Napoleon TravelQ™ PRO285X kokkukäiva raamiga, kaasaskantav gaasigrill

479.00

Napoleon TravelQ™ PRO285X on kvaliteetne, kõrge kupliga kompaktgrill, mis pakub oma väiksusest hoolimata täiemahulist Napoleoni grillimiskogemust.

Tootekood: 00790 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Napoleon PRO285X kokkukäiva raamiga kaasaskantav gaasigrill on moodsa disainiga. Erinevate gaasiballoonide kasutamise võimalus muudab grilli mitmekülgseks. Napoleon PRO285X gaasigrill töötab suurepäraselt kiire grillina nii rõdul, kui verandal, rahuldades väikese pere vajadusi nii suvel kui ka talvel.
Autojuhid, haagissuvilate omanikud ja paadisõitjad oskavad hinnata Napoleon PRO285X gaasigrilli kvaliteetseid materjale, kompaktset suurust ja hõlpsat teisaldatavust.
PRO285X grillil on kaheosaline 4,1kW põleti, mida süütab Napoleoni usaldusväärne JET FIRE™ süütesüsteem. Grilli korpus ja kõrge kaas on valmistatud monoliitselt valatud kergmetallvalust. Grillil on portselanemailitud malmist WAVE™ küpsetusrestid. Lisaks tuulekaitsega aurueemaldusmehhanism ja vastupidav, kaanes asuv termomeeter ACCU PROBE™
Kvaliteetsed materjalid, head grillimisomadused, kompaktne suurus, hõlbus kaasaskantavus ja puhtus ning kiire seadistamine muudavad grilli ehtsaks Napoleoni tooteks.
Grillikomplekti kuulub gaasivoolik ja reduktor klassikalisele grilligaasile.
Grilli kõrgus maast 84cm.
Grillimispinna mõõdud: 54x37cm

Lisainfo

Kaal25 kg
Mõõtmed122 × 50 × 101 cm

Sulle võib meeldida ka…