Broil King Infrared külgpõletimoodul

250.00

Broil King Infrared külgpõleti/steigipliit on unikaalne moodul, mis avardab oluliselt toidu valmistamise maailma. Vahetate tavalise pliidi lihtsalt moodsama vastu välja.

Laost otsas

Tootekood: 18673 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Broil King® infrapuna külgpõletitehnoloogia annab teile võimaluse maitsvaid toite kiiresti ja tõhusalt nii klassikaliselt keeta-praadida, kui ka pliidil otse grillida. Suure võimsusega 10 000 BTU infrapunapõleti suudab paari minutiga saavuta kuni 927°C temperatuuri. Külgriiulisse integreeritud Broil King® infrapuna külgpõletil on kvaliteetsest 8mm roostevabast terasest, kahele kõrgusele liigutatava resti ja sel on piisavalt ruumi keskmise suurusega keedunõu jaoks. Külgpõleti sobib suurepäraselt loomaliha “ehmatamiseks” kõrgel temperatuuril, aga ka  potitäie kartulite keetmiseks, hautatud roogade, köögiviljade, kastmete valmistamiseks, peekoni ja munade praadimiseks. See on suurepärane lisa Broil King®i kvaliteetsele grillile.
Resti mõõdud 24,50×30,30cm.  Asetades resti ülemisse asendisse saab kasutada ka suuremat keedunõu.

Pliidimoodul sobib alates 2013. aastal valmistatud Broil King® Imperial™, Regal™ ja Baron™ seeria gaasigrillidega, mis on algselt varustatud külgpõletitega.

Lisainfo

Kaal 15 kg
Mõõtmed 40 × 34 × 16 cm