Küpsetustarvikud

Traegeri pelletgrillidele mõeldud roostevabast terasest dekoratiivkorsten hingab välja suitsu ja muudab sinu grilli unikaalseks. 

Tarviku hind: 
199.00 EUR
Jaga: 

Broil Kingi roostevabast terasest plaat disainitud spetsiaalselt ühe grillresti suuruse järgi. Plaat hoiab kokku ruumi ehk võimaldab grillil üheaegselt küpsetada tavarestil liha ning lisaks kõrvale juurvilju. Terasplaadi sees on väikesed avad, et tagada suurepärane röstimistulemus.

Tarviku hind: 
45.00 EUR
Jaga: 

Broil Kingi roostevabast terasest suur ahjuplaat professionaalseks kasutamiseks otse grillil. Plaadil on võimalik küpsetada tooteid mida tavalisel grillrestil küpsetada on keerulne: näiteks muna, kala, vorstikesi või peekonit. Terasplaadil olemas rasvakogumisrenn, mis tagab selle, et rasv ei valguks grilli sisse. Mõõtmed: 31 cm x 45 cm.

Tarviku hind: 
89.90 EUR
Jaga: 

Broil Kingi nelinurkne roostevaba vokialus on mõeldud erinevate juurviljade ja muude toodete küpsetamiseks otse grillil. Käepidemetega vokialuses on mikroaugud millest ei pudene toit grilli sisse. Tarvikut on lihtne puhastada nõudepesumasinas. Mõõtmed: 30 cm x 30 cm.

Tarviku hind: 
32.00 EUR
Jaga: 

Broil Kingi roostevabast terasest multifunktsionaalne alus mille keskel on anum kuhu saab aurutuseks lisada endale meelepärase vedeliku. Täida alus näiteks õllega ja aseta sellele püstiasendisse terve eelnevalt maitsestatud kana. Kana ümber võid asetada omale meelepärased juurviljad. Nii kasutad ära optimaalselt kanalt valguva rasva, samas grill jääb alati puhtaks. Tarviku läbimõõt on 33 cm.

 

 
Tarviku hind: 
59.90 EUR
Jaga: 

Broil kingi Porta-Chef™ tarvikute komplektis on kõik vajalik üheks suurepäraseks grillimiskogemuseks. Komplekti kuuluvad: lukustusega grilltangid, spaatel, puhastushari, mopipintsel, nuga ja kahepoolne lõikelaud koos lukustusribadega. 

Tarviku hind: 
89.90 EUR
Jaga: 

Broil Kingi marinaadisüstal on mõeldud lihatoodetele marinaadi lisamiseks. Komplektis on olemas nii suur kui väike nõel ning mõõdikuaknast on võimalik jälgida täpselt lisatavat kogust. Süstalt saab osadeks lahti võtta, mis muudab tarviku lihtsasti puhastatavaks.

Tarviku hind: 
18.99 EUR
Jaga: 

Broil Kingi silikoonmatt on mõeldud küljelaudade roostevaba pinna kaitsmiseks kriimustuste, rasvaste tarvikute hoidistamise ja grillimise käigus tekkiva mustuse eest. Matti saab puhastada hõlpsasti nõudepesumasinas.

Tarviku hind: 
19.90 EUR
Jaga: 

Broil Kingi roostevabast terasest mugava käepidemega spaatel erinevate toiduainete käitlemiseks. Spaatlil olemas pudeliavaja ja riputusaas, millega saab tarviku mugavalt grilli külge paigutada. 

Tarviku hind: 
22.00 EUR
Jaga: 

Broil Kingi roostevabast terasest suur spaatel on mõeldud priskemate liha- ja kalatoodete pööramiseks. Mugava käepidemega spaatli küljes on ka pudeliavaja ning tarvikut on võimalik mugavalt riputusaasaga grilli külge paigaldada. 

Tarviku hind: 
22.00 EUR
Jaga: 

Roostevabast terasest lukustusega grilltangid erinevate lihatoodete pööramiseks. Mugava käepidemega grilltangide allosa koosneb kahest poolest - üks pool asendab spaatlit, teine on lainelise äärega, mis tagab suurepärase haarde. Tegemist on tarvikuga, mis võiks igal grillmeistril olemas olla, kuna muudab toidutegemise kordades lihtsamaks. 

Tarviku hind: 
22.00 EUR
Jaga: 

BBQ ja külm jook käivad käsikäes - kroomitud tsingisulamist pudeliavaja on mõistlik käeulatuses hoida. Pudeliavaja saab kruviga kinnitada grilli külge. Avaja küljes on olemas ka nagi, kuhu saab riputada erinevaid tarvikuid.

Tarviku hind: 
22.00 EUR
Jaga: 

Traegeri roostevabast terasest tarvikute komplekt, mis peab igal tõelisel grillmeistril olemas olema. Komplekt sisaldab grilltange, spaatlit ja kahvlit, mille käepidemed on laiad, ümarad ning võimaldavad mugava ja korraliku haarde. Spaatli serval on sakiline pind, mida saab kiirel momendil noana kasutada. Soeta endale lisaks ka magnetkonksud, et tarvikuid mõnusalt grilli küljele paigutada.

Tarviku hind: 
59.00 EUR
Jaga: 

Spaatli või lihakahvli varrele kinnituv imepisike ja kompaktne LED varretuli võimaldab ka pimedamatel hetkedel hinnata grillitava toidu valmidust. Tule saab kaasa võtta ja suunata vastavalt kui on vaja liikuda ühest kohast teise või asetada toit lauale või kaussi. Patareid on komplektis kaasas.

Tarviku hind: 
14.00 EUR
Jaga: 

Cadac roostevabast terasest otsikuga magnetspaatli ja -kahvli komplekt. Käepide on ergonoomilisest pehmest materjalist ning magnet võimaldab tarvikuid kinnitada mis tahes terasest pinnale.

Tarviku hind: 
29.90 EUR
Jaga: 

Cadac kuumuskindlast plastikust magnetspaatel, mida on võimalik kinnitada teraspindadele. Plastikust materjal ei muutu kuumaks ning ei kahjusta emailitud grillpinda.

Tarviku hind: 
14.95 EUR
Jaga: 

Cadac multifunktsionaalsed grilltangid magnetiga. Neid 40 cm pikki spetsiaalsest kuumuskindlast plastikust tange on võimalik kasudada kolmel viisil: tangidena, spaatlitena või salatisegamise lusikatena. Kasutajasõbralik plastikust materjal ei kahjusta grilli küpsetuspinda ning käepide ei muutu kasutamisel kuumaks.

Tarviku hind: 
19.95 EUR
Jaga: 

Broil King tugevast nahast grillimiseks mõeldud kindad. Mustad siniste elementidega kindad on seest pehme voodriga. Kindad muutuvad ajaga vaid mugavamaks ja pehmemaks ning istuvad käes paremini.

Tarviku hind: 
42.99 EUR
Jaga: 

Broil King roostevabast terasest jalapenode grillimiseks mõeldud röstalus. Alusesse on tehtud avad, kuhu on võimalik paigutada jalapeno püstises asendis - korraga on võimalik küpsetada 14 jalapenot. Selline küpsetusviis võimaldab grilli kõrvale pakkuda näiteks fetajuustu ja peekoniga täidetud jalapenosid. Lase fantaasial lennata! 

Tarviku hind: 
32.99 EUR
Jaga: 

Broil Kingi roostevabast terasest kebabialus on mõeldud koduseks kasutamiseks grillil ja toidu serveerimiseks. Komplekt koosneb kuueteistkümnest piigist, mille külge on võimalik panna erinevaid liha- või taimetooteid. Külgedel on kaks dipitopsi, kuhu saab lisada eelistusele kohase kastme, mis on mõeldud soojaks tegemiseks. Roostevabast terasest komplekt hoiab toidu ja kastmed kauem soojema. Puhastamine on imelihtne - aseta alus nõudepesumasinasse või loputa üle veega. 

Tarviku hind: 
24.99 EUR
Jaga: 

Need armsad ja praktilised maisitõlviku kahvlid on mõeldud valmis maisitõlviku söömiseks. Mõlemas otsas pool lehma. Komplekt neljale maisitõlvikule.

Tarviku hind: 
10.00 EUR
Jaga: 

Lehed