Puhastustarvikud

Tugevast plastikust käepideme ja riputusnööriga spiraalpuhastushari võimaldab ka kõige kõvemini kinnistunud toidu restilt eemaldada. 50 cm pikk käepide lubab hoida käe piisavas kauguses kuumast grillpinnast.

Tarviku hind: 
16.00 EUR
Jaga: 

Grilli puhastamine võib tunduda lihtne ülesanne, kuid kuidas on lood resti alla jääva osaga? See lühikese käepidemega ja roostevabast terasest otsakraabitsaga hari on mõeldud just nende kohtade puhastamiseks, kuhu tavaline hari ei ulatu. Et vältida grilli mustuse ja rasva põlemaminemist, siis soovitame grilli puhastada ka restide alt vähemalt kuus korra.

Tarviku hind: 
9.00 EUR
Jaga: 

Aurpuhasti, mis muudab grillresti sügavpuhastuse tõeliselt lihtsaks! Puhastil on roostevabast terasest harjased. Kasutamine: eelsoojenda grill keskmisele temperatuurile enne kasutamist ning seejärel täida plastikust anum veega. Suru harja alla mitu korda, et vesi liikuma hakkaks ning veeaur tekib kohe kui vesi puutub kuuma grillresti. Nii on võimalik eemaldada ka kõige kangekaelsemalt kinni olev rasv.

Tarviku hind: 
29.00 EUR
Jaga: 

Teie grilli on palju lihtsam puhastada, kui kasutate seda keskkonnasõbralikku biolagunevat grillipuhastusvahendit. 
Pühkige ära lahtine rasv. Pihustage pinnale grillipuhastusvahendit. Laske toimida umbes 5 minutit. Loputage puhta veega. Silma sattumise korral loputage koheselt rohke veega. 
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Koostis: 5-15% anioonseid pindaktiivseid aineid/parfüümi.

Tarviku hind: 
9.99 EUR
Jaga: 

Kummist käepidemega tugeva terastraadiga spiraalpuhastushari sobib ka valumalmist pindade puhastamiseks. Pööratud otsad võimaldavad hästi puhastada ka restide vahet, kuhu lamehari ei ulatu. 

Tarviku hind: 
14.00 EUR
Jaga: