Rub´id ehk kuivmarinaadid

Traeger koostöös Jacobsen Salt Cogaga lõid selle rikkaliku ja kirsisuitsuse soola. Naturaalset meresoola korjatakse käsitsi Vaikse ookeani loodeosast, seejärel suitsutatakse Trageri kirsipuu pelletgraanulitega. Tulemuseks on unikaalne kirsisuitsusool, millel on puhas maitseprofiil. Sobib suurepäraselt grillitud puuviljade ja köögiviljade maitsestamiseks või suitsutatud lõhe viimaseks viimistluseks.

Tarviku hind: 
17.00 EUR
Jaga: 

Traegeri naturaalne auhinnatud kuivmarinaad veise-, kalkuni- ja sealihale. Kuivmarinaad sisaldab roosuhkurt, meresoola, sibulat, tšillipipart, anšooviseid, Chipotle maitseainet, paprikat, küüslauku, ingverit, sidrunheina, kurkummi ja päevalilleõli. Garanteerib maitsva toiduelamuse iga kord! Pärast avamist hoida suletuna külmkapis (max + 8° C). Toodetud USAs. 

Tarviku hind: 
17.00 EUR
Jaga: 

See Traegeri naturaalne maitseainesegu on tehtud spetsiaalselt ribidele. Kuivmarinaad sisaldab roosuhkurt, soola, rosmariini, vürtsisegu, küüslauku, paprikat, sibulat, tšillipipart ja päevalilleõli. Garanteerib sõltuvusttekitava, ürdise ja ehtsa ribimaitse igal korral! Pärast avamist hoida suletuna külmkapis (max + 8° C). Toodetud USAs. 

Tarviku hind: 
17.00 EUR
Jaga: 

Traegeri naturaalne gluteenivaba kuivmarinaad veiselihale. Kuivmarinaad sisaldab roosuhkurt, meresoola, vürtsisegu, sibulat, tšillipipart, riisikontsentraati, paprikat, roosuhkru melassi ja päevalilleõli. See tšillipiprane rub sobib ideaalselt Traeger Sweet Heat kastmega. Pärast avamist hoida suletuna külmkapis (max + 8° C). Toodetud USAs. 

Tarviku hind: 
17.00 EUR
Jaga: 

See kuivmarinaad muudab armastatud linnuliha julgeks ja mahlakaks! Rub sisaldab meresoola, roosuhkurt, apelsini- ja sidrunikoort, vürtsisegu, paprikat, sibulat, tsitrushapet, tšillipipart, päevalilleõli ning naturaalset maitseainet. Pärast avamist hoida suletuna külmkapis (max + 8° C). Toodetud USAs. 

Tarviku hind: 
17.00 EUR
Jaga: 

See küüslaugu ja signatuur vürtiseguga kuivmarinaad annab tõelise maitseelamuse! Rub sisaldab karamellipulbrit, meresoola, küüslauku, vürtsisegu, päevalillõli ja tsitrushapet. Kasuta hickory pelletgraanuleid ja võta korralik tükk veise või sealiha - uskumatult hea maitselamus on garanteeritud! Pärast avamist hoida suletuna külmkapis (max + 8° C). Toodetud USAs. 

Tarviku hind: 
17.00 EUR
Jaga: 

Vabasta oma metsik pool ja maitsesta oma lemmiksnäkid selle vürtsika kuivmarinaadiga! Segu sisaldab roosuhkurt, meresoola, tšillipipart, sojaubasid, nisu, maltodekstriini, pruuni suhkurt, riisi kontsentraati, küüslauku, patendeeritud vürtsisegu, Red Bell pipart, päevalilleõli, tsitrushapet, naturaalset maitseainet ja äädikat. Pärast avamist hoida suletuna külmkapis (max + 8° C). Toodetud USAs. 

Tarviku hind: 
17.00 EUR
Jaga: 

Õun ja mesi ühendavad jõud ideaalse sea- või kanaliha jaoks! Spetsiaalne gluteenivaba naturaalne kuivmarinaad sisaldab roosuhkurt, meresoola, paprikat, kuivatatud õuna, mett, sibulat, patendeeritud vürtsisegu, maltodekstriini, maisitärklist, tšillipipart ja paprikaekstrakti. Pärast avamist hoida suletuna külmkapis (max + 8° C). Toodetud USAs. 

Tarviku hind: 
17.00 EUR
Jaga: 

Traegeri naturaalne gluteenivaba kuivmarinaad mereandidele. Spetsiaalne maitseainesegu sisaldab meresoola, sibulat, vürtsisegu, küüslauku, paprikat ja päevalilleõli. Mitmekülgne ja maitsev elamus mereandide armastajatele! Pärast avamist hoida suletuna külmkapis (max + 8° C). Toodetud USAs. 

Tarviku hind: 
17.00 EUR
Jaga: 

Traegeri naturaalne gluteenivaba kuivmarinaad veise-, sea- ja kanalihale. Spetsiaalne maitseainesegu sisaldab soola,  roosuhkurt, kohvi, kakaopulbrit, kuivatatud seeni, vürtsisegu, musta pipart, tšillipipart, sibulat, küüslauku  ja päevalilleõli. 

