Seoses Eestis kehtestatud eriolukorra soovituste ja piirangutega on nüüd ka rohkem aega kodus olemiseks ja vajadust ise maitsva toidu valmistamiseks. Grilliguru jätkab grillide, suitsuahjude, kütte ja tarvikute tarnimist.

Hoiame hoolsalt enese ja klientide tervist ning oleme muutnud oma töökorraldust:

1. Palume ostudeks võimalusel kasutada meie e-kaubamaja ühes kaardimakse, järelmaksu vormistamise võimaluse ja kauba kontaktivaba kojutoimetusega. Küsimuste korral konsulteerime ja nõustame tavapärases headuses telefonitsi 5104855 või e-postiga alvar@grilliguru.ee. Muutunud olukorras helistage Grilliguru asjatundjale argipäeviti julgelt kella 9 ja 20 vahel.

2. Oleme loonud DRIVE-IN isikliku esitluse võimaluse Grilliguru grillikaubamaja tõstukukse nr.4 juures ja hetkel müügisaali sulgenud. DRIVE-IN kasutamiseks leppige palun esitlusteemas eelnevalt kokku (näiteks pelletgrillid) telefonil 5104855. Reastame kokkulepitud ajal soovitud tooted või valiku ja anname distantsilt asjatundliku ülevaate huvi pakkuvatest toodetest nii, et teil puudub isegi vajadus autost väljumiseks.

3. Tellimusi, päringuid ja tooteid puudutavad küsimusi saab jätkuvalt esitada e-kirja kaudu: alvar@grilliguru.ee<mailto:alvar@grilliguru.ee> või helistades 5104855.

4. Kaupadele saab ise järele tulla tavapärastel aegadel, T-R 11.00-18.00, kuid viiruseohu püsimisel toome ostud Grilliguru kaubamaja väljastusukse taha. Nii saate sooritada kontaktivaba ostu.

5. Oleme valmis kõiki DRIVE-IN kaubamajast või e-kaubamajast ostetavaid suuremaid tooteid (grillid ja suitsuahjud) teile Tallinnast ~100 kilomeetri raadiuses ise, ilma kullerfirma vahenduseta, kontaktivabalt koduväravani transportima. Valige selleks e-kaubamajas tavapärane kullerteenus ja märkige oma soov märkuste lahtrisse.

PALUME TEIL, kui olete hiljuti viibinud välismaal, tunnete ennast külmetunult või olete puutunud kokku koroonaviirust põdeva inimesega, osta vaid e-poe vahendusel kontaktivaba kullerteenusega.

Täname teid kliendiks olemast, olge terved!