Napoleon Prestige PRO825-3 roostevabast terasest, kahekambriline, steigipliidi ja vardapõletiga gaasigrill. Lisatud VIDEO!

6,699.00

Napoleon Prestige meistriteoste kollektsiooni lipulaev PRO825 gaasigrill tõelisele gurmaanile! Stiilne Napoleon PRO825 gaasigrill on kahe grillimiskambriga, valmistatud roostevabast terasest. See sobib kõigi kvaliteediteadlike gurmaanide terrassile, koduõuele või välikööki.

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: P665RSIBPSS-FI Kategooriad: , , , Sildid: ,

Kirjeldus


Napoleon gaasigrill Prestige seeriast tõelisele gurmaanile! Kollektsiooni lipulaev PRO825 on kvaliteetsetest materjalidest valmistatud gaasigrill, mis on tõeline meistriteos. Stiilne PRO825 on kahe grilliosaga roostevabast terasest gaasigrill, mis sobib kõigi kvaliteediteadlike gurmaanide terrassile, koduõuele või välikööki. Napoleon Prestige kollektsioon meeldib professionaalidele ja entusiastlikele koduköökide spetsialistidele ning kõigile, kes hindavad head toitu ja kvaliteetseid tooteid. Napoleoni jaoks on olulised ka ostujärgne garantii ja muretu toimimine.

Gaasigrilli omadused

Napoleon Prestige PRO825 gaasigrill on varustatud kahe SIZZLE ZONE ™ infrapuna põletiga- üks küljepliidina, teine tagaseinas grillvarda põletina. Grillil on sisse ehitatud unikaalne suitsulaastu kast, mis käib esipaneeli nupust tõmmates ette välja. PRO825 pakub stiilse viimistlusega vastupidavat ja täiuslikku õuekööki suurele perele või suure sõpruskonnaga grillientusiastile. See uuendusi täispikitud grill on suurepärane Napoleon gaasigrill ühes 20-aastase garantiiprogrammiga.
Prestige PRO825 gaasigrilli kõrged LIFT EASE ™ topeltmetallist kaaned on valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest, vastupidavate valatud metallist külgedega ning neil on hõlpsasti loetavad täpsed ACCU-PROBE ™ termomeetrid Celsiuse ja Fahrenheiti temperatuuriga. Grilli alumiiniumist valatud küttekoldes on roostevabast terasest (304) põletid ja kahetasandilline soojussisendussüsteem, millega saab küpsetada nii tugevalt kõrgel temperatuuril, aga ka aeglaselt ja mahedalt hautada vastavalt vajadusele. Grillil on eest väljakäiv suitsukamber, nii et soovi korral saab toidus tekitada kerge suitsu pinnamaitset. Väiksem grilliosa on varustatud kahe eraldi seadistatava SIZZLE ZONE ™ infrapunapõletiga, mille vahele on soojuse hoidmiseks paigaldatud eraldi keskpõleti. Infrapunapõleti SIZZLE ZONE ™ saavutab kiiresti umbes 800°C temperatuuri, mis sulgeb praadide tegemisel liha juured ja hoiab rösti mahlasena.

Põletid süüdatakse JET FIRE™ sisseehitatud süütega, mis on sisse ehitatud igasse üksikusse juhtnuppu, ning grilli ja infrapuna-pliidi juhtnupud on kavandatud erineva suurusega, nii et õiget põleti lülitit on alati lihtne leida. Prestige PRO825 gaasigrilli sisemuses on valgustus ja esipaneelil NIGHT LIGHT™ taustvalgus, mis aitab grilli kasutada hämaratel öödel. Juhtnuppude taustvalgus muutub punaseks, kui põleti on sisse lülitatud, ja siniseks, kui see on välja lülitatud.

Prestige grilli WAVE ™ küpsetusplaadid koosnevad neljast osast. Nende ümar kuju annab toidule kitsa kontaktpinna ja teevad toidu pinnale grilltriipudena lainelise mustri. Suurema grilliosa tagumisel seinal on roostevabast terasest tagumine põleti, mis on paigaldatud pisut ülespoole. See tekitab tõhusal infrapunakiirguse varraste kasutamisel. Lisaseadmena müüdav NAPOLEONi söemoodul muudab Prestige PRO825 grilli gaasigrillist söegrilliks, Napoleoni hübriidiks.

Prestige PRO825 grilli teise küljelaua sisse manustatud üks Napoleoni uuendusi on võimas gaasil töötav küljepliit. Selle välimisel rõngal on malmist rõngapõleti ja keskel infrapunapõleti. Külgpliidi küpsetusrestil tuleb keerata, nii et seda saaks kasutada lamedapõhjaliste köögitarvetega või ümarapõhjaliste WOK-pannidega ühel küljel. Teisel küljelaual on lõikelaual jää / marinaadikaussi.

Grillikäru

Tugeval grillkärul on avar valgustuskapp, kaks aeglaselt sulguvat sahtlit ja uks. Lisaks hoiukapis olevatele riiulitele on suures kapis uste taha peidetud grilli rasvakogumissüsteem, mis on konstrueeritud nii, et seda oleks lihtne kasutada ja tõhusalt takistada rasvatükkide teket. Küljelauad on valmistatud roostevabast terasest ja nende ümarad kõvad plastist otsad peidavad endas konkse tarvikute jaoks. Grill on tänu oma neljale lukustatavale rattale hõlpsasti teisaldatav ja lisatarvikuna müüdav stiilne ilmastikukindel originaalkate hoiab grilli puhtana ja peidus võõra pilgu eest, kui seda ei kasutata.

Grilliga tuleb kaasa gaasivoolik ja kiirühendus adapter.

Tehnilised andmed

Koguvõimsus 39,2 kW;
põhipirnid 15,2 kW,
tagumine põleti 5,7 kW,
küljepliit 5,3 kW,
SIZZLE ZONE põletid 8 kW
keskpõleti 2,5 kW
suitsuhakke sektsiooni põleti 2,5 kW
Põletid 4 tk, roostevabast terasest (1,7 mm 304)
Külgpliit 5,3 kW, küpsetusruumi läbimõõt 25 cm
Grilli kõrgus 92,5 cm
Grillimisala lxs 72×46, 3312 cm² cm ja lxs 47×46 cm, 2162 cm²
Grillmaterjal WAVE roostevaba teras (9,5 mm)
Küttevõrk 2 tk; lxs 72×46 cm, 3312 cm² ja 47×46 cm, 2162 cm²
Termomeeter ACCU PROBE ™ Celsiuse / Fahrenheiti skaaladega
Rattad 4 tk, millest kaks lukustatavat
Mõõdud LxWxH 239x64x130 cm
Kaal (kg) 205 kg

Vaata grilli Napoleoni kodulehel (inglise keeles) SIIT

 

Lisainfo

Kaal 220 kg
Mõõtmed 160 × 88 × 139 cm

Sulle võib meeldida ka…