Muraglia LEMON IGP ROCCA IMPERIALE 200 ml oliiviõli

9.90

Itaalia ekstra-neitsioliiviõli “Muraglia LEMON IGP ROCCA IMPERIALE” 200 ml (sidrunimaitseline)
Tootekood: LIMFRES Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

See sidrunimaitseline aromaatne külmpressitud ekstra-neitsioliiviõli on tõeline tipptase!

  • Maitsete segunemine toimub oliiviõli tootmise käigus, kus VÄRSKE SIDRUN pressitakse koos oliividega.
  • 100% looduslik toode ja unustamatult puhas aroom! Sobib ideaalselt kalaroogadele ja kõigele, kuhu on sobilik kerge sidrunimaitse.
  • Keskmiselt puuviljase maitsega ja ülimalt hästi tasakaalustatud. Ilma vürtsika kibeduseta, mis mõnikord tavaliste oliiviõlidega kaasneb.
  • Koostis: ekstra-neitsioliiviõli (75%), värske sidrun (25%).
  • Päritolumaa: Itaalia.
  • Läbipaistmatu klaaspudel kaitseb oliiviõli valguse eest, mis on oliiviõli maitsetundlikkuse halvenemise suurimaid põhjuseid.Itaalia lõunaosas Apuulia ehk nn saapakontsa-piirkonnas asuva “Frantoio Muraglia” eksta-neitsioliiviõlid on valmistatud parimatest hinnalistest Coratina ja Peranzana oliividest traditsioonilise külmpressimise meetodil. Oliivid purustatakse graniidist lihvkivide vahel. Seejärel jahvatatakse aeglaselt, et tagada täiesti sile ja ühtlane pasta, mida seejärel töödeldakse Muraglia kaasaegses tehases ööpäevaringselt, et saada väga madal happesus ja võrreldamatu konsistents, värv, maitse ja aroom. Aromaatsete oliiviõlide puhul toimub maitsete segunemine oliiviõli tootmise käigus, kus koostisosad (nt värske sidrun) pressitakse koos oliividega. Tulemuseks on 100% looduslik toode, unustamatult puhas aroom! Muraglia perekond on kasvatanud ja pressinud oliive juba viie põlvkonna vältel ja need on saavutanud hulgaliselt esikohti ja tunnustusi erinevatel konkurssidel. Muraglia oliivisaludes kasvavad Coratina oliivid on ainulaadsed, sest need sisaldavad kolm korda rohkem polüfenool-antioksüdante kui ükski teine ​​oliivisort. Muraglia keraamilised pudelid on käsitsi valmistatud ja -maalitud. Läbipaistmatu pudel kaitseb õli valguse eest, mis on oliiviõli maitsetundlikkuse halvenemise suurimaid põhjuseid. Muraglia oliiviõlid on saadaval maailma parimates hotellides, restoranides ja kauplustes, sh Dubais, Londonis ja paljudes teistes maailma suurlinnades.

Lisainfo

Kaal 0.2 kg
Mõõtmed 15 × 6 × 4 cm