Rub´id ehk kuivmarinaadid

Traegeri naturaalne kuivmarinaad lõhele. Maitseainesegu sisaldab soola, küüslauku, vürtsisegu, suhkurt, päevalilleõli, tšillipipart, paprikat, sibulat, naturaalset suitsumaitseainet, karamellipulbrit ja annatto seemneid. Traeger pelletgrilliga tehtud lõhe on seda rubi kasutades uskumatult hea - katseta kindlasti!

Saadaval ka suuremas purgis - 418 g hinnaga 19,99.

Tarviku hind: 
12.00 EUR
Jaga: 

Perfektse veiseliha naturaalse maitse välja toomiseks mõeldud kuivmarinaad. Segu sisaldab soola, küüslauku, suhkurt, sidruni- ja apelsinikoort, tsitrushapet, sibulat, sidrunimahla ja kurkummi. Vali milline tükk tahes - segu annab loomale kerge tsitruselise varjundi ja tagab ideaalse maitse!

Saadaval ka suuremas purgis - 454 g hinnaga 19,99.

Tarviku hind: 
12.00 EUR
Jaga: 

See Traegeri maitseainesegu on inspireeritud Bayou värvikast köögist. Kuivmarinaad sisaldab: soola, küüslauku, paprikat, vürtsisegu, tšilli ja cayenne pipart, sibulat ja päevalilleõli. Maitsesta selle rubiga mereande, vorste või linnuliha, et saada parim tulemus!

Tarviku hind: 
12.00 EUR
Jaga: 

Taegeri maitseainesegu erinevate ürtidega linnu- ja veiselihale. Kuivmarinaad sisaldab soola, vürtsisegu, küüslauku, karamellipulbrit, päevalilleõli ja tsitrushapet. See ürdisegu on ideaalne kaaslane andmaks tõelist põhjamaist maitset ja kerget vürtsi.

Tarviku hind: 
12.00 EUR
Jaga: 

Traegeri naturaalne maitseainesegu sea- ja linnulihale. Kuivmarinaad sisaldab soola, vürtsisegu, tšillipipart, paprikat, küüslauku, sibulat ja päevalilleõli. Suurepärane maitseelamus garanteeritud!

Tarviku hind: 
12.00 EUR
Jaga: 

Traegeri naturaalne kuivmarinaad juurviljadele. Spetsiaalselt tehtud maitseainesegu sisaldab soola, küüslauku, päevalilleõli, vürtsisegu, tšillipipart, paprikat ja sibulat. Sobib grillimeistritele kes armastavad oma toidulauda mitmekesistada erinevate juurviljade või muude taimsete komponentidega. Tasub katsetada!

Tarviku hind: 
12.00 EUR
Jaga: 

Traegeri naturaalne kuivmarinaad kõigile lihatüüpidele. Kuivmarinaad sisaldab soola, pruuni suhkurt, vürtsisegu, tšillipipart, suhkruroomelassi, paprika ekstrakti, tsitrushapet ja päevalilleõli. Iga grillimeisti kohustuslik valik, kuna sobib paljudele erinevatele lihatüüpidele.

Tarviku hind: 
12.00 EUR
Jaga: 

Traegeri naturaalne kuivmarinaad veise-, sea- ja kanalihale. Spetsiaalne maitseainesegu sisaldab pruuni suhkurt, soola, vürtsisegu, tšillipipart, paprikat, sibulat ja päevalilleõli. Garanteerib maitsva toiduelamuse iga kord - mõistlik valik erinevate lihatüüpide armastajatele!

Tarviku hind: 
12.00 EUR
Jaga: 

Traegeri naturaalne kuivmarinaad toidule magusama meki andmiseks. Kuivmarinaad sisaldab roosuhkurt, vürtsisegu, soola, õuna- ja karamellipulbrit, sibulat, naturaalset suitsumaitseainet, paprikat, küüslauku, tšillipipart ja päevalilleõli. Garanteerib tõeliselt maitseka ja eripärase toiduelamuse iga kord!

Tarviku hind: 
12.00 EUR
Jaga: 

Traegeri naturaalne kuivmarinaad kanalihale. Kuivmarinaad sisaldab soola, suhkurt, vürtsisegu, naturaalset suitsumaitseainet, sibulat, tšillipipart, paprikat, karamellipulbrit, küüslauku ja päevalilleõli. Saavuta iga kord suurepärane maitseelamus spetsiaalselt kanalihale mõeldud maitseaineseguga!

Saadaval ka suurema purgiga - 454 g hinnaga 19,99.

