Allahindlus!

UUS mudel! Traeger Ironwood XL INT WiFi äpiga juhitav pelletgrill.

2,299.00

UUS! Traeger Ironwood XL INT pelletgrilli – täiuslikult kaasaegne, samas kompaktne pelletgrill uusimate tehnoloogiliste lahendustega, mis muudab radikaalselt teie ettekujutust välitingimustes toiduvalmistamisel.

Tootekood: TFB93RLGI Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Täiesti uus Traeger Ironwood® XL INT on väga tõhus ja mitmekülgne pelletgrill, mis sobib igat liiki toidu valmistamiseks. Grilli Smart Combustion™ tehnoloogia hoiab täpset temperatuuri. Kõike on lihtne juhtida elegantse puuteekraaniga, mis muudab temperatuuri seadistamise sama lihtsaks kui kodust praeahju sisse lülitades. Griilil on täielikult isoleeritud väliskeskkonnast kahekordse seinaga. EvenFlow™ Heat Shield soojuse juhtimine läbi tagaseina ühtlustab  temperatuuri. Nii saavutad iga kord täiusliku tulemuse.

Ironwood XL INT pelletgrilliga toiduvalmistamine on äärmiselt mitmekülgne. Puuduvad igasugused  piirangud grillimiseks, suitsutamiseks, küpsetamiseks, röstimiseks ja hautamiseks. Ironwood aitab teil iga söögi meeldejäävaks muuta. Tänu Super Smoke®-funktsioonile ja Traeger Downdraft Exhaust®-funktsioonile saate nautida võrratut puidusuitsu maitset iga suutäiega.

Tänu Traegeri WiFIRE®-tehnoloogiale saate oma grilli juhtida igal pool ja igal ajal Traegeri nutirakenduse abil. Reguleerige grilltemperatuuri, kontrollige toitu, seadistage taimereid ja meeldetuletusi, sirvige üle 1600 originaalretsepti, seda kõike oma telefoni kasutades. Grilli on võmalik juhtida isegi häälkäsklustega Alexa® või Google Home® kaudu.

Traegeri ModiFIRE® tarvikud võimaldavad teil hõlpsasti lisada ja vahetada erinevaid küpsetuspindu ning uus P.A.L. Pop-And-Lock® tarvikute süsteem võimaldab teil hõlpsasti konfigureerida riiuleid, hoiukaste, tarvikute konksusid ja muud vajalikku.

Ülilihsaks on muutunud ka hoolsus –  rasv ja tuhk kogunevad nüüd ühte, kergesti ligipääsetavasse anumasse, mis teeb koristamise äärmiselt lihtsaks. Viskad jäägid ühekorse fooliumanumaga lihtsalt ära.

Traeger ei ole jätnud tähelepanuta ühtegi detaili, mis tähendab, et kvaliteetsed materjalid ja asjatundlikus on nähtav igal ruutsentimeetril. Kui siia lisada äärmiselt toekas konstruktsioon ja korralikud materjalid, siis saamegi täna maailma parima pelletgrilli.

Grilli tehnilised omadused:
– Smart Combustion™ tehnoloogia – väga täpne temperatuuri kontroll ja hooldus
– Temperatuuri reguleerimine: 75 – 260°C
– EvenFlow™ Heat Shield isoleeritud kahekordse seinaga konstruktsioon
– SwiftStart™ keraamiline süütaja kiireks käivitamiseks
– FreeFlow™ küttekolle suurenadb suitsuhulka ja vähendab tuha kogunemist
– Super Smoke® suitsutamine
– Traeger Downdraft Exhaust® suitsu väljatõmbamine
WiFi® tehnoloogia – muudab teie grilli “nutikaks grilliks”, mis võimaldab teil oma grilli juhtida olles ükskõik kus.
– ModiFIRE® tarvikud võimaldavad hõlpsasti vahetada erinevate küpsetuspindade või grillrestide vahel.
– EZ-Clean™ rasva- ja tuhanõu kogub rasva ja tuha ühte anumasse
– Komplektis 2 juhtmega Traeger sondtermomeetrit, et jälgida toidu sisetemperatuuri displeilt, või oma nutiseadmest. Sondide jaoks kaks pistikut ja neid saab kasutada korraga.
– Pop and Lock (P.A.L) hoiusüsteem tarvikute jaoks – relss-ääris, millele saab riputada konksud, maitseaineriiuli ja paberihoidja (lisavarustus)
– Suur küljelaud
– Toekas raam ja alumine tarvikuriiul
– Kaks roostevaba, emailitud terasest resti muudetava kõrgusega
– Puuteekraan lihtsaks juhtimiseks
– Grillimispindala: umbes 5961cm2
StayDry™ pelletipunkri mahutavus: umbes 10kg
– Pelletipunkri andur – teavitab pelleti lõppemiset grillimise ajal
– Lihtne pelletite vahetus
– Roostevastane viimistlus
– Amazon Alexa ja Google Home  ühilduvus
– Mõõtmed: 178 x 66 x 122cm
– Kaal: 136kg
– Tööpinge: 220 – 240V 50/60 Hz
– Energiavajadus  10,5kW
Ironwood INT grillil on 10 aastane korpusele, ja 3 aastane garantii kogu juhtimissüsteemile ja terasrestidele.

Lisainfo

Kaal 136 kg
Mõõtmed 180 × 65 × 125 cm

Sulle võib meeldida ka…