Broil King Baron 520 premiumklassi gaasigrill

1,099.00

Broil Kingi kvaliteetne viie põletiga premiumklassi gaasigrill. Valmistatud Kanadas Põhja-Ameerika kvaliteetsest terasest.

Sold Out

Tootekood: 923953 Kategooriad: , , , Sildid: ,

Kirjeldus

Toote tehnilised andmed:
Mõõdud kokkupanduna P:160 S:61 K:117
13,2kW Dual-TubeTM roostevabast terasest põletisüsteem
3500 cm2 esmane grillpind
1800 cm2 portselankattega soojendusrest
Tugevad malmist grillrestid
Roostevabast terasest Flav-R-Wave™ grillsüsteem
Viis roostevabast terasest Dual-Tube™ põletit
Linear-Flow™ ventiilid
Sure-LiteTM elektrooniline süütamissüsteem
Deluxe Accu-Temp™ termomeeter
Dura-BiltTM portselanemailiga grillnõu
Allalastavad roostevabast terasest küljelauad koos tarvikutele mõeldud konksudega
Tugevad keeratavad ja lukustatavad rattad, millest kahe kõrgus on seadistatav
Toote põletitel on 10 aastane garantii.

1. Grillahi: suurepärane soojusisolatsioon
Valmistatud pressitud valualumiiniumist, portselanemailiga terasest ja vastupidavast, hea soojusisolatsiooniga happekindlast terasest. Grillahi on on oma ehituselt konvektsioonahi, mis küpsetab toidu ühtlaselt, alumisest osast auravad lihamahlad ja rasv ülespoole nii, et kogumisnõu on alati tühi ja maitsed püsivad toidus… täpselt seal, kus peab.
2. Grillrestid: professionaalsed grilltriibud
Tugevate malmist grillrestide suurepärane ühtlane soojus teeb grilltriibud ja hoiab maitse ja lihamahlad toidu sees. Malmist grillrestid on keeratavad ja kahe erineva poolega. Ühel poolel on otsad täiuslike grilltriipude tekitamiseks ja teisel poolel on vaod lihamahla kogumiseks, nii et liha on loomulikul teel niisutatud ja mahlasem.
3. Flav-R-Wave™: uskumatu maitse
Flav-R-Wave™ roostevabade terasplaatide vagudesse tilkuvad lihamahlad ja rasv aurustuvad koheselt. Selle käigus tekkiv aur imbub läbi toidu andes sellele vastupandamatu grillmaitse. Flav-R-Wave™ jaotab soojuse ühtlaselt üle kogu pinna ja kaitseb põleteid.
4. Põletid: tugevus ja vastupidavus
Põletid on valmistatud kõrgekvaliteedilisest roostevabast terasest ja neil on 10 aastane garantii. Dual Tube™ põletite kujundus kindlustab ühtlased leegid, jaotavad soojuse ühtlaselt ja efektiivselt üle kogu grillpinna ja kuumenevad mõne minutiga efektiivseks grillimiseks 350 °C kraadini.
5. Gaasinupud täpselt õige temperatuur
Varustatud 180° Sensi-Touch™ gaasinuppudega ja Linear-Flow™ ventiilidega saad täielikult kontrollida soojuse reguleerimist ja seadistada grilli pruunistamiseks, ahjus grillimiseks või aeglaseks küpsetamiseks sobivale temperatuurile.
6. Süüde
Tänu Sure-Lite™ Ignition süsteemile võid sa lõõgastuda teadmises, et sinu grill läheb käima ühe nupuvajutusega. Süütamiseks kasutatakse elektrivoolu, mille annab üks AA patarei.
7. Kõrgusregulaator
Level Q™ Leg Levels –praktilised ja kulumiskindlad kõrgusregulaatorid paiknevad grilli põhjaplaadi esikülje ratastel. Nende abil saab grilli fikseerida ja selle kõrgust vastavalt maapinna ebatasasusele hõlpsasti seadistada. Looditud grillil jookseb rasv alati selleks ettenähtud kohta. Samuti käivad aluskapi uksed või sahtlid palju paremini.
8. Vastupidavus
Broil King® kasutab paljude komponentide puhul kõrgekvaliteedilist roostevaba terast. Ülejäänud teraskomponendid on tsingiga kaetud ja töödeldud kolmeastmelise töötluse käigus portselanemailiga või pulberlakiga, mis annab suurepärase roostekaitse.

Lisainfo

Kaal 80 kg
Mõõtmed 90 × 70 × 60 cm