Restid

Roostevabast terasest suitsutamise riiul on ühes tükis ja lisab 2 uut taset sinu Pro Series 22 grillile. Riiul on mõeldud selle jaoks, et saaksid ideaalse ühtlase suitsumaitse nii lihale kui köögiviljadele. Grillresti on parim viis kasutada toiduvalmistamise kambris - see võimaldab teil teha korraga hulga suitsulõhet või hõrgutavaid ribisid. Lisab 1484 cm2 suitsetamise pinda 

Sobib kõigile Lil 'Tex ja Pro series 22 mudeitele.

Tarviku hind: 
69.00 EUR
Jaga: 

Ideaalne võimalus teha kodus Babyback stiilis suussulavaid ribisid. Selleks on välja mõeldud spetsiaalne roostevabast terasest alus, mis võimaldab küpsetada ribisid ühtlaselt ning tagab suurepärase suitsumaitse jaotuse. Restil võimalik teha korraga 8 ribi. 

Ribide küpsetamisjuhis: eemalda ribilt kelme. Saad selle nurgast noaga lahti nokitsedes lihtsalt maha tõmmata. Tee piki konti noaga sisselõige. Kui kont ribis kergelt loksub, on  paras aeg ribi koos raamiga tulelt tõsta.

Tarviku hind: 
24.90 EUR
Jaga: 

Suurepärane leiutis kana poolkoibade ja tiibade valmistamiseks. Vastupidavast kroomitud terasest röstalus on kasulik mitmes mõttes: see võimaldab kana ühtlase küpsetamise ja suitsumaitse jaotumise. Raami kasutades ei jää kana nahk pinnase külge kinni ja sellel olevad maitseained pääsevad paremini esile. Rest mahutab 12 koiba ja spetsiaalselt tehtud alus võimaldab grilli pinda maksimaalselt ära kasutada.

Tarviku hind: 
19.90 EUR
Jaga: 

Traeger Pro Series 22 pelletgrillile mõeldud malm-portselanist restikomplekt. Komplekt koosneb kahest grilltasandist mis võimaldavad valmistada erinevaid toite üheaegselt. Malm-portselanist restid on nakkekindlad, lihtsasti puhastatavad ja jaotavad kuumuse ühtlaselt. Restikomplekt sobib ideaalselt juba kogenud Traegeri kasutajatele, kes soovivad oma grillile parimat võimalikku uuendust.

Restikomplekt sisaldab:
1 malmist grillrest ühtlaseks kuumusejaotuseks, 31,7 cm x 48 cm
1 portselanist grillrest lihtsaks puhastamiseks, 25,4 cm x 48 cm

Sobib grillidele:
Traeger Pro Series 22, Traeger Century 22, Lil' Tex Pro, Lil' Tex Elite.

Tarviku hind: 
79.00 EUR
Jaga: 

Traeger Pro Series 34 pelletgrillile mõeldud malm-portselanist restikomplekt. Komplekt koosneb kahest grilltasandist mis võimaldavad valmistada erinevaid toite üheaegselt. Malm-portselanist restid on nakkekindlad, lihtsasti puhastatavad ja jaotavad kuumuse ühtlaselt. Restikomplekt sobib ideaalselt juba kogenud Traegeri kasutajatele, kes soovivad oma grillile parimat võimalikku uuendust.

Restikomplekt sisaldab:
1 malmist grillrest ühtlaseks kuumusejaotuseks, 31,7 cm x 42 cm
1 portselanist grillrest lihtsaks puhastamiseks, 55,8 cm x 48,2 cm

Sobib grillidele:
Traeger Pro Series 34, Traeger Century 34.

Tarviku hind: 
89.00 EUR
Jaga: 

Roostevabast traadist pehme eemaldatava käepidemega rest on ideaalne lõkkeplatsil või grillil toidu valmistamiseks. Resti on võimalik reguleerida vastavalt valmistatava toidu paksusele (3 suurust).

Tarviku hind: 
33.00 EUR
Jaga: 

Täiuslik roostevabast terasest alus gaasigrillil šašlõki või ribi valmistamiseks. Komplekti kuuluvad ribialus ja 6 topeltvarrast. Asetage alus koos varrastega gaasigrilli restile ning saate valmistada šašlõkki viisil, et see ei puutuks restiga kokku. Sobib ideaalselt ka juurviljade või köögiviljade grillimiseks.

Tarviku hind: 
44.00 EUR
Jaga: 

Komplekti kuuluvad roostevabast terasest aluspann ja kokkuvolditav poolkoibade röstimise raam. Suurepärane leiutis kana poolkoibade ja tiibade valmistamiseks. Raami kasutades ei jää kana nahk pinnase külge kinni ja sellel olevad maitseained pääsevad paremini esile. Aluspann tagab selle, et kanarasv ei valguks grilli sisse - kinni püütud kanarasva on võimalik kasutada näiteks juurviljade röstimisel. Aseta poolkoivad raami vahele rippu ja seejärel koos raami ja alusega grillile. 

Tarviku hind: 
33.00 EUR
Jaga: 

Pealt suletav grillikorv juur- ja puuviljade küpsetamiseks. Väga mugav, grillitavat toodet tuleks lihtsalt aeg-ajalt raputada. Spetsiaalse nakkumiskindla töötlusega. Sobib kasutamiseks nii gaasi- kui söegrillidel. 

Tarviku hind: 
19.95 EUR
Jaga: 

Kunagi ei ole väikeste ja suupäraste burgerite tegemine olnud nii lihtne! Ideaalne toode laste sünnipäevaks miniburgerite valmistamiseks. 

Tarviku hind: 
49.95 EUR
Jaga: 

Kunagi ei ole väikeste ja suupäraste burgerite tegemine olnud nii lihtne! Korraga saad pressida kaks purgerit. Sobib nii gaasi- kui söegrillile. Nii saad väärtustada ka odavama liha!

Tarviku hind: 
23.00 EUR
Jaga: