Suitsukastid ja maitsesuitsud

Traeger on 30 aastat arendanud oma pelletite valmistamise tehnoloogiat. Isegi nii klassikalise suitsupuu puhul, nagu lepp on ikkagi vajalik täiusliku põlemise ja suitsu saamiseks purustada puit kindla rakustruktuurini. Saadud rotatsioonist on eraldatud koor ja muud sideained ja saavutatud on 5%-ne niiskustase. Traegeri lepapellet annab õrna suitsumaitse nii loomalihale, sealihale, kanale, kalale, lambalihale ja juurviljadele.
Toodetud USA-s

Tarviku hind: 
16.00 EUR
Jaga: 

Ainult Traeger suudab oma garanteerida, et toit valmiks võimalikult tervislikult. 100% naturaalsed puidugraanulid ja unikaalne pelletipõletuse süsteem hoiab grillitavad tooted võimalikult vabana suitsutamisel tekkivatest kahjulikest ainetest. Pelletite 5%-ne niiskustase on ideaalne optimaalse põlemise jaoks.
Traeger Cherry kirsipelletid suurendavad loomulikult ja delikaatselt loomaliha, kana ja sealiha maitset, muutes selle mahlakaks ja kergelt magusaks.
Pelletid on toodetud USA-s

Tarviku hind: 
16.00 EUR
Jaga: 

Tippkokkade pooltv armastatud hõrgu pähkliaroomiga, üdini naturaalne pellet. Traegeri tehnoloogilise arendustöö tulemusena on saavutatud just õige rotatsiooni ja grilli enda tehnilisi omadusi arvestav koosklapp. Tulemuseks on suurepärast naudingut pakkuv grilliroog.
Pellet sobib suurepäraselt kana, veiseliha ja kala küpsetamiseks.

Tarviku hind: 
16.00 EUR
Jaga: 

Ekspertide arvamus on, et tegu on ühe jõulisema maitsega grillimispelletiga. See on nagu salajane koostisosa grillitava toidu suurepärases maitses. Kui siia lisada Traeger grilli pidev soojuse- ja suitsuringlus on suurepärane toiduelamus kindlustatud.  Traeger Hickory graanulid sobivad suurepäraselt loomaliha, kanaliha, sealiha, ja taimetoitude grillimiseks, andes toiduletäidlase maitsenüansi. 
Pelletid on toodetud USA-s

Tarviku hind: 
16.00 EUR
Jaga: 

100% ehtsast Kanada punasest seedripuust tehtud grillplangud. Liha, kala, mereandide, puu- ja köögiviljade ja muude toitude grillimiseks ja küpsetamiseks. Enne kasutamist leotada 30 minutit vees, et vältida plangu süttimist. Nüüd asetage plank lihtsalt grilli restile ja omapärane tulemus on garanteeritud. Komplektis 2 planku suuruses 38 cm x 18,5 cm.

Tarviku hind: 
17.00 EUR
Jaga: 

100% ehtsast Kanada vahtrast tehtud grillplangud. Liha, kala, mereandide, puu- ja köögiviljade ja muude toitude grillimiseks ja küpsetamiseks. Enne kasutamist leotada 30 minutit vees, et vältida plangu süttimist. Nüüd asetage plank lihtsalt grilli restile ja omapärane tulemus on garanteeritud. Komplektis 2 planku suuruses 38 cm x 18,5 cm.

Tarviku hind: 
17.00 EUR
Jaga: 

Charcoal Companion soovitab - vahtrapuust grillimise plank. Liha, kala, mereandide, puu- ja köögiviljade ja muude toitude grillimiseks ja küpsetamiseks. Enne kasutamist leotada 30 minutit vees, et vältida plangu süttimist. Nüüd asetage plank lihtsalt grilli restile ja omapärane tulemus on garanteeritud. Müügil ühekaupa.

Tarviku hind: 
7.00 EUR
Jaga: 

Charcoal Companion soovitab - hickoprypuust grillimise plank. Liha, kala, mereandide, puu- ja köögiviljade ja muude toitude grillimiseks ja küpsetamiseks. Enne kasutamist leotada 30 minutit vees, et vältida plangu süttimist. Nüüd asetage plank lihtsalt grilli restile ja omapärane tulemus on garanteeritud. Müügil ühekaupa.

