Allahindlus!

Traeger Timberline D2-1300 WiFi äpiga juhitav pelletgrill. Lisatud VIDEO!

2,699.00

Traeger Timberline 1300 on Traegeri suurim, läbi WiFi võrgu, äpiga juhitav pelletgrill. Äpp võimaldab panna grilli automaatselt valmistama valitud Traegeri retsepte.

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: TFB01WLEC Kategooriad: , , Sildid: ,

Kirjeldus

Traeger Timberline 1300 pelletgrill on Tregeri uusim, äpiga juhitav mudel. Nüüdsest võid grillida nii manuaalselt, kui ka tugitoolist! D2 WiFi kontrolleri ja vastavat äppi kasutades saab juhtida suitsu hulka, soojust, seadet sisse ja välja lülitada, seadistada grillimise aega jpms. Temperatuuri saab valida 70°C kuni 260°C (reguleerimise samm 5°C). Grill on varustatud kolmekordse roostevabast terasest restisüsteemiga, mis suurendab oluliselt grillitavate toodete hulka. Grilli, suitsuta, küpseta, hauta, rösti või valmista klassikalist barbequed ja kõike seda naturaalsest puidust graanulitega. Vali sobiv pellet (saadaval kuus erinevat puitu), vala punker täis ja vali äpi retseptidest meeldivaim retsept. Prepareeri grillitav toode vastavalt juhisele ja vajuta lingile “COOK NEW ” ja ülejäänu tehakse sinu eest. Umbes nelja minutiga on pelletid töövalmis ja toidutegemine võib alata. Spiraalajamiga lükatakse pelleteid tulekambrisse ja süüdatakse automaatselt. Spetsiaalne ventilaator hoiab pelletid hõõgvel nagu miniatuurses sepikojas. Grilli kumer kere tagab täiusliku temperatuuri- ja suitsujaotuse kogu grillimispinna ulatuses. Tilkuv rasv ja muud grillimisjäätmed juhitakse äravoolukanalisse ja sealt grilli alaosas olevasse spetsiaalsesse rasvasahtlisse. Laisematele soovitame katta grillimisresti alune pind fooliumiga, nii saate grilli pea-aegu hooldusvabaks.

Grilli sisetemperatuuri kontrollimiseks on grill varustatud spetsiaalse automaatsüsteemiga, mis kontrollib temperatuuri 50 korda minutis.
Toidu sisetemperatuuri saab omakorda kontrollida vastupidavate temperatuuri sondiga.

SUUREPÄRANE SOOJUSJAOTUS

Küttekolle on kaetud spetsiaalse plaadiga, mis jaotab soojuse kogu grilli ulatuses ühtlaselt laiali. Ümar vorm aitab soojusel ja suitsul levida kõikjale. Uudsena on grilli kaaneosa topeltseintega, mis vähendab energiakulu ja on suureks eeliseks talvisel grillimisel.

AUTOMAATNE PELLETIPUNKER

Laadige punker ääreni pelleteid täis ja punkri põhjas olev spiraalajam hoolitseb selle eest, et valitud temperatuurile vastav kogus jõuaks põlemiskambrisse. Pelletpunker mahutab 10,98kg pelletit.

AUTOMAATSÜÜDE

Spetsiaalne süütaja süütab põlemiskambris pelletid. Joo süütamise asemel parem üks külm õlu, grill teeb igava süüteprotsessi samal ajal ise ära.

ENERGIA

Ühenda grill vooluvõrguga. Voolu on tarvis juhtimisploki ja küttekolde ventilaatori tööks. Uudne TRU Comvection System tagab ühtlase soojuse ja suitsu jaotuse kogu grilli ulatuses.
Voolutarve: 300 vatti esimese nelja minuti jooksul ja ainult 50 vatti ülejäänud kokkamisel.

AUTOMAATNE SEISKAMINE

Grillimise lõppedes töötab ventilaator veel viis minutit, mille jooksul puhastatakse põlemispunker tuhast kustutades seal hõõguvad pelletid.

GARANTII

Traeger pelletgrillidel on kolme aastane garantii.

KÜPSETUSRESTID

Küpsetusrestid on valmistatud hästi puhastatavast roostevabast terasest. Restide mõõdud:
– esimene, ehk alumine tasand 86,36 x 103,23cm
– teine tasand 86,36 x 35,56cm
– kolmas tasand 86,36 x 22,86 cm
Toote mõõtmed (kokkupanduna): ca 147 x 68 x 122cm
Karbi mõõdud: ca 121,92 x 147,32 x 68,58cm
Kaal: 120.66 kg

VIDEO: https://www.traeger.com/pellet-grills/timberline/1300

Video: https://www.youtube.com/watch?v=czdFsjL_UFI

Eestikeelne kasutusjuhend: Traeger-Timberline-kasutusjuhend-EST

Traeger mobiilirakendus:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.traegergrills.app

Lisainfo

Kaal 121 kg
Mõõtmed 147 × 69 × 122 cm

Sulle võib meeldida ka…