UltraGrime LIFE BBQ immutatud puhastuslapid

9.50

30 XXL suuruses puhastuslappi on tõhus puhastus rasva, mustuse ja maha voolanud jääkide koristamiseks. Mustuse suhtes karm, koka nahale õrn. Ühelt poolt sile, teiselt poolt kare!
Jätab puhastusjärgselt roostevabad pinnad ühtlase siidise läikega.

Kirjeldus

ULTRAGRIME® LIFE: BBQ CLOTHWIPES

XXL+ BBQ puhastuslapid on need, mis peavad olema teie kõrval siis, kui grillite või suitsutate. BBQ lapp on nahale ohutu aga rasvale karm. Mõeldud grillide, suitsuahjude marmiitide, grillitarvikute ja muude väliseadmete puhastamiseks. Kareda tekstuuriga külg on mõeldud tõrksa rasva ja mustuse hõõrumiseks.

HÕÕRUB, PUHASTAB ja KAITSEB
Eemaldab rasva kõikidelt pindadelt: metallrestid ja -pinnad, tööpinnad, lõikelauad, nõud ja lauaplaadid, terrassid ja aiamööbel. Kõikjal, kus pole puhastamiseks vett.

Tõhus puhastus rasva, mustuse ja maha voolanud jääkide koristamiseks. Mustuse suhtes karm, koka nahale õrn. Ühelt poolt sile, teiselt poolt kare!
Jätab puhastusjärgselt roostevabad pinnad ühtlase siidise läikega.

Tänu XXL+ suurusele ja erilisele absorbeerimisvõimele suudavad need puhastuslapid eemaldada suure mustuse ja kestavad kauem kui mistahes teine ühekordne puhastuslapp.

Lapi teeb eriliseks kanga sarnane materjal, mis ei rebene ega halvene kasutamise ajal. Lisaks püsivad need puhastuslapid niiskemad ja kasutatavad kauem kui ükski teine salvrätik. Unustage kulukad puhastuslahendused ja lagunevad paberrätikud ning võtke selleks puhastuslapid.

SPETSIFIKATSIOON

  • Pakis on 30tk. XXL+ puhastuslappi – 38 cm x 25 cm. Kaks korda suurem kui konkureerivad tooted.
  • Püsib märg ja kasutatav üle 60 minuti – enamik teisi kuivab 5-10 minutiga.
  • Paki sisu ei kuiva ära, kui kaas on mitu päeva lahti!
  • Pehme taaskasutatav pakend vähendab jäätmeid.
  • Kätele ja nahale ohutu ning ohutu kasutada ka kõikidel pindadel.
  • Väljastab ühe puhastuslapi korraga.
  • Suur imamisvõime.

KASUTUS
Sobib kasutamiseks kõikidel toitlustuses kasutatavatel pindadel, kaasaarvatud suurköökid. BBQ puhastuslapid sobivad kasutamiseks igasuguse mustuse ja jääkide puhastamiseks, eriti tõhus rasvase mustuse puhastamiseks.

Saab hakkama igapäevase mustusega grillimise ja suitsutamise juures!

Hoidke oma grill ja suitsuahi säravana BBQ tugevate ja karedate lappidega! Lapi kare pool võimaldab eemaldada vana ja põlenud rasva ning mustust.

Lisainfo

Kaal 1 kg
Mõõtmed 35 × 25 × 15 cm

Sulle võib meeldida ka…