Borniak suitsuahju Hickory hakke suur pakk 50l

59.00

Borniak Hickorypuust suitsulaastud. Ideaalne erinevate lihade suitsutamiseks. Karbis 5 keskmist pakki, igas pakis 5tk väikest pakki. Ideaalne suitsutuskorra kaupa avamiseks.

Sold Out

Tootekood: ZH-50 Kategooriad: , , Silt:

Kirjeldus

Hickory annab selge, natuke magusa, samas intensiivselt tugeva, lihale ideaalselt sobiva suitsumaitse.  Suurepärane sobiv näiteks linnuliha, juustu ja kalkuniliha suitsetamiseks! Sobib nii kuum- kui ka külmsuitsutamiseks.

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

Borniak puitlaastud tagavad parima kvaliteedi ja seadme tõrkumiseta töö. Laastud on valmistatud hoolikalt valitud ja selekteeritud puidust. Nad ei sisalda mingeid lisandeid ja on ühtlaselt purustatud. Puit on enne purustamist aeglaselt kuivatatud 13%-se niiskustasemeni. Nii säilib ka piisav niiskus parimate suitsutusomaduste nagu värv ja naturaalne maitse, väljatoomiseks.

NB! pikaajalisel seismisel võivad laastud liigselt kuivada, mistõttu väheneb suitsu hulk. Soovitame sellisel juhul laastu enne kasutamist pisut niisutada.

Kaheliitrise pakiga saab suitsutada 8 tundi. Keskmise pakiga saab suitsutada 40 tundi. Antud 50 liitrise pakiga kuni 200 tundi.

Lisainfo

Kaal10 kg
Mõõtmed55 × 48 × 27 cm

Sulle võib meeldida ka…