Allahindlus!

Traeger PRO D2-575 WiFire äpiga juhitav pelletgrill. Lisatud VIDEO!

899.00

Traegeri äpiga juhitav mudel PRO575 võimaldab grillida kus iganes – olles metsajooksul, istudes tugitoolis või nautides sõpradega saunamõnusid. Selle mugavuse nautimiseks on vaja vaid Traegeri grilli ja nutitelefonigga ühilduvat äppi.

Tootekood: TFB57GLEC Kategooriad: , , Sildid: ,

Kirjeldus

Mobiilirakendusega (äpiga) juhitav Traeger pelletgrill PRO575 võimaldab grillida kus iganes – olles metsajooksul, istudes tugitoolis või nautides sõpradega saunamõnusid. Selle mugavuse nautimiseks on vaja vaid Traegeri grilli ja nutitelefoniga ühilduvat äppi.

Tehnilised andmed:
Grilli mõõtmed kokkupanduna: ca 134,62 x 104,14 x 68,58cm
Kaal: 58,06kg

PRO575 võimaldab grillida kasvõi tugitoolis istudes!
Traeger Digital Controller ProD2 WiFi kontrolleri ja vastava nutitelefoni rakenduse ehk äpi abil saab juhtida nii suitsu hulka kui ka soojust. Telefoni kaudu saab seadet sisse ja välja lülitada, seadistada grillimise aega jpms. Temperatuuri saab valida 73°C kuni 260°C (reguleerimise samm 5°C).
Grillil on roostevabad, emailitud restid. Suur alusrest ja väiksem ülemine rest. Grillivad mõlemad restid ühtemoodi, lihtsalt kaks resti mahutavad rohkem korraga grillitavat toitu.
Grilli, suitsuta, küpseta, hauta, rösti või valmista klassikalist barbequed ja kõike seda naturaalsest puidust graanulitega. Vali seitsme 100% naturaalse pelleti hulgast oma lemmik ja vala punker täis. Temperatuuri saab seadistada nii manuaalselt, kui ka vastavat Traegeri äppi kaudu. Valides äpi retseptide hulgast, ei ole gurmeeroogade valmistamiseks vaja vähimaidki algteadmisi grillimisest. Prepareeri grillitav toode vastavalt juhisele ja vajuta lingile “COOK NEW ” ja Traegeri grill hoolitseb kõige eest automaatselt ise.
Umbes nelja minutiga on pelletid töövalmis ja toidutegemine võib alata. Spiraalajamiga lükatakse pelleteid tulekambrisse ja süüdatakse automaatselt. Spetsiaalne ventilaator hoiab pelletid hõõgvel nagu miniatuurses sepikojas. Traeger pelletgrill on kumer, ovaalne kere tagab täiusliku temperatuuri- ja suitsujaotuse kogu grillimispinna ulatuses. Tilkuv rasv ja muud grillimisjäätmed juhitakse vaheplaadiga väljajooksukanalisse ja sealt läbi avause grilli küljes rippuvasse rasvaämbrisse.

Nipina tasub katta grillimisresti alune pind fooliumiga – nii on lihtsam grilli puhastada. Fooliumit ei tarvitse iga kasutuskorra järel vahetada. Peale kolmandat grillimist visake foolium lihtsalt prügikasti ja asendage uuega. Samal ajal puhastage küttekolle tuha või tolmuimuriga. See lihtne ja vaevata hoolitsus tagab pikaajalise grilli kestvuse.

Manuaalselt toitu valmistades

saab kontrollida ka valmistatava toidu sisetemperatuuri. Selleks on grilliga kaasas vastav sond. Torka see enne toidu valmistamist kohe lihasse ja vaid ühe nupuvajutusega on sisetemperatuur nähtav.
Grilli enda sisetemperatuuri jälgimiseks on grill varustatud spetsiaalse automaatsüsteemiga, mis kontrollib temperatuuri 50 korda minutis.

SUUREPÄRANE SOOJUSJAOTUS
Küttekolle on kaetud spetsiaalse plaadiga, mis jaotab soojuse kogu grilli ulatuses ühtlaselt laiali. Ümar, ovaalne vorm aitab soojusel ja suitsul levida kõikjale.

AUTOMAATNE PELLETIPUNKER
Laadige punker ääreni pelleteid täis ja punkri põhjas olev spiraalajam hoolitseb selle eest, et valitud temperatuurile vastav kogus jõuaks põlemiskambrisse. Pelletpunkri maht 8,16kg, ehk natuke üle poole standardkotist.

AUTOMAATSÜÜDE
Spetsiaalne elektrisüüde süütab põlemiskambris pelletid. Joo süütamise asemel parem üks külm õlu, grill teeb igava süüteprotsessi samal ajal ise ära.

ENERGIA 
Ühenda grill vooluvõrguga. Voolu on tarvis juhtimisploki ja küttekolde ventilaatori tööks.
Voolutarve: 300 vatti esimese nelja minuti jooksul ja ainult 50 vatti ülejäänud kokkamisel.

AUTOMAATNE SEISKAMINE
Grillimise lõppedes töötab ventilaator veel viis minutit, mille jooksul puhastatakse põlemispunker tuhast kustutades seal hõõguvad pelletid.

GARANTII
Traeger pelletgrillidel on kolme aastane garantii.

KÜPSETUSRESTID
Küpsetusrestid on valmistatud hästi puhastatavast, mitmekorselt emailitud terasest.
Restide mõõdud:
– esimene, ehk alumine tasand 56 x 48cm
– teine tasand 56 x 18cm

VIDEO: https://www.traeger.com/pellet-grills/pro/575

PRO-Series-kasutusjuhend-EST

Mobiilirakendus ehk Traegeri äpp Androidile – vajuta siia
Mobiilirakendus ehk Traegeri äpp IOS-ile – vajuta siia

Lisainfo

Kaal 58 kg
Mõõtmed 104 × 68 × 135 cm

Sulle võib meeldida ka…