Broil King Regal S690 IR kahekambriline, steigipliidi ja vardapõletiga premiumklassi gaasigrill. TELLITAV!

4,199.00

Regal™ -seeria grillid on stiilsed ja omavad rohkem funktsioone kui kunagi varem. Samas pakkudes legendaarset grillimissüsteemi Kõik probleemivabama kokkamise nimel, ehk see mida olete oodanud Broil Kingilt oodanudki. Kõik omadused, mis on teinud Broil Kingist oma tööstusharu liidri, on näha igas Regal™ grillisis, alates materjalidest ja viimistlusest, kuni silmapaistva disainini. Kokale, kes soovib parimat nii stiililt kui ka funktsionaalsuselt.

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: 997943 Kategooriad: , , Sildid: ,

Kirjeldus

Broil King Regal S690 IR premiumklassi gaasigrill

1. Grillahi: Suurepärane soojusisolatsioon
Grillahju põhikomponendid on valmistatud hea soojushoidvusega pressitud valualumiiniumist ja portselanemailiga terasest. Lisaks on kasutatud nii ahju sees, kui välispinnal vastupidavat, hea soojusisolatsiooniga happekindlat terast. Grillahi on on oma ehituselt konvektsioonahi, mis küpsetab toidu ühtlaselt, alumisest osast auravad lihamahlad ja rasv ülespoole nii, et kogumisnõu on alati tühi ja maitsed püsivad toidus… täpselt seal, kus peab.
2. Grillrestid: Professionaalsed grilltriibud
Tugevad roostevabast terasest grillrestid väiksemal ahjuosal ja malmist grillrestid suuremal ahjuosal tagavad ühtlane soojusjaotuse, teevad lihale gurmeetootele omased grilltriibud ja hoiavad maitse ning lihamahlad toidu sees. Malmist grillrestid on keeratavad ja kahe erineva poolega. Ühel poolel on otsad täiuslike grilltriipude tekitamiseks ja teisel poolel on vaod lihamahla kogumiseks, nii et liha on loomulikul teel niisutatud ja mahlasem. Samuti sobib resti teine pool suurepäraselt kala grillimiseks.
3. Flav-R-WaveTM: Uskumatu maitse
Flav-R-WaveTM roostevabade terasplaatide vagudesse tilkuvad lihamahlad ja rasv aurustuvad koheselt. Selle käigus tekkiv aur imbub läbi toidu andes sellele vastupandamatu grillmaitse. Flav-R-WaveTM jaotab soojuse ühtlaselt üle kogu pinna ja kaitseb põleteid.
4. Põletid: Tugevus ja vastupidavus
Põletid on valmistatud kõrgekvaliteedilisest roostevabast terasest ja neil on 5–10 aastane garantii. Dual TubeTM põletite kujundus kindlustab ühtlased leegid, jaotavad soojuse ühtlaselt ja efektiivselt üle kogu grillpinna ja kuumenevad mõne minutiga efektiivseks grillimiseks 350 °C kraadini.
5. Gaasinupud:
Täpselt õige temperatuur
Varustatud 180° Sensi-TouchTM gaasinuppudega ja Linear-FlowTM ventiilidega saad täielikult kontrollida soojuse reguleerimist ja seadistada grilli pruunistamiseks, ahjus grillimiseks või aeglaseks küpsetamiseks sobivale temperatuurile.
6. Süüde
Tänu Sure-LiteTM Ignition süsteemile võid sa lõõgastuda teadmises, et sinu grill läheb käima ühe nupuvajutusega. Süütamiseks kasutatakse elektrivoolu, mille annab üks AA patarei.
7. Kõrgusregulaator
Level QTM Leg Levels –praktilised ja kulumiskindlad kõrgusregulaatorid paiknevad grilli põhjaplaadi esikülje ratastel. Nende abil saab grilli fikseerida ja selle kõrgust vastavalt maapinna ebatasasusele hõlpsasti seadistada. Looditud grillil jookseb rasv alati selleks ettenähtud kohta. Samuti käivad aluskapi uksed või sahtlid palju paremini.
8. Grillvarras
Premium küpsetusvarda juurde kuulub roostevabast teasest tugev grillvarras ja kahvlid. Varras keerab ja niisutab liha, mis muudab selle eriti mahlaseks ja muredaks.
9. Külgpõleti
Võimas keraamiline külgpõleti võimaldab valmistada ka muid toite. Saavutab 30sek. 900C temperatuuri! Valmista grillimisega samal ajal isuäratavaid steike otse roostevabal grillrestil, või voki lisandeid, valmista suppe ja kastmeid.
10. Küpsetusvarda põleti
Roostevabal tagumisel küpsetusvarda põletil on kogu põleti peal ühtlaselt jaotatud ja kalibreeritud avaused, mis kindlustavad gaasileegi ühtlase kõrguse. See grillib ühtlasemalt ja annab suurepärase tulemuse.
11. Vastupidavus
Broil King® kasutab paljude komponentide puhul kõrgekvaliteedilist roostevaba terast. Ülejäänud teraskomponendid on tsingiga kaetud ja töödeldud kolmeastmelise töötluse käigus portselanemailiga või pulberlakiga, mis annab suurepärase roostekaitse.
12. Valgustus
Päletite juhtnupud ja süütamise nupud on varustatud siniuse taustvalgusega, mis parandab oluliselt nende nähtavust õhtusel ajal.

Toote tehnilised andmed:
Mõõdud kokkupanduna P:193 S:63 K:125 / 17,5 kW Dual-TubeTM roostevabast terasest põletisüsteem / keraamiline külgpõleti / 4,4 kW tagumine roostevabast terasest küpsetusvarda põleti ja Premium küpsetusvarras / 3225 cm2 esmane grillpind – vasak / 1250 cm2 esmane grillpind – parem / 1393 cm2 portselankattega soojendusrest – vasak / 516 cm2 portselankattega soojendusrest – parem / Tugevad malmist grillrestid suuremal ahjuosal/ 6mm roostevabast terasest rest väiksemal ahjuosal / Roostevabast terasest Flav-R-WaveTM grillsüsteem / Kuus roostevabast terasest Dual-TubeTM põletit / 180 ̊ Sensi-TouchTM nupuga Linear-FlowTM ventiilid / Sure-LiteTM elektrooniline süütamissüsteem / Kaks eraldi grillahju / Säilitamiseks suured karbid ja kapp / Deluxe Accu-TempTM termomeeter / Taustavalgusega nupud ja süütemehhanism / Tugevad keeratavad ja lukustatavad rattad, millest kolme kõrgus on seadistatav  / Tootel on põletitele 10 aastane garantii.

Lisainfo

Kaal 120 kg
Mõõtmed 160 × 66 × 130 cm