Traeger PRO SERIES 22 pelletgrill

899.00

Traeger pelletgrill võimaldab kõike – grilli, suitsuta, küpseta, hauta, rösti või valmista klassikalist barbeque naturaalsest puidust graanulitega. Alumise küpsetusresti mõõdud 56 x 49cm, ülemise küpsetusresti mõõdud 56 x 18cm

Sold Out

Tootekood: TFB57PUBA Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Maailmas enim müüdud Traeger pelletgrillid võimaldavad kõike – grilli, suitsuta, küpseta, hauta, rösti või valmista klassikalist barbequed ja kõike seda naturaalsest puidust graanulitega. Vala punker täis, vali temperatuur ja vajuta nuppu. Umbes nelja minutiga on pelletid töövalmis ja toidutegemine võib alata. Spiraalajamiga lükatakse pelleteid tulekambrisse ja süüdatakse automaatselt. Spetsiaalne ventilaator hoiab pelletid hõõgvel nagu miniatuurses sepikojas. Grilli ümar kere tagab täiusliku temperatuuri- ja suitsujaotuse kogu grillimispinna ulatuses. Tilkuv rasv ja muud grillimisjäätmed juhitakse äravoolukanalisse ja sealt grilli küljes rippuvasse ämbrisse. Laisematele soovitame katta grillimisresti alune pind fooliumiga, nii saate grilli peaaegu hooldusvabaks.

Grilli sisetemperatuuri kontrollimiseks on grill varustatud spetsiaalse automaatsüsteemiga, mis kontrollib temperatuuri 50 korda minutis. Pelletgrillid on grillimiseks lihtsad!
Toidu sisetemperatuuri saab omakorda kontrollida vastupidavate temperatuuri sondidega, mida on komplektis kaks tükki. Alumise küpsetusresti mõõdud 56 x 49cm, ülemise küpsetusresti mõõdud 56 x 18cm

SUUREPÄRANE SOOJUSJAOTUS

Tänu ümarale vormile on kambri soojusjaotus ühtlane ja suits saab levida kõikjale.

AUTOMAATNE PELLETIPUNKER

Laadige punker ääreni pelleteid täis ja punkri põhjas olev spiraalajam hoolitseb selle eest, et valitud temperatuurile vastav kogus jõuaks põlemiskambrisse.

AUTOMAATSÜÜDE

Spetsiaalne süütaja süütab põlemiskambris pelletid. Joo süütamise asemel parem üks külm õlu, grill teeb igava süüteprotsessi samal ajal ise ära.

ENERGIA

Ühenda grill vooluvõrguga. Voolu on tarvis juhtimisploki ja küttekolde ventilaatori tööks. Voolutarve: 300 vatti esimese nelja minuti jooksul ja ainult 50 vatti ülejäänud kokkamisel.

AUTOMAATNE SEISKAMINE

Grillimise lõppedes töötab ventilaator veel viis minutit, mille jooksul puhastatakse põlemispunker tuhast kustutades seal hõõguvad pelletid.

GARANTII

Traeger pelletgrillidel on kolme aastane garantii.

Lisainfo

Kaal46.72 kg
Mõõtmed104.14 × 68.58 × 124.46 cm

Sulle võib meeldida ka…