Napoleon Prestige PRO665 RSIB keraamilise steigipliidiga gaasigrill

2,499.00

Napoleon Prestige® PRO665 RSIB gaasigrill on perekonna tippmudel. See on grill neile, kes vajavad  lisaks korralikule jõudlusele ka suurt küpsetusala. See Kanadas valmistatud gaasigrill pakub stiilses raamis parimaid funktsioone ja täiendab iga terrassi, välikööki või koduhoovi.

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: SKU 00796 Kategooriad: , , Sildid: ,

Kirjeldus

Napoleon Prestige® PRO665 RSIB gaasigrill on perekond Napoleon gaasigrillid tippmudel. See on grill neile, kes vajavad  lisaks korralikule jõudlusele ka suurt küpsetusala. Kanadas valmistatud Napoleon gaasigrillid pakuvad stiilses raamis parimaid funktsioone ja täiendab iga terrassi, välikööki või koduhoovi.

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

Napoleon P665 gaasigrill on osa Prestige® -sarja lipulaevade kollektsioonist. P665 on stiilne ja mahukas viie põletiga grill ühes SIZZLE ZONE ™ infrapuna külgpõleti ja infrapuna tagumise põletiga. See tagab ideaalse õueköögi ka suuremale perele, olles ka stiilselt viimistletud ja vastupidav. See uuendustega pikitud Napoleoni gaasigrill valmistab parima maitsega toite. Grillile kehtib Napoleoni 20-aastase garantii.

Prestige® P665 grillil on tõstetud must kaas, valmistatud külgedel valatud metallist. Hõlpsasti loetav ja täpne ACCU-PROBE ™ termomeeter näitab nii Celsiuse kui ka Fahrenheiti temperatuure. P665 kõrge kaas võimaldab roostevabast terasest infrapunapõletit grillil ja lisavarustust optimaalselt kasutada.

Napoleon Prestige® P665 gaasigrilli vastupidavas survevalualumiiniumist koldes on viis võimsat paksust roostevabast terasest põletit (304), Napoleon gaasigrillid PRESTIGE seeria kahetasemeline soojuse tasandamise süsteem, viib grillimise täiesti uuele tasemele, pakub ühtlast kõrget kuumust, aga ka aeglast ja pehmet hautamisvõimalust.

 PRESTIGE® grillimissüsteem

Grillipõletid on konstrueeritud nii, et leek suunatakse otse üles esimeste pruunistavate plaatide poole. Need roostevabast terasest pruunistavad plaadid on grilli esiserva suunas veidi ülespoole suunatud ja koguvad soojust grilli tagaosast küpsetuspinna esikülje poole. Sinna, kus seda on tavalistel grillidel harilikult vähem. Lisaks on kuumuse ühtlust parandatud asetades põleti ette mõned täiendavad avad. Järgmise kihi pruunistav plaat asetseb pisut kõrgemale kui esimestest. Kahest põletist saadav soojus suunatakse tõhusalt plaadi otsa ja sealt edasi grillimispinna poole. Tänu teisele tasemele on grillimistulemus väga ühtlane igas grillimispinna suunas. Grillimisel tilkuv rasv ja vedelikud aurustuvad suuremas osas tagasi küpsetatava toidu juurde, lisades selle pinnale niiskust ja seeläbi ka mahlasust. Võrreldes traditsiooniliste grillidega on PRESTIGE®-seeria põletite hapnikuvarustust parandatud, kasutades õhuvoolu põleti alt. See muudab põleti üsna energiasäästlikuks ning leegi teravaks ja täpseks. See omadus parandab veelgi kuumuse reguleeritavust ja grillimisomadusi.

Põhjapõletid

PRESTIGE® P665 grilli viie põhjapõleti võimsus on 20 kW. Sellele lisab SIZZLE ZONE ™ infrapuna küljepõleti kõrget kuumust võimsusega 4kW.  See tähendab, et võimsus grillimispiirkonnas  on üle 46kW / m2. Alumised põletid süüdatakse sisseehitatud JET FIRE ™ süütega. Igal põletil on eraldi nupp ja infrapunapõleti süüdatakse eraldi elektroonilise süütega. Kõik Prestige P665 juhtnupud on taustvalgustusega, et neid oleks kerge kasutada ka hämaratel õhtutel. Napoleon gaasigrillid juhtnuppude taustvalgus on punane, kui põleti on sisse lülitatud, ja sinine, kui see on välja lülitatud. Lülitid on kavandatud ka suuruse järgi, nii et õiget põleti lülitit on alati lihtne leida.