Garanteerib maitsva toiduelamuse iga kord - mõistlik valik erinevate lihatüüpide armastajatele! Pärast avamist hoida suletuna külmkapis (max + 8° C). Toodetud USAs. 

Tarviku hind: 
17.00 EUR
Jaga: 

Traegeri naturaalne kuivmarinaad lõhele. Maitseainesegu sisaldab soola, küüslauku, vürtsisegu, suhkurt, päevalilleõli, tšillipipart, paprikat, sibulat, naturaalset suitsumaitseainet, karamellipulbrit ja annatto seemneid. Traeger pelletgrilliga tehtud lõhe on seda rubi kasutades uskumatult hea - katseta kindlasti!

Saadaval ka suuremas purgis - 418 g hinnaga 19,99.

Tarviku hind: 
12.00 EUR
Jaga: 

Perfektse veiseliha naturaalse maitse välja toomiseks mõeldud kuivmarinaad. Segu sisaldab soola, küüslauku, suhkurt, sidruni- ja apelsinikoort, tsitrushapet, sibulat, sidrunimahla ja kurkummi. Vali milline tükk tahes - segu annab loomale kerge tsitruselise varjundi ja tagab ideaalse maitse! Saadaval suurema purgiga (454 g).

Tarviku hind: 
19.99 EUR
Jaga: 

See Traegeri maitseainesegu on inspireeritud Bayou värvikast köögist. Kuivmarinaad sisaldab: soola, küüslauku, paprikat, vürtsisegu, tšilli ja cayenne pipart, sibulat ja päevalilleõli. Maitsesta selle rubiga mereande, vorste või linnuliha, et saada parim tulemus!

Tarviku hind: 
12.00 EUR
Jaga: 

Traegeri naturaalne kuivmarinaad juurviljadele. Spetsiaalselt tehtud maitseainesegu sisaldab soola, küüslauku, päevalilleõli, vürtsisegu, tšillipipart, paprikat ja sibulat. Sobib grillimeistritele kes armastavad oma toidulauda mitmekesistada erinevate juurviljade või muude taimsete komponentidega. Tasub katsetada!

Tarviku hind: 
12.00 EUR
Jaga: 

Traegeri naturaalne kuivmarinaad kõigile lihatüüpidele. Kuivmarinaad sisaldab soola, pruuni suhkurt, vürtsisegu, tšillipipart, suhkruroomelassi, paprika ekstrakti, tsitrushapet ja päevalilleõli. Iga grillimeisti kohustuslik valik, kuna sobib paljudele erinevatele lihatüüpidele.

Tarviku hind: 
12.00 EUR
Jaga: 

Traegeri naturaalne kuivmarinaad toidule magusama meki andmiseks. Kuivmarinaad sisaldab roosuhkurt, vürtsisegu, soola, õuna- ja karamellipulbrit, sibulat, naturaalset suitsumaitseainet, paprikat, küüslauku, tšillipipart ja päevalilleõli. Garanteerib tõeliselt maitseka ja eripärase toiduelamuse iga kord!

Tarviku hind: 
12.00 EUR
Jaga: 

Traegeri naturaalne kuivmarinaad kanalihale. Kuivmarinaad sisaldab soola, suhkurt, vürtsisegu, naturaalset suitsumaitseainet, sibulat, tšillipipart, paprikat, karamellipulbrit, küüslauku ja päevalilleõli. Saavuta iga kord suurepärane maitseelamus spetsiaalselt kanalihale mõeldud maitseaineseguga!

Saadaval ka suurema purgiga - 454 g hinnaga 19,99.

Tarviku hind: 
12.00 EUR
Jaga: 

Traegeri naturaalne gluteenivaba kuivmarinaad veiselihale. Kuivmarinaad sisaldab soola, vürtsisegu, tšillipipart, paprika ekstrakti, küüslauku ja päevalilleõli. Garanteerib maitsva toiduelamuse iga kord!

Tarviku hind: 
12.00 EUR
Jaga: 

See Traegeri naturaalne maitseainesegu on tehtud spetsiaalselt ribidele. Kuivmarinaad sisaldab soola, vürtsisegu, sibulat, tšillipipart, paprika ekstrakti, küüslauku ja päevalilleõli. Garanteerib õige ja ehtsa ribimaitse igal korral! 

Saadaval ka suuremas purgis - 397 g hinnaga 19,99.

Tarviku hind: 
12.00 EUR
Jaga: 

Traegeri naturaalne kuivmarinaad veise-, kalkuni- ja sealihale. Kuivmarinaad sisaldab roosuhkurt, meresoola, sibulat, tšillipipart, paprikat, küüslauku, musta pipart, ingverit, sidrunheina ja päevalilleõli. Garanteerib maitsva toiduelamuse iga kord!

Tarviku hind: 
12.00 EUR
Jaga: 

Denny Mike's Sublime Swine kuivmarinaad sealihale sisaldab: meresoola, roosuhkurt, vürtsisegu, hickorysuitsu pulbrit, tšillipipart, kuivatatud küüslauku ja sibulat. Määri liha sisse, aseta paariks tunniks külmkappi ja alusta grillimist. Saavuta parim tulemus sealiha küpsetamisel iga kord!

Tarviku hind: 
7.00 EUR
Jaga: 

Lehed