Tarviku hind: 
7.00 EUR
Jaga: 

Charcoal Companion soovitab - seedripuust grillimise plank. Liha, kala, mereandide, puu- ja köögiviljade ja muude toitude grillimiseks ja küpsetamiseks. Enne kasutamist leotada 30 minutit vees, et vältida plangu süttimist. Nüüd asetage plank lihtsalt grilli restile ja omapärane tulemus on garanteeritud. Müügil ühekaupa.

Tarviku hind: 
7.00 EUR
Jaga: 

Enn Tobreluts soovitab - tammepuust plangud. Liha, kala, mereandide, puu- ja köögiviljade ja muude toitude grillimiseks ja küpsetamiseks. Enne kasutamist leotada 30 minutit vees, et vältida plangu süttimist. Nüüd asetage plank lihtsalt grilli restile ja omapärane tulemus on garanteeritud. Komplektis kaks planku.

Tarviku hind: 
12.50 EUR
Jaga: 

Roostevabast terasest, suure mahutavusega suitsuboks, millega saad gaasigrilliga grillides suurepärase suitsumaitse. Boksi alusprofiil jälgib täpselt Broil King Flav-R-WaveTM grillisüsteemi profiili ja seda kahe laine ulatuses. See omakorda võimaldab kasutada nii laastu, kui näiteks veini üheaegselt, valades laastud ühte renni ja veini teise. Boksi suitsuavade suurus on küljelt reguleeritav. Sisendlaastu soovitame enne tarvitamist hoida niiskena poole tunni jagu, nii saate suitsusema tulemuse ja pikema kasuteguri.

Tarviku hind: 
46.00 EUR
Jaga: 

Roostevabast terasest, suure mahutavusega suitsuboks, millega saad gaasigrilliga grillides suurepärase suitsumaitse. Sisendlaastu soovitame enne tarvitamist hoida niiskena poole tunni jagu, nii saate suitsusema tulemuse ja pikema kasuteguri.

Tarviku hind: 
22.00 EUR
Jaga: 

Korduvsuletavas pakendis naturaalsed Mesquitepuu (Lõuna-Ameerikas kasvav pähklipuu) laastud. Unikaalse, natuke magusa lõhnaga. Laastud soovitame asetada enne kasutamist 30minutiks vette liiga kiire ärapõlemise vältimiseks. Seejärel nõruta liigne vesi ja aseta laastud suitsunõusse. Proovige nii veiseliha, burgerite, sealiha, lambaliha, linnuliha või kalaga.

Tarviku hind: 
11.00 EUR
Jaga: 

Korduvsuletavas pakendis naturaalsed Hickorypuu laastud. Unikaalse lõhnaga. Laastud soovitame asetada enne kasutamist 30minutiks vette liiga kiire ärapõlemise vältimiseks. Seejärel nõruta liigne vesi ja aseta laastud suitsunõusse. Proovige nii veiseliha, sealiha, linnuliha või kalaga.

Tarviku hind: 
11.00 EUR
Jaga: 

Korduvsuletavas pakendis naturaalsed viskimaitselised suitsulaastud. Valmistatud vanadest tammepuust viskivaatidest. Laastud soovitame asetada enne kasutamist 30minutiks vette liiga kiire ärapõlemise vältimiseks. Seejärel nõruta liigne vesi ja aseta laastud suitsunõusse. Proovige veiseliha, burgerite, sealiha, linnuliha või kala valmistamisel.

Tarviku hind: 
11.00 EUR
Jaga: 

Enn Tobreluts soovitab - pöögipuust plangud. Liha, kala, mereandide, puu- ja köögiviljade ja muude toitude grillimiseks ja küpsetamiseks. Enne kasutamist leotada 30 minutit vees, et vältida plangu süttimist. Nüüd asetage plank lihtsalt grilli restile ja omapärane tulemus on garanteeritud.

Tarviku hind: 
12.50 EUR
Jaga: