Küpsetustarvikud

Need puitimitatsiooniga magnetkonksud hoiavad teie grillimisvahendeid (näiteks tange, harja või spaatlit) mugavalt seal kus te seda parasjagu soovite. Aseta grilli metallist pinnale. NB Mitte asetada tulisele pinnale.  
Tarviku hind: 
28.00 EUR
Jaga: 

Traegeri pelletgrillidele mõeldud roostevabast terasest dekoratiivkorsten hingab välja suitsu ja muudab sinu grilli unikaalseks. 

Tarviku hind: 
199.00 EUR
Jaga: 

Broil Kingi roostevabast terasest plaat disainitud spetsiaalselt ühe grillresti suuruse järgi. Plaat hoiab kokku ruumi ehk võimaldab grillil üheaegselt küpsetada tavarestil liha ning lisaks kõrvale juurvilju. Terasplaadi sees on väikesed avad, et tagada suurepärane röstimistulemus.

Tarviku hind: 
45.00 EUR
Jaga: 

Broil Kingi roostevabast terasest suur ahjuplaat professionaalseks kasutamiseks otse grillil. Plaadil on võimalik küpsetada tooteid mida tavalisel grillrestil küpsetada on keerulne: näiteks muna, kala, vorstikesi või peekonit. Terasplaadil olemas rasvakogumisrenn, mis tagab selle, et rasv ei valguks grilli sisse. Mõõtmed: 31 cm x 45 cm.

Tarviku hind: 
89.90 EUR
Jaga: 

Broil Kingi nelinurkne roostevaba vokialus on mõeldud erinevate juurviljade ja muude toodete küpsetamiseks otse grillil. Käepidemetega vokialuses on mikroaugud millest ei pudene toit grilli sisse. Tarvikut on lihtne puhastada nõudepesumasinas. Mõõtmed: 30 cm x 30 cm.

Tarviku hind: 
32.00 EUR
Jaga: 

Broil Kingi roostevabast terasest multifunktsionaalne alus mille keskel on anum kuhu saab aurutuseks lisada endale meelepärase vedeliku. Täida alus näiteks õllega ja aseta sellele püstiasendisse terve eelnevalt maitsestatud kana. Kana ümber võid asetada omale meelepärased juurviljad. Nii kasutad ära optimaalselt kanalt valguva rasva, samas grill jääb alati puhtaks. Tarviku läbimõõt on 33 cm.

 

 
Tarviku hind: 
59.90 EUR
Jaga: 

Broil kingi Porta-Chef™ tarvikute komplektis on kõik vajalik üheks suurepäraseks grillimiskogemuseks. Komplekti kuuluvad: lukustusega grilltangid, spaatel, puhastushari, mopipintsel, nuga ja kahepoolne lõikelaud koos lukustusribadega. 

Tarviku hind: 
89.90 EUR
Jaga: 

Broil Kingi marinaadisüstal on mõeldud lihatoodetele marinaadi lisamiseks. Komplektis on olemas nii suur kui väike nõel ning mõõdikuaknast on võimalik jälgida täpselt lisatavat kogust. Süstalt saab osadeks lahti võtta, mis muudab tarviku lihtsasti puhastatavaks.

Tarviku hind: 
18.99 EUR
Jaga: 

Broil Kingi roostevabast terasest õlisprei pudel on mulifunktsionaalne tarvik toidule õli lisamiseks või grillrestide õlitamiseks. Pudelit on võimalik täita oliivi- või toiduõliga.

Tarviku hind: 
19.00 EUR
Jaga: 

Broil Kingi silikoonmatt on mõeldud küljelaudade roostevaba pinna kaitsmiseks kriimustuste, rasvaste tarvikute hoidistamise ja grillimise käigus tekkiva mustuse eest. Matti saab puhastada hõlpsasti nõudepesumasinas.

Tarviku hind: 
19.90 EUR
Jaga: 

Broil Kingi roostevabast terasest mugava käepidemega spaatel erinevate toiduainete käitlemiseks. Spaatlil olemas pudeliavaja ja riputusaas, millega saab tarviku mugavalt grilli külge paigutada. 

