Puhastustarvikud

Traegeri pelletgrillide alusplaadi katteks mõeldud ühekordne kuumuskindlast alumiiniumist hooldustarvik, mis muudab grilli hooldamise lihtsaks. Vooderdised peaksid täielikult jääma rasvapannile ja mitte katma rasvaväljast väljaspool asuvaid alasid. Pakis 5 tk. 

Sobib erinevas suuruses pelletgrillidele: 
Bronson ja Pro Series 22' mudelitele hind 14.-

Tarviku hind: 
16.80 EUR
Jaga: 

Hoidke oma grill nii puhas kui võimalik loodusliku koostisega puhastusvahendiga. See on spetsiaalselt välja töötatud Traegeri grillidele ja tarvikutele ning on rasva ja tahma eemaldamise võimega. Pihusta pinnale, lase hetk mõjuda ja eemalda svammipaberi või lapiga - saavuta suurepärane tulemus ilma kahjulike kemikaalideta.

Tarviku hind: 
18.00 EUR
Jaga: 

Fooliumist ämbrisisud eriti mugavatele inimestele! Lihtsalt täida ämber sisuga ja suuna prügikasti, kui anum on täitunud. Pakendis 5 tk.

 

 

Tarviku hind: 
4.90 EUR
Jaga: 

Mugavustarvik - Traegeri logoga ämber pelletgrillist koguneva rasva ja muu vedeliku kogumiseks, et teie masin oleks seest puhas.

