Kamado Joe Junior keraamiline söegrill alusraamiga

599.00

Kui olete väljasõidul võimaldab kvaliteetne ja üllatavalt mugavalt kaasaskantav keraamiline söegrill Kamado Joe Junior teil toitu valmistada praktiliselt kõikjal.

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: KJ13RH Kategooriad: , , Sildid: ,

Kirjeldus

Keraamiline söegrill Kamado Joe Junior.
Kui olete väljasõidul võimaldab kvaliteetne ja üllatavalt mugavalt kaasaskantav keraamiline söegrill Kamado Joe Junior teil toitu valmistada praktiliselt kõikjal. Ideaalne piknikuteks, basseinipidudeks, telkimiseks ja ka koduseks grillimiseks. Junior Joe kaalub vaid 31 kg ja omab piisavalt suurt küpsetuspinda näiteks selleks, et küpsetada terve õllepurgikana või seakaelakarbonaad. Grilli paksude seintega keraamiline korpus lukustab endasse kuumuse, niiskuse ja maitsed ning keraamiline soojusdeflektor võimaldab küpsetada ka kaudse kuumusega, et saaksime veelgi pehmema ja maitsevama liha.

Komplekti kuulub:
• 13,5″ (34.3 cm) keraamiline grill tsingitud terasest alusraamiga
• Sisseehitatud termomeeter
• Roostevabaterasest (304) küpsetusrest
• Keraamiline soojusdeflektor (kuumusjagaja)
• Grillresti tõstetangid
• Tuharoop
Tehnilised andmed:
Tootja: Kamado Joe
Küpsetuspind: Ø 34.3 cm, st 376 cm2
Kuumusvahemik: 80 – 400°C
Mõõtmed koos alusraamiga: 51 (l) x 69 (k) x 53 (s) cm
Mõõtmed: 41 (l) x 56 (k) x 53 (s) cm
Kaal: 31 kg
NB! Kamado Joe keraamilistele osadele kehtib piiratud eluaegne garantii (garantiitingimused: www.kamadojoe.com); sh keraamilistele plaatidele, soojusdeflektoritele ja pitsakividele garantii 3 aastat; metall- ja malmosadele garantii 5 aastat; termomeetrile ja tihenditele garantii 1 aasta.

Lisainfo

Kaal 31 kg
Mõõtmed 53 × 41 × 56 cm

Sulle võib meeldida ka…