Tarviku hind: 
12.00 EUR
Jaga: 

Traegeri naturaalne gluteenivaba kuivmarinaad veiselihale. Kuivmarinaad sisaldab soola, vürtsisegu, tšillipipart, paprika ekstrakti, küüslauku ja päevalilleõli. Garanteerib maitsva toiduelamuse iga kord!

Tarviku hind: 
12.00 EUR
Jaga: 

See Traegeri naturaalne maitseainesegu on tehtud spetsiaalselt ribidele. Kuivmarinaad sisaldab pruuni suhkurt, vürtsisegu, soola, tšillipipart, paprikat, küüslauku ja päevalilleõli. Toob esile ribi enda maitse ja lisab pisut vürtsi.

Tarviku hind: 
12.00 EUR
Jaga: 

See Traegeri naturaalne maitseainesegu on tehtud spetsiaalselt ribidele. Kuivmarinaad sisaldab soola, vürtsisegu, sibulat, tšillipipart, paprika ekstrakti, küüslauku ja päevalilleõli. Garanteerib õige ja ehtsa ribimaitse igal korral! 

Saadaval ka suuremas purgis - 397 g hinnaga 19,99.

Tarviku hind: 
12.00 EUR
Jaga: 

Traegeri naturaalne kuivmarinaad veise-, kalkuni- ja sealihale. Kuivmarinaad sisaldab roosuhkurt, meresoola, sibulat, tšillipipart, paprikat, küüslauku, musta pipart, ingverit, sidrunheina ja päevalilleõli. Garanteerib maitsva toiduelamuse iga kord!

Tarviku hind: 
12.00 EUR
Jaga: 

Denny Mike's Sublime Swine kuivmarinaad sealihale sisaldab: meresoola, roosuhkurt, vürtsisegu, hickorysuitsu pulbrit, tšillipipart, kuivatatud küüslauku ja sibulat. Määri liha sisse, aseta paariks tunniks külmkappi ja alusta grillimist. Saavuta parim tulemus sealiha küpsetamisel iga kord!

Tarviku hind: 
7.00 EUR
Jaga: 

Denny Mike's Pixie Dust universaalne kuivmarinaad sobib igale lihatüübile. Sisaldab: meresoola, tšillipipart, pähklisuitsu pulbrit,  paprikat ja küüslauku. Määri sisse sobiv lihatükk, aseta paariks tunniks külmkappi ning alusta grillimist. Enam lihtsam asi olla ei saaks - saavuta parim tulemus iga kord!

Tarviku hind: 
7.00 EUR
Jaga: 

Denny Mike's Fintastic kuivmarinaad kalale sisaldab: meresoola, vürtsisegu, laimi- ja sidrunikoort, küüslauku ja äädikapulbrit. Raputa sobiv kogus marinaadi kalale, lase tunnike külmkapis seista ning pane suitsuahju või grillile. Saavuta parim tulemus kala valmistamisel iga kord!

Tarviku hind: 
7.00 EUR
Jaga: 

Denny Mike's Cow Bell Hell kuivmarinaad looma- ja veiselihale sisaldab: meresoola, vürtsisegu, kuivatatud küüslauku ja sibulat, paprikat ja tšillipipart. Raputa lihale, määri sisse ja pane paariks tunniks külmkappi seisma. Saavuta parim tulemus loomaliha küpsetamisel iga kord!

Tarviku hind: 
7.00 EUR
Jaga: 

Denny Mike's Chick Magnet kuivmarinaad kanalihale sisaldab: meresoola, vürtsisegu, paprikat, küüslauku, tšillipipart, roosuhkurt, sibulat ja kurkummi. Määri liha rubiga kokku, aseta külmkappi, lase paar tundi seista ja võid otse grillile asetada. Saavuta parim tulemus kana küpsetamisel iga kord!

Tarviku hind: 
7.00 EUR
Jaga: 

Suurepärase toidu maitse aluseks on maitsestamine. Vürtsikas steigi kuivmarinaad Stubb´s Steak Spice Rub annab lihale ehtsa Texase preerias traditsioonilisel viisil küpsetatud BBQ maitse. 

Naturaalne gluteenivaba koostis: meresool, must pipar, küüslauk, maitseained, sibul, Ancho tšilli, suhkur, naturaalne suitsuaroomiaine.

Purgis sisaldub 56g, valmistatud Texases.

Tarviku hind: 
7.00 EUR
Jaga: 

Vürtsikas kuivmarinaad kanale.

Naturaalne gluteenivaba koostis: meresool, suhkur, meepulber, maitseained, sinepiseemned, sibul, paprika, kurkumm, seller, küüslauk, naturaalne suitsuaroomiaine.

Tarviku hind: 
7.00 EUR
Jaga: 

Lehed