Sa oled siin

Traeger PRO575 WiFire pelletgrill, bronze

Tootekategooria:

Android Connect

Traeger PRO575 WiFire pelletgrill

Tregeri uusim, äpiga juhitav mudel Pro575. Nüüdsest võid grillida ka tugitoolist! Digital kontroller ProD2 WiFi kontrolleri ja vastavat äppi kasutades saab juhtida suitsu hulka, soojust, seadet sisse ja välja lülitada, seadistada grillimise aega jpms. Temperatuuri saab valida 73°C kuni 260°C (reguleerimise samm 5°C). 
Grillil on roostevabad, emailitud restid. Suur alusrest ja väiksem ülemine rest. Grillivad mõlemad restid ühtemoodi, lihtsalt rohkem grillitavat toodet mahub korraga sisse.  
Grilli, suitsuta, küpseta, hauta, rösti või valmista klassikalist barbequed ja kõike seda naturaalsest puidust graanulitega. Vali sobiv pellet (saadaval seitse erinevat puitu) ja vala punker täis. Valida saad temperatuuri nii manuaalselt, kui ka vastavat Traegeri äppi kasutades. Valides äpi retseptidest sobivaim toode, ei vaja sa grillimiseks enam mingeid algteadmisi. Prepareeri grillitav toode vastavalt juhisele ja vajuta lingile "COOK NEW " ja ülejäänu tehakse sinu eest. 
Umbes nelja minutiga on pelletid töövalmis ja toidutegemine võib alata. Spiraalajamiga lükatakse pelleteid tulekambrisse ja süüdatakse automaatselt. Spetsiaalne ventilaator hoiab pelletid hõõgvel nagu miniatuurses sepikojas. Grilli kumer, ovaalne kere tagab täiusliku temperatuuri- ja suitsujaotuse kogu grillimispinna ulatuses. Tilkuv rasv ja muud grillimisjäätmed juhitakse vaheplaadiga väljajooksukanalisse ja sealt läbi avause grilli küljes rippuvasse rasvaämbrisse. Tark on katta grillimisresti alune pind fooliumiga, nii on lihtsam geilli puhastada. Fooliumit ei ole tarvis iga korra järel vahetada. Kolmandal korral, peale krillimist visake foolium lihtsalt prügikasti ja asendage uuega. Samal ajal tõmmake ka küttekolle tuha või tolmuimuriga alt puhtaks. Taoline hoolitsus tagab pikaajalise grilli kestvuse.
Manuaalselt toitu tehes saad kontrollida ka valmistatava toidu sisetemperatuuri. Selleks on grilliga kaasas vastav sond. Torka see enne toidu valmistamist kohe lihasse ja ühe nupule vajutusega saad sisetemperatuuri jooksvalt jälgida.
Grilli enda sisetemperatuuri kontrollimiseks on grill varustatud spetsiaalse automaatsüsteemiga, mis kontrollib temperatuuri 50 korda minutis.

SUUREPÄRANE SOOJUSJAOTUS

Küttekolle on kaetud spetsiaalse plaadiga, mis jaotab soojuse kogu grilli ulatuses ühtlaselt laiali. Ümar, ovaalne vorm aitab soojusel ja suitsul levida kõikjale. 

AUTOMAATNE PELLETIPUNKER
Laadige punker ääreni pelleteid täis ja punkri põhjas olev spiraalajam hoolitseb selle eest, et valitud temperatuurile vastav kogus jõuaks põlemiskambrisse. Pelletpunkri maht 8,16kg, ehk natuke üle poole standardkotist.

AUTOMAATSÜÜDE
Spetsiaalne elektrisüüde süütab põlemiskambris pelletid. Joo süütamise asemel parem üks külm õlu, grill teeb igava süüteprotsessi samal ajal ise ära.

ENERGIA 
Ühenda grill vooluvõrguga. Voolu on tarvis juhtimisploki ja küttekolde ventilaatori tööks. 
Voolutarve: 300 vatti esimese nelja minuti jooksul ja ainult 50 vatti ülejäänud kokkamisel.

AUTOMAATNE SEISKAMINE
Grillimise lõppedes töötab ventilaator veel viis minutit, mille jooksul puhastatakse põlemispunker tuhast kustutades seal hõõguvad pelletid.

GARANTII
Traeger pelletgrillidel on kolme aastane garantii.

KÜPSETUSRESTID
Küpsetusrestid on valmistatud hästi puhastatavast, mitmekorselt emailitud terasest. 
Restide mõõdud: 
- esimene, ehk alumine tasand 56 x 48cm
- teine tasand 56 x 18cm

Toote mõõtmed (kokkupanduna): ca 134,62 x 104,14 x 68,58cm
Kaal: 58,06kg

ÄPP
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.traegergrills.app

HIND: 999€
Soodushind viimasele salonginäidisele 899€

Jaga: