Napoleon Prestige PRO500 gaasigrill RSIB

2,999.00

Napoleoni gaasigrill Prestige PRO500 on kvaliteetsetest materjalidest valmistatud gaasigrill, mis sobib kõigi kvaliteediteadlike gurmaanide  terrassile, koduõuele või välikööki. . Napoleon Prestige kollektsioon meeldib professionaalidele ja entusiastlikele koduköökide spetsialistidele ning kõigile, kes hindavad head toitu ja kvaliteetseid tooteid.

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: SKU 00795 Kategooriad: , , Sildid: ,

Kirjeldus

Napoleoni gaasigrill Prestige PRO500 on kvaliteetsetest materjalidest valmistatud gaasigrill, mis sobib kõigi kvaliteediteadlike gurmaanide  terrassile, koduõuele või välikööki. . Napoleon Prestige kollektsioon meeldib professionaalidele ja entusiastlikele koduköökide spetsialistidele ning kõigile, kes hindavad head toitu ja kvaliteetseid tooteid. Napoleoni jaoks on olulised ka ostujärgne garantii ja muretu toimimine. Napoleon gaasigrill Prestige PRO500 on varustatud SIZZLE ZONE ™ infrapuna külgpõleti ja infrapuna tagumise põletiga. See tagab ideaalse õueköögi ka suuremale perele, stiilselt viimistletud ja vastupidavas raamis. See uuendusi täispikitud grill on suurepärane Napoleoni gaasigrill ühes 20-aastase garantiiprogrammiga.
Gaasigrilli omadused

Prestige PRO825 gaasigrilli kõrged LIFT EASE ™ topeltmetallist kaaned on valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest, vastupidavate valatud metallist külgedega ning neil on hõlpsasti loetavad täpsed ACCU-PROBE ™ termomeetrid Celsiuse ja Fahrenheiti temperatuuriga. Grilli alumiiniumist valatud küttekoldes on valmistatud roostevabast terasest (304) põletitest ja kahetasandilisest soojussisendussüsteemist, millega saab küpsetada nii tugevalt kõrgel temperatuuril, aga ka aeglaselt ja mahedalt hautada vastavalt vajadusele.

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

Põletid süüdatakse JET FIRE ™ sisseehitatud süütega, mis on sisse ehitatud igasse üksikusse juhtnuppu, ning grilli ja infrapuna külgpõleti juhtnupud on konstrueeritud erineva suurusega, nii et õiget põleti lülitit on alati lihtne leida. Prestige PRO500 grillil on sees valgustus ja esipaneelil NIGHT LIGHT ™ taustvalgus, mis aitab teil grilli kasutada hämarates öödes. Juhtnuppude taustvalgus muutub punaseks, kui põleti on sisse lülitatud, ja siniseks, kui see on välja lülitatud.

Prestige grilli WAVE ™ küpsetusplaadid koosnevad neljast osast. Nende ümar kuju annab toidule kitsa kontaktpinna, mis teevad toidu pinnale grilltriipude lainelise mustri. Grilli tagumisel seinal on roostevabast terasest tagumine põleti, mis on paigaldatud veidi ülespoole, mis tekitab toiduvalmistamiseks tõhusalt infrapunakiirgust. Lisatarvikuna müüdava NAPOLEON söemooduli abil saab Napoelon Prestige PRO500 grilli viia üle gaasigrillilt söeküttele ja nii tekib Napoleoni hübriidgrill.

Prestige PRO500 grilli teise küljelaua sisse manustatud üks Napoleoni uuendusi on gaasiga SIZZLE ZONE ™ infrapunapõleti, mis toimib eraldi üksusena. Infrapunapõleti SIZZLE ZONE ™ saavutab kiiresti temperatuuri umbes 80 ° C ja töötab nii traditsioonilise külmpliidina, mis kannab soojust tõhusalt põletilt köögitarvetele, kui ka reguleeritava kõrgusega infrapunagrillina, mis on valmistatud Napoleon WAVE ™ roostevabast terasest. Teisel küljelaual asub lõikelaud, jää / marinaadikauss.

Tugeval grillkärul on avar valgustuskapp, kaks aeglaselt sulguvat sahtlit ja uks. Lisaks hoiukapis olevatele riiulitele on suures kapis uste taha peidetud grilli kogumissüsteem, mis on konstrueeritud nii, et seda oleks lihtne kasutada ja tõhusalt takistada rasvatükkide teket. Küljelauad on valmistatud roostevabast terasest ja nende ümarad kõvad plastist otsad peidavad ahjudes tarvikute konksud tarvikute konksude jaoks. Napoleon gaasigrill on tänu oma neljale lukustatavale rattale hõlpsasti teisaldatav ja lisatarvikuna müüdav stiilne ilmastikukindel originaalkate hoiab grilli puhtana ja peidus võõra pilgu eest, kui seda ei kasutata.

Grillil on vedelgaasi voolik ja madalrõhu regulaator.

Tehnilised andmed

Koguvõimsus 25,7 kW; põletid 16 kW, tagumine põleti 5,7 kW, põleti 4 kW
Põletid valmistatud roostevabast terasest (1,7 mm 304)
Külgpliit SIZZLE ZONE infrapunapõleti 4 kW, 24×37 cm
Grilli kõrgus 94 cm
Grillimisala 71×46 cm, 3266 cm² + 24×37 cm, 888 cm²
Grilli materjal roostevaba teras (9,5 mm)
Termomeeter ACCU PROBE ™ Celsiuse / Fahrenheiti skaaladega
Rattad 4 tk, lukustatavad
Mõõdud PxLxK 169x65x132 cm
Kaal (kg) 115 kgVaata grilli Napoleoni kodulehel (inglise keeles) SIIT

 

Lisainfo

Kaal115 kg
Mõõtmed105 × 77 × 80 cm

Sulle võib meeldida ka…