Otto’s O.F.B. keraamiline, gaasiga köetav steigiahi

1,120.00

Otto Wilde kahe keraamilise põletiga steigiahi. Kolme minutiga saavutab 900°C temperatuuri. Ideaalne loomaliha steikide valmistamiseks.

Sold Out

Tootekood: Otto Wilde gas Kategooriad: , , Sildid: ,

Kirjeldus

Otto’s O.F.B. keraamiline steigiahi.

Lõpuks ometi on tehtud selline seade, millega korraliku steigi valmistamine on lapsemäng. Võimsad keraamilised põletid saavutavad 900°C temperatuuri vaid mõne minutiga.Täiusliku steigi saladus peitubki õiges temperatuuris. 900°C temperatuuril saab teie steik väljastpoolt maitsva kooriku (Maillardi reaktsioon), jäädes seestpoolt pehmeks ja mahlaseks. Tulemus on kordumatu ja seda ei ole võimalik ühegi teise seadmega nii lihtsalt korrata.

Lühend O.F.B. (Over-Fired Broiler) tähistab ülevalt küpsetavat ahju. Otto O.F.B. steigiahjul on kaks infrapuna gaasiseadet, mis kiirgavad oma kuumust ülaosast. See tagab kuumuse ühtlase jaotuse liha pinnale – erinevalt tavapärasest alumisest kuumusest, kus rasva tilkumine häirib soojusjaotust. Tänu sellele uuenduslikule tehnoloogiale on teie praad valmis mõne minuti jooksul – sealhulgas eelsoojendusaeg. Kuna rasv põletitele ei tilgu, siis ei teki ka tervisele kahjulikke ühendeid. Gaasipõletid on eraldi reguleeritavad, muutes O.F.B. uskumatult mitmekülgseks grilliks: lisaks suurepärasele steigile sobib Otto O.F.B. ka köögiviljade, kala ja pitsa grillimiseks.

Otto O.F.B. on mõeldud kasutamiseks välitingimustes ja seda saab asetada tavalisele aialaudale.  Tänu spetsiaalsele põhjakaitsele on lauapind kaitstud temperatuuri eest. Korraliku ventilatsiooni olemasolul on seade suurepäraselt kasutatav ka siseruumides.

O.F.B. töötab tavalise grilligaasiga.

Otto O.F.B. pälvis Saksamaa disainiauhinna 2018. aastal.

Toote spetsifikatsioon:
– Laius 42,5cm x sügavus 44,0cm x kõrgus 29,5cm
– Kaal 18 kg
– 2 eraldi reguleeritavat infrapuna gaasipõletit
– Gaasi tüüp: Propaan (grilligaas)
– Kiirühendusega gaasireduktor: kuulub komplekti
– Süütesüsteem: 2 Piezo automaatsüütajat
– Temperatuuri vahemik: kuni 900°C
– Küpsetusresti suurus 32,5 x 26,5cm
– Küpsetusresti materjal: malm
– Rasvakogumise pann: roostevaba teras
– Grilli korpus on valmistatud roostevabast terasest
– Vastab kõigile kehtivatele nõuetele, CE sertifitseeritud

Lisainfo

Kaal 25 kg
Mõõtmed 58 × 58 × 40 cm