Borniak suitsuahju pöögihake keskmine pakk 2x5l

11.00

Borniak mahedamaitseline pöögihake annab suitsutatavale tootele suurepärase erekuldse värvi. 5×2 liitrise pakendiga saab suitsutada ligikaudu 40 tundi. Pöögihake on universaalne ja seetõttu ideaalseks valikuks algajatele.

Tootekood: ZB-10 Kategooriad: , , Silt:

Kirjeldus

Parima kvaliteediga 100% looduslikud pöögist puitlaastud. Kasutatakse igat liiki liha suitsutamiseks. Sobib nii sealiha, linnuliha ja ka kala jaoks.

Borniak puitlaastud tagavad parima kvaliteedi ja seadme tõrkumiseta töö. Laastud on valmistatud hoolikalt valitud ja selekteeritud puidust. Nad ei sisalda mingeid lisandeid ja on ühtlaselt purustatud. Puit on enne purustamist aeglaselt kuivatatud 13%-se niiskustasemeni. Nii säilib ka piisav niiskus parimate suitsutusomaduste nagu värv ja naturaalne maitse, väljatoomiseks.

NB! pikaajalisel seismisel võivad laastud liigselt kuivada, mistõttu väheneb suitsu hulk. Soovitame sellisel juhul laastu enne kasutamist pisut niisutada.

Pakend sisaldab viit kaheliitriset pakki. Ühe pakendiga saab suitsutada ligikaudu 8 tundi, viie pakiga kokku ligikaudu 40 tundi.

Lisainfo

Kaal 10 kg
Mõõtmed 26 × 23 × 18 cm

Sulle võib meeldida ka…