Tarviku hind: 
22.00 EUR
Jaga: 

Broil Kingi roostevabast terasest suur spaatel on mõeldud priskemate liha- ja kalatoodete pööramiseks. Mugava käepidemega spaatli küljes on ka pudeliavaja ning tarvikut on võimalik mugavalt riputusaasaga grilli külge paigaldada. 

Tarviku hind: 
22.00 EUR
Jaga: 

Roostevabast terasest lukustusega grilltangid erinevate lihatoodete pööramiseks. Mugava käepidemega grilltangide allosa koosneb kahest poolest - üks pool asendab spaatlit, teine on lainelise äärega, mis tagab suurepärase haarde. Tegemist on tarvikuga, mis võiks igal grillmeistril olemas olla, kuna muudab toidutegemise kordades lihtsamaks. 

Tarviku hind: 
22.00 EUR
Jaga: 

BBQ ja külm jook käivad käsikäes - kroomitud tsingisulamist pudeliavaja on mõistlik käeulatuses hoida. Pudeliavaja saab kruviga kinnitada grilli külge. Avaja küljes on olemas ka nagi, kuhu saab riputada erinevaid tarvikuid.

Tarviku hind: 
22.00 EUR
Jaga: 

Traegeri roostevabast terasest tarvikute komplekt, mis peab igal tõelisel grillmeistril olemas olema. Komplekt sisaldab grilltange, spaatlit ja kahvlit, mille käepidemed on laiad, ümarad ning võimaldavad mugava ja korraliku haarde. Spaatli serval on sakiline pind, mida saab kiirel momendil noana kasutada. Soeta endale lisaks ka magnetkonksud, et tarvikuid mõnusalt grilli küljele paigutada.

Tarviku hind: 
59.00 EUR
Jaga: 

Juhtmeta Bison Airlighter muudab süütamise mis iganes tingimustes tõeliselt lihtsaks! Tegemist on elektroonselt (standard USB) laetava seadmega, mille ventilaatoriga saab tekitada õhuliikumise (kuni 30 minutit) süütamise hõlbustamiseks. Seadmes olev jahutussüsteem ei muuda leegitoru kunagi liigselt kuumaks. Taastäidetav butaaniballoon võimaldab leegil põleda 15 minutit. Seadmel on olemas LED lamp, reguleeritav käepide, pudeliavaja, ohutuslukk ja konks riputamiseks.

Tarviku hind: 
99.00 EUR
Jaga: 

Cadac roostevabast terasest käepidemega vokipann on ideaalne grilli kõrvale erinevate vokiroogade valmistamiseks. Nakkevaba spetsiaalne süsinikterasest pinnas teeb kasutamise eriti mugavaks. Pann on tehtud ergonoomilise kujuga, mis võimaldab ka kogenematul inimesel vokkida nii nagu tõelised kokad!

Tarviku hind: 
49.95 EUR
Jaga: 

Spaatli või lihakahvli varrele kinnituv imepisike ja kompaktne LED varretuli võimaldab ka pimedamatel hetkedel hinnata grillitava toidu valmidust. Tule saab kaasa võtta ja suunata vastavalt kui on vaja liikuda ühest kohast teise või asetada toit lauale või kaussi. Patareid on komplektis kaasas.

Tarviku hind: 
14.00 EUR
Jaga: 

Napoleon Saksa terasest kokanuga on suurepärane vahend liha ja muude toiduainete eelvalmistamiseks. Noatera žilett-teravus muudab kasutamise eriti mugavaks ja lihtsaks. Roostevabast terasest on nuga tehtud kogu ulatuses - vastupidavus garanteeritud.

Tarviku hind: 
69.00 EUR
Jaga: 

Cadac roostevabast terasest otsikuga magnetspaatli ja -kahvli komplekt. Käepide on ergonoomilisest pehmest materjalist ning magnet võimaldab tarvikuid kinnitada mis tahes terasest pinnale.

Tarviku hind: 
29.90 EUR
Jaga: 

Cadac kuumuskindlast plastikust magnetspaatel, mida on võimalik kinnitada teraspindadele. Plastikust materjal ei muutu kuumaks ning ei kahjusta emailitud grillpinda.

Tarviku hind: 
14.95 EUR
Jaga: 

Lehed