Sa oled siin

Grillfest 2016!

Kas nädalavahetuseks plaanid tehtud? ‪#‎Grilliguru‬ ootab kõiki huvilisi Eesti suurimale hea toidu festivalile Pärnusse! Üritus toimub looduskaunil Vallikääru aasal, 10. - 11. juunil. Tegemist on igal suvel toimuva mitmekülgse ja sisuka festivaliga, kus pakutakse külastajatele meeleolukat meelelahutusprogrammi ning kaasaegset toidukultuuri. Grillfestil osaleb aastas ligi 50 000 inimest ning sajad toidupakkujad. Õhtusel ajal esinevad eestlaste poolt armastatud artistid, kelleks sel aastal on Laura, Mr. Happyman, Grete Paia, Getter Jaani ja Black Velvet.

Grilliguru esitleb sel aastal nii nii pellet- kui gaasigrillid, suitsuahjud ja palju muud põnevat uudistamiseks. Lisaks saab maitsta maitsvaid Rakvere lihatooteid. ‪#‎Grillfestilt‬ masina soetanud isikule lubame soodustuse 5% ja tasuta ehtsa Ameerika BBQ kastme. Meil saab maksta ka kaardiga!

Salong avatud reedesel päeval tavapäraselt: 11:00 - 18:00.

Rohkem infot ürituse kohta ja ajakava: grillfest.ee. Astu kindlasti läbi ja võta kaasa nii pere kui sõbrad - sellisest üritusest ei taha keegi ilma jääda!

Jaga: