Sa oled siin

Traeger BRONSON 20 pelletgrill

Tootekategooria:

Why Traeger Rules

SOODUSHIND!
BRONSON 20 pelletgrill 

Väikseim, see-eest kaasaskantav Traeger pelletgrill. Grillil on kokkuvolditavad jalad, nii et ka suvilasse kaasavõtmine pole eriliseks probleemiks. Unikaalne pelletite põletamise tehnoloogia paneb südame põksuma ka kõige pessimistlikumal tehnikavihkajal. Pelletitega grilli küttes saad söegrilli aroomi, gaasigrilli mugavuse ja suitsuahju unikaalse maitse - kõik ühes masinas. Iialgi varem pole tehtud söegrilli, mille temperatuuri saaks nupust valida. Ja kui sinna valida veel pelletiks näiteks Hikoripuu, siis on tulemus arvatavalt ülihea.

Grill on varustatud kaanes oleva termomeetriga.
Küpsetuspinna mõõdud 50cm X 38cm.

SUUREPÄRANE SOOJUSJAOTUS
Tänu ümarale vormile on kambri soojusjaotus ühtlane ja suits saab levida kõikjale.
 
AUTOMAATNE PELLETIPUNKER
Laadige punker ääreni pelleteid täis ja punkri põhjas olev spiraalajam hoolitseb selle eest, et valitud temperatuurile vastav kogus jõuaks põlemiskambrisse.
 
AUTOMAATSÜÜDE
Spetsiaalne süütaja süütab põlemiskambris pelletid. Joo süütamise asemel parem üks külm õlu, grill teeb igava süüteprotsessi samal ajal ise ära.
 
ENERGIA 
Ühenda grill vooluvõrguga. Voolu on tarvis juhtimisploki ja küttekolde ventilaatori tööks. Voolutarve: 300 vatti esimese nelja minuti jooksul ja ainult 50 vatti ülejäänud kokkamisel.

AUTOMAATNE SEISKAMINE
Grillimise lõppedes töötab ventilaator veel viis minutit, mille jooksul puhastatakse põlemispunker tuhast kustutades seal hõõguvad pelletid.

GARANTII
Traeger pelletgrillidel on kolme aastane garantii.

HIND: 699€
SOODUSHIND: 560€

Jaga: