Napoleon Himaalaja soolakivi ja vokialus

85.00

Kahetooteline komplekt. Soolakivi grillimiseks, praadimiseks ja serveerimiseks. Esmaklassiline roostevabast terasest vokialus juurviljade röstimiseks.

Kirjeldus

Suurendage oma grillimiskogemust Napoleoni Himaalaja soolakivio-grilvaagna komplektiga. Himaalaja sool on rikas mineraalidest ilma keemiliste lisanditeta. Soolakivi on võimalik kuumutada või jahutada äärmuslike temperatuurideni, valmistades uskumatuid roogi ja samas neid ka serveerid. Prae õhukesi lihaviile, mereande ja köögivilju, kandes need kuumalt lauale. Jahutatuna serveeri sushit, sashimit või isegi jäätist. Himaalaja soolal küpsetamine ja serveerimine annab teie toidule peene soolamaitse. See tähendab, et tarbite vähem naatriumi, serveerimisel ei pea te lisasoola lisama. Sool imandub aeglaselt kivist endast toote sisse.
Selle komplektiga on kaasas roostevabast terasest vokialus, mis muudab Himaalaja soolakivi hoidmise ja transportimise grillilt lauale imelihtsaks. Roostevabast terasest piludega vaagen sobib suurepäraselt ka köögiviljade või õrnade toitude (nt kala) grillimiseks. Lihtne kasutada ja puhastada. Himaalaja soolavaagna komplekt on antimikroobne. Puhastamiseks loputage veega ja nühkige vastavalt vajadusele terasvilla või švammiga.
TOOTE OMADUSED
Grillimine, jahutamine, praadimine ja serveerimine
Esmaklassiline roostevabast terasest vokialus.
Soolaploki mõõtmed: 23x28x4cm

Lisainfo

Kaal 10 kg
Mõõtmed 38 × 35 × 8 cm

Sulle võib meeldida ka…