Broil King Regal S590IR keraamilise küljepliidiga premiumklassi gaasigrill. TELLITAV!

2,999.00

Regal™ -seeria grillid on stiilsed ja omavad rohkem funktsioone kui kunagi varem. Samas pakkudes legendaarset grillimissüsteemi Kõik probleemivabama kokkamise nimel, ehk see mida olete oodanud Broil Kingilt oodanudki. Kõik omadused, mis on teinud Broil Kingist oma tööstusharu liidri, on näha igas Regal™ grillisis, alates materjalidest ja viimistlusest, kuni silmapaistva disainini. Kokale, kes soovib parimat nii stiililt kui ka funktsionaalsuselt.

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: 998343 Kategooriad: , Sildid: ,

Kirjeldus

Broil King REGAL S590 IR premiumklassi gaasigrill
1. Grillahi: Suurepärane soojusisolatsioon
Valmistatud pressitud valualumiiniumist, portselanemailiga terasest ja vastupidavast, hea soojusisolatsiooniga happekindlast terasest. Grillahi on on oma ehituselt konvektsioonahi, mis küpsetab toidu ühtlaselt, alumisest osast auravad lihamahlad ja rasv ülespoole nii, et kogumisnõu on alati tühi ja maitsed püsivad toidus… täpselt seal, kus peab.
2. Grillrestid: Professionaalsed grilltriibud
Kõrgkvaliteetsed rasked roostevabast terasest grillrestid. Tagavad ühtlase soojusjaotuse. Terasreste on ülilihtne puhastada – paari tõukega saab resti täiesti puhtaks.
3. Flav-R-WaveTM: Uskumatu maitse
Flav-R-WaveTM roostevabade terasplaatide vagudesse tilkuvad lihamahlad ja rasv aurustuvad koheselt. Selle käigus tekkiv aur imbub läbi toidu andes sellele vastupandamatu grillmaitse. Flav-R-WaveTM jaotab soojuse ühtlaselt üle kogu pinna ja kaitseb põleteid.
4.Põletid: Tugevus ja vastupidavus
Põletid on valmistatud kõrgekvaliteedilisest roostevabast terasest ja neil on 5–10 aastane garantii. Dual TubeTM põletite kujundus kindlustab ühtlased leegid, jaotavad soojuse ühtlaselt ja efektiivselt üle kogu grillpinna ja kuumenevad mõne minutiga efektiivseks grillimiseks 350 °C kraadini.
5. Gaasinupud:
Täpselt õige temperatuur
Varustatud 180° Sensi-TouchTM gaasinuppudega ja Linear-FlowTM ventiilidega saad täielikult kontrollida soojuse reguleerimist ja seadistada grilli pruunistamiseks, ahjus grillimiseks või aeglaseks küpsetamiseks sobivale temperatuurile.
6. Süüde
Tänu Sure-LiteTM Ignition süsteemile võid sa lõõgastuda teadmises, et sinu grill läheb käima ühe nupuvajutusega. Süütamiseks kasutatakse elektrivoolu, mille annab üks AA patarei.
7.Kõrgusregulaator
Level QTM Leg Levels –praktilised ja kulumiskindlad kõrgusregulaatorid paiknevad grilli põhjaplaadi esikülje ratastel. Nende abil saab grilli fikseerida ja selle kõrgust vastavalt maapinna ebatasasusele hõlpsasti seadistada. Looditud grillil jookseb rasv alati selleks ettenähtud kohta. Samuti käivad aluskapi uksed või sahtlid palju paremini.
8.Külgpõleti
Võimas keraamiline, roostevaba restiga külgpõleti võimaldab valmistada ka muid toite. Saavutab 30sek. 900C temperatuuri! Valmista grillimisega samal ajal isuäratavaid lihasteike otse restil, või voki lisandeid, valmista suppe ja kastmeid.
9. Vastupidavus
Broil King® kasutab paljude komponentide puhul kõrgekvaliteedilist roostevaba terast. Ülejäänud teraskomponendid on tsingiga kaetud ja töödeldud kolmeastmelise töötluse käigus portselanemailiga või pulberlakiga, mis annab suurepärase roostekaitse.

Toote spetsifikatsioon
Mõõdud kokkupanduna P:160 S:65 K:124 / 16 kW Dual-TubeTM roostevabast terasest põletisüsteem / keraamiline külgpõleti / 5525 cm2 esmane grillpind / 1600 cm2 portselankattega soojendusrest / Rasked, tugevast roostevabast terasest grillrestid (6mm) / Roostevabast terasest Flav-R-WaveTM grillsüsteem / Viis roostevabast terasest Dual-TubeTM põletit / 180 ̊ Sensi-TouchTM nupuga Linear-FlowTM ventiilid / Sure-LiteTM elektrooniline süütamissüsteem / Reguleerimisnuppude taustvalgus / Deluxe Accu-TempTM termomeeter / Roostevabast terasest küljelaud valualumiiniumist maitseainehoidikuga / Tugevad keeratavad ja lukustatavad rattad, millest kahe kõrgus on seadistatav /  Toote põletitel on 10 aastane garantii.

Lisainfo

Kaal 85 kg
Mõõtmed 130 × 80 × 70 cm