm!
Restide omavaheline kaugus: 15cm
Restide arv: 4
Ahju varustuses on rasvapann, neli resti, termomeeter ja kasutusjuhend.

Ahi on varustatud spetsiaalse avaga tagaseinas, mille katte eemaldamisel saab ahjule lisada automaatse suitsugeneraatori. Nii muutub suitsutamine oluliselt lihtsamaks ja effektiivsemaks. Borniak, 220V (lisavarustus). https://grilliguru.ee/e-pood/tarvikud/suitsuahjude-tarvikud/borniak-gd-01-suitsugeneraator/

Küttekolde küljel eemaldatav klapp juhuks, kui soovite suitsuahju täiendada gaasipõletiga.

Tagaosas rattad mugavaks liigutamiseks.

Suitsuahi koosneb kahest kambrist. Ahju alumises osas on küttekamber(6mm metall), kus põletatakse puitu ja ülemises osas on lihakamber 2mm metall) .Topeltseinaga ahju puhul liigub puidu põlemisel tekkiv suits läbi topeltseinte üles korstnast välja. Sellise ahju kasutamise puhul ei ole oluline, et põletatakse suitsutamiseks sobivat puitu. Põlemise suits ei saa lihaga kokku. Tegu on n.ö. kuumsuitsuahjuga. Ülemises kambris tekitatakse suitsu laastuga, saepuruga või muu sarnasega. Arvestades suurt restide vahet saate suitsutada ka suuremaid lihatükke.

Toodetud Eestis.

Lisainfo

Kaal 100 kg
Mõõtmed 50 × 50 × 155 cm

Sulle võib meeldida ka…