Küpsetusplaadid

PRESTIGE® P665 WAVE ™ küpsetusplaadid on valmistatud roostevabast terasest. Nende ümar kuju annab toidule kitsa kontaktpinna, andes sellele grilltriipude kauni lainelise mustri. Roostevabast terasest grillpinnad on vastupidavad ja hõlpsasti puhastatavad. Teraspindu saab pesta nõudepesumasinas või puhastada jäikade harjaste ja kaabitsatega pintslitega, kartmata pinna kahjustusi. P665 on siledapinnalised grillrestid sobivad pinna ülaossa või ühe avatud grillrestipaari asemele. Tasapinnalised Napoleon gaasigrillid restid on valmistatud mattmalmist ja varustatud pöördefunktsiooni ning vedeliku väljalaskeavaga. Suletud restide ühel küljel on tasane küpsetuspind ja teisel küljel Napoleon WAVE grillitriipude mustrid.

Nagu kõik Napoleon gaasigrillid, saab ka PRESTIGE® P665 grilli muuta Napoeloni söemooduli abil söegrilliks. Seega saab grillida nii gaasi kui ka söega – hübriidne mudel.

PRESTIGE® P665 grilli tagaküljel on 5,7kW roostevabast terasest tagumine põleti, mis on paigaldatud veidi ülespoole. See tekitab tõhusalt infrapunakiirgust grillimiseks. Napoleoni pitsakivi abil saab valmistada parimaid krõbeda täidisega pitsat või leiba. Küpsetuspinna kohal asuv suur kuumutusriiul annab vajadusel rohkem ruumi. Ka saab valmistada pikemat küpsetusaega vajavaid toite või hoida toitu soojas.

Sizzle stone infrapunapõleti

PRESTIGE® P665 grilli gaasil töötav SIZZLE ZONE ™ infrapunapõleti asetseb süvistatuna ühes küljelauas, on samuti üks Napoleoni uuendusi. Infrapunapõleti SIZZLE ZONE ™ saavutab kiiresti temperatuuri umbes 800 ° C ja töötab nii traditsioonilise pliidina kui ka infrapunagrillina koos Napoleon WAVE ™ malmist grilliga. SIZZLE ZONE ™ lisab PRESTIGE® P665 grillile vajadusel 888 cm2 grillimispinda ja võimaldab samal ajal grillida erinevaid toite erinevatel temperatuuridel. Näiteks maitsva prae valmistamisel saab eelnevalt kaane all temperatuuri seada (120-140C), teha lihapinnad kiiresti triibuliseks SIZZLE ZONE ™ külggrilliga ja seejärel asetada kaane alla juba ilusa pinnaga lihalõigud haudumiseks. Sellise vallmistamise tulemuseks on mahlane maitse. SIZZLE ZONE ™ töötab sama gaasiballooniga kui teised põletid ja võimaldab valmistada söögikorra kiiresti algusest lõpuni, grilli suuremat osa kasutamata. SIZZLE ZONE ™ töötab ka traditsioonilise pliidina, mille abil saab hõlpsalt ja kiiresti kasvõi välitingimustes kartuleid keeta. SIZZLE ZONE ™ infrapuna külgpliidi magnetiga kaas on tasane ja toimib tööpinnana kui põleti ise ei ole kasutusel.

Grilliraam PRESTIGE® P665 seisab kindlalt oma alusel ja sellel on avar kapp magnetiliselt lukustatud ustega. Uste taha on  peidetud grilli tõhus rasvakogumissüsteem. Roostevabast terasest määrdeplaat on kallutatud nii, et rasv voolab eraldi plaadi all olevasse määrdetopsi. Mõlemat elementi on puhastamiseks lihtne välja tõmmata. Suures kapis on ka hoiuruumi igasuguste tarvikute jaoks, samuti mahub sinna gaasiballoon. Prestige mudelite külglauad on laiad, andes kokale rohkem ruumi. Küljelauad on valmistatud roostevabast terasest ja nende ümarates kõvast plastist otstes paiknevad käepidemetega ja lisatarvikute konksud. Grilli on tänu neljale lukustatavale rattale lihtne liigutada.

TEHNILISED andmed

Koguvõimsus 29,7 kW; põhipõletid 20 kW, SIZZLEZONE külgpõleti 4 kW, tagumine põleti 5,7 kW
Põletid 5 tk, roostevabast terasest (304)
Külgpliit SIZZLE ZONE infrapunapõleti 4 kW, 24×37 cm, 890cm²
Grilli kõrgus 94 cm
Grillimisala 94×46 cm, 4324 cm²
Grillmaterjal WAVE roostevaba teras (7 mm)
Küttepind on, 94×22 cm
Termomeeter ACCU PROBE ™ Celsiuse / Fahrenheiti skaaladega
Rattad 4 tk, lukustatavad
Mõõdud 190x67x127 cm
Kaal (kg) 105


Napoleon gaasigrillid vaata kodulehte (inglise keeles)

Lisainfo

Kaal105 kg
Mõõtmed190 × 67 × 127 cm

Sulle võib meeldida ka…