Allahindlus!

Traeger PRO D2-780 WiFire äpiga juhitav pelletgrill. Lisatud VIDEO!

1,199.00

Traeger äpiga juhitav pelletgrill Pro575 võimaldab grillida kus iganes – olles metsajooksul, istudes tugitoolis või nautides sõpradega saunamõnusid. Selle mugavuse nautimiseks on vaja vaid Traegeri grilli ja nutitelefonigga ühilduvat äppi.

Tootekood: TFB78GLEC Kategooriad: , , Sildid: ,

Kirjeldus

Pelletgrill Traeger PRO780 äpiga juhitav mudel, mis võimaldab grillida kasvõi tugitoolis istudes!

Tehnilised andmed:
Grilli mõõtmed kokkupanduna: ca 139,70 x 121,92 x 68,58cm
Kaal: 66,22kg

Traeger Digital Controller ProD2 WiFi kontrolleri ja Traegeri nutitelefoni rakenduse ehk äpi abil saab juhtida nii suitsu hulka kui ka soojust. Telefoni kaudu saab seadet sisse ja välja lülitada, seadistada grillimise aega jpms. Temperatuuri saab valida 73°C kuni 260°C (reguleerimise samm 5°C).
Grillil on roostevabad, emailitud restid. Suur alusrest ja väiksem ülemine rest. Grillivad mõlemad restid ühtemoodi, lihtsalt pelletgrill mahutab kahele restile rohkem korraga grillitavat toitu.
Grilli, suitsuta, küpseta, hauta, rösti või valmista klassikalist barbequed ja kõike seda naturaalsest puidust graanulitega. Vali seitsme 100% naturaalse grillpelleti hulgast oma lemmik ja vala punker täis. Temperatuuri saab seadistada nii manuaalselt, kui ka vastavat Traegeri äppi kasutades. Valides äpi retseptide hulgast, ei ole gurmeeroogade valmistamiseks vaja vähimaidki algteadmisi grillimisest. Valmista grillitav toode vastavalt juhisele ette ja vajuta lingile “COOK NEW ” ja Traegeri pelletgrill hoolitseb kõige eest automaatselt ise.
Umbes nelja minutiga on pelletid töövalmis ja toidutegemine võib alata. Spiraalajamiga lükatakse pelleteid tulekambrisse ja süüdatakse automaatselt. Spetsiaalne ventilaator hoiab pelletid hõõgvel nagu miniatuurses sepikojas. Grilli kumer, ovaalne kere tagab täiusliku temperatuuri- ja suitsujaotuse kogu grillimispinna ulatuses. Tilkuv rasv ja muud grillimisjäätmed juhitakse vaheplaadiga väljajooksukanalisse ja sealt läbi avause grilli küljes rippuvasse rasvaämbrisse. Nipina tasub katta grillimisresti alune pind fooliumiga – nii on lihtsam grilli puhastada. Fooliumit ei tarvitse iga kasutuskorra järel vahetada. Peale kolmandat grillimist visake foolium lihtsalt prügikasti ja asendage uuega. Samal ajal puhastage küttekolle tuha või tolmuimuriga. See lihtne ja vaevata hoolitsus tagab pikaajalise grilli kestvuse.

Manuaalselt toitu valmistades

saab kontrollida ka valmistatava toidu sisetemperatuuri. Selleks on grilliga kaasas vastav sond. Torka see enne toidu valmistamist kohe lihasse ja vaid ühe nupuvajutusega on sisetemperatuur nähtav.
Grilli enda sisetemperatuuri jälgimiseks on grill varustatud spetsiaalse automaatsüsteemiga, mis kontrollib temperatuuri 50 korda minutis.

SUUREPÄRANE SOOJUSJAOTUS
Küttekolle on kaetud spetsiaalse plaadiga, mis jaotab soojuse kogu grilli ulatuses ühtlaselt laiali. Ümar, ovaalne vorm aitab soojusel ja suitsul levida kõikjale.

AUTOMAATNE PELLETIPUNKER
Laadige punker ääreni pelleteid täis ja punkri põhjas olev spiraalajam hoolitseb selle eest, et valitud temperatuurile vastav kogus jõuaks põlemiskambrisse. Pelletpunkri maht 8,16kg, ehk natuke üle poole standardkotist.

AUTOMAATSÜÜDE
Spetsiaalne elektrisüüde süütab põlemiskambris pelletid. Joo süütamise asemel parem üks külm õlu, grill teeb igava süüteprotsessi samal ajal ise ära.

ENERGIA 
Ühenda grill vooluvõrguga. Voolu on tarvis juhtimisploki ja küttekolde ventilaatori tööks.
Voolutarve: 300 vatti esimese nelja minuti jooksul ja ainult 50 vatti ülejäänud kokkamisel.

AUTOMAATNE SEISKAMINE
Grillimise lõppedes töötab ventilaator veel viis minutit, mille jooksul puhastatakse põlemispunker tuhast kustutades seal hõõguvad pelletid.

GARANTII
Traeger pelletgrillidel on kolme aastane garantii.

KÜPSETUSRESTID
Küpsetusrestid on valmistatud hästi puhastatavast, mitmekorselt emailitud terasest.
Restide mõõdud:
– esimene, ehk alumine tasand 76 x 48cm
– teine tasand 76 x 18cm

VIDEO: https://www.traeger.com/pellet-grills/pro/780

PRO-Series-kasutusjuhend-EST

Traegeri mobiilirakendus ehk äpp Androidile – vajuta siia
Traegeri mobiilirakendus ehk äpp IOS-ile – vajuta siia

Lisainfo

Kaal 70 kg
Mõõtmed 122 × 69 × 140 cm

Sulle võib meeldida ka…