Masterbuilt Gravity Series™ 800 digitaaljuhtimisega söegrill

1,099.00

Tehnoloogiliselt täiuslikum söegrilli maailmas. Seade võimaldab suitsutada, grillida, küpsetada, röstida. Suurepärane maitse saadakse naturaalse puidusöega grillimisel.

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: MB20042221 Kategooriad: , , Sildid: ,

Kirjeldus

Masterbuilt’i Gravity Series™800 on täna maailmas ainulaadne, tehnoloogiliselt täiuslikum grillilahendus söegrillile. Seade võimaldab suitsutada, grillida, küpsetada, röstida. Seadistage temperatuur digitaalsel juhtpaneelil või oma grilliga paaritatud nutiseadmega. DigitalFan™ diitaalsüsteem hoiab täpselt soovitud küpsetustemperatuuri, kontrollides ventilaatori poolt puhutavat kuumise ja suitsu hulka. Toetab nii Bluetooth, kui Wi-Fi võrku.
GravityFed™ etteandmise süsteemiga puusöe punker mahutab nii palju grillsütt, et seda jagub lausa 12 tunniks. Pööratavad malmist restid sobivad suurepäraselt suitsetamiseks või sügava grillitriibuga röstimiseks. Kõigest 13 minutiga on võimalik grill kütta 370°C-ni.

Saavutab suitsetamistemperatuuri 110°C 7 minutiga või liha tugevaks röstimiseks/ehmatamiseks vajamineva 370°C 13 minutiga.
Temperatuuri ja küpsetusaega saate reguleerida digitaalse juhtpaneelist manuaalselt, või nutiseadmega Wi-Fi või Bluetoothi ​​abil.
DigitalFan™ digitaaljuhtimine täpseks temperatuuri kontrollimiseks.
Sisseehitatud temperatuuriandur ja liha sondtermomeeter täiuslike tulemuste ja kontrolli saavutamiseks igal ajal.
GravityFed™ punker mahutab 7,4L sütt, 12-15 tunniseks kasutamiseks.
Pöördõhk suitsu ja soojuse täiuslikuks jagamiseks.
Kaks portselankattega soojendus/suitsetamisresti.
Allalapatav esilaud ja alusriiul tarvikute paigutamiseks.
5161cm² küpsetuspindala.
Kõrgus 130 x laius 140 x sügavus 75cm
Kaal 80kg
Grillil on 1-aastane garantii.

Lisainfo

Kaal 62 kg
Mõõtmed 103 × 57 × 86 cm

Sulle võib meeldida ka…