Broil King Imperial S690IR kahekambriline, keraamilise steigipliidi ja vardapõletiga premiumklassi gaasigrill. TELLITAV!

5,299.00

Imperial™ -seeria grillid on Broil Kingi eliitgrillid, mille valmistamisel on kasutatud parimaid saadaolevaid materjale maailmas. Need grillid on ülimalt stiilsed ja omavad rohkem funktsioone kui kunagi varem, samas pakkudes Broil King  legendaarset grillimissüsteemi .Kõik probleemivabama kokkamise nimel, ehk see mida olete oodanud Broil Kingilt oodanudki. Kõik omadused, mis on teinud Broil Kingist oma tööstusharu liidri, on näha igas Imperial™ grillisis, alates materjalidest ja viimistlusest, kuni silmapaistva disainini. Kokale, kes soovib parimat nii stiililt kui ka funktsionaalsuselt.

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: 997983 Kategooriad: , , Sildid: ,

Kirjeldus

Broil King Imperial S 690 IR premiumklassi gaasigrill

1. Grillahi: Suurepärane soojusisolatsioon
Grillahju põhikomponendid on valmistatud hea soojushoidvusega pressitud valualumiiniumist ja portselanemailiga terasest. Lisaks on kasutatud nii ahju sees, kui välispinnal vastupidavat, hea soojusisolatsiooniga happekindlat terast. Grillahi on on oma ehituselt konvektsioonahi, mis küpsetab toidu ühtlaselt, alumisest osast auravad lihamahlad ja rasv ülespoole nii, et kogumisnõu on alati tühi ja maitsed püsivad toidus… täpselt seal, kus peab.
2. Grillrestid: Professionaalsed grilltriibud
Professionaalsed valatud roostevabast terasest küpsetusrestid “cast stainless steel” ahjuosal  tagavad ühtlane soojusjaotuse, teevad lihale gurmeetootele omased grilltriibud ja hoiavad maitse ning lihamahlad toidu sees. Grillrestid on keeratavad ja kahe erineva poolega. Ühel poolel on otsad täiuslike grilltriipude tekitamiseks ja teisel poolel on vaod lihamahla kogumiseks, nii et liha on loomulikul teel niisutatud ja mahlasem. Samuti sobib resti teine pool suurepäraselt kala grillimiseks.
3. Flav-R-WaveTM: Uskumatu maitse
Flav-R-WaveTM roostevabade terasplaatide vagudesse tilkuvad lihamahlad ja rasv aurustuvad koheselt. Selle käigus tekkiv aur imbub läbi toidu andes sellele vastupandamatu grillmaitse. Flav-R-WaveTM jaotab soojuse ühtlaselt üle kogu pinna ja kaitseb põleteid.
4. Põletid: Tugevus ja vastupidavus
Põletid on valmistatud kõrgekvaliteedilisest roostevabast terasest ja neil on 5–10 aastane garantii. Dual TubeTM põletite kujundus kindlustab ühtlased leegid, jaotavad soojuse ühtlaselt ja efektiivselt üle kogu grillpinna ja kuumenevad mõne minutiga efektiivseks grillimiseks 350 °C kraadini.
5. Gaasinupud:
Täpselt õige temperatuur
Varustatud 180° Sensi-TouchTM gaasinuppudega ja Linear-FlowTM ventiilidega saad täielikult kontrollida soojuse reguleerimist ja seadistada grilli pruunistamiseks, ahjus grillimiseks või aeglaseks küpsetamiseks sobivale temperatuurile.
6. Süüde
Tänu Sure-LiteTM Ignition süsteemile võid sa lõõgastuda teadmises, et sinu grill läheb käima ühe nupuvajutusega. Süütamiseks kasutatakse elektrivoolu, mille annab üks AA patarei.
7. Kõrgusregulaator
Level QTM Leg Levels –praktilised ja kulumiskindlad kõrgusregulaatorid paiknevad grilli põhjaplaadi esikülje ratastel. Nende abil saab grilli fikseerida ja selle kõrgust vastavalt maapinna ebatasasusele hõlpsasti seadistada. Looditud grillil jookseb rasv alati selleks ettenähtud kohta. Samuti käivad aluskapi uksed või sahtlid palju paremini.
8. Grillvarras
Premium küpsetusvarda juurde kuulub roostevabast teasest tugev grillvarras ja kahvlid. Varras keerab ja niisutab liha, mis muudab selle eriti mahlaseks ja muredaks.
9. Külgpõleti
Võimas keraamiline külgpõleti võimaldab valmistada suurepäraseid steike otse roostevabal restil. Saavutab 30sek. 900C temperatuuri! Valmista grillimisega samal ajal ka isuäratavaid lisandeid, suppe ja kastmeid.
10. Küpsetusvarda põleti
Roostevabal tagumisel küpsetusvarda põletil on kogu põleti peal ühtlaselt jaotatud ja kalibreeritud avaused, mis kindlustavad gaasileegi ühtlase kõrguse. See grillib ühtlasemalt ja annab suurepärase tulemuse.
11. Vastupidavus
Broil King® kasutab paljude komponentide puhul kõrgekvaliteedilist roostevaba terast. Ülejäänud teraskomponendid on tsingiga kaetud ja töödeldud kolmeastmelise töötluse käigus portselanemailiga või pulberlakiga, mis annab suurepärase roostekaitse.
12. Valgustus
Põletite juhtnupud ja süütamise nupud on varustatud siniuse taustvalgusega, mis parandab oluliselt nende nähtavust õhtusel ajal.
Lisaks on valgustatud grillahju sisemus. Saad jälgida paremini grillitava toote valmimist ka õhtusel ajal.

Toote tehnilised andmed:
Mõõdud kokkupanduna P:193 S:63 K:125 / 17,5 kW Dual-TubeTM roostevabast terasest põletisüsteem / keraamiline külgpõleti / 4,4 kW tagumine roostevabast terasest küpsetusvarda põleti ja Premium küpsetusvarras / 3225 cm2 / Professionaalsed valatud roostevabast terasest küpsetusrestidega grillpind – vasak / 1250 cm2 esmane grillpind – parem / 1393 cm2 portselankattega soojendusrest – vasak / 516 cm2 portselankattega soojendusrest – parem / Tugevad  Roostevabast terasest Flav-R-WaveTM grillsüsteem / Kuus roostevabast terasest Dual-TubeTM põletit / 180 ̊ Sensi-Touch nupud / Sure-LiteTM elektrooniline süütamissüsteem / Kaks eraldi grillahju / Grillitarvikute paigutamiseks kaks kappi ja kaks siinidel sahtlit / Deluxe Accu-TempTM termomeeter / Taustavalgusega nupud, süütemehhanism  ja küttekolde valgustus 220V/ Tugevad keeratavad ja lukustatavad rattad, millest kolme kõrgus on seadistatav  / Tootel on põletitele 10 aastane garantii.

Lisainfo

Kaal 120 kg
Mõõtmed 196 × 65 × 125 cm