Traeger Ranger kompaktne pelletgrill

599.00

Traegeri väikseim, ülimalt kompaktne pelletgrill. Sobib kasutamiseks igasugustes tingimustes.

Laost otsas

Tootekood: TFT18KLDE Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Traegeri väikseim pelletgrill tagab suurepärane suitsumaitse ka liikvel olles. Kõik teavad seda ja kõik armastavad seda – naturaalset grillitud toidu maitset. Traeger Rangeri pelletgrill on loodud selleks, et ka pikematel reisidel ei peaks kunagi ilma gurmeemaitseta jääma. Mugav ja kompaktne Traeger Ranger on teie seikluste jaoks alati valmis.

Transpordi osas on Traeger kõigele mõelnud. Kvaliteetse konstruktsiooniga kaas on varustatud klambritega, mis sulgevad grilli tihedalt. Kõik on transpordiks turvaliselt Rangeris hoiul. Tänu oma kompaktsusele saab Rangeri kiiresti pakiruumi mahutada.

Vaatamata kompaktsele disainile on Rangeris palju tehnoloogiat. Rangerit juhitakse kasutajasõbralikul viisil digitaalkontrolleriga. Seadistatud temperatuuri hoiab juhtseade konstantsena. Pelletite põletamine on täisautomaatne. Lisaks taimeri funktsioonile paistab Ranger silma võimalusega teha liha madalal temperatuuril pikka aega. Kaasasoleval malmist grillplaadil saate kasvõi muna praadida. Samas hea ka grilltoidu kaua soojas hoidmiseks. Temperatuurisondiga on teil alati liha sisetemperatuur teada.

Traeger Rangeriga saad grillida, röstida, küpsetada, suitsutada ja suitsutada – kõik ühes seadmes!  Traeger Rangerit saab kasutada kõikjal, kus saate vähegi voolupistikut kasutada. Voolu võimsus 220V.

– Temperatuurivahemik 75 – 230°C
– Temperatuuri reguleerimine: Digitaalne juhtpaneel
– Temperatuuri muutmine 5°C sammuga
– Temperatuuriandurite arv 1
– Pelletikambri maht 3,6 kg
– Grillimispind kokku 1200 cm²
– Grillresti mõõdud 30 x 40 cm
– Grillreste 1 / Teras, portselan-emailitud
– Kokkupandud mõõdud (L x K x S) ca 53 x 33 x 51 cm
– Kaas avatud (L x K x S) ca 53 x 71 x 51 cm
– Kaal 27 kg
– Pakendi mõõdud ca 52 x 37 x 57 cm
– Materjal teras, pulbervärvitud
– 1 sisetemperatuuri mõõtmise sond
– Grillrest + malmrest
– Rasvaämber välisküljel

Lisainfo

Kaal 27 kg
Mõõtmed 52 × 57 × 37 cm

Sulle võib meeldida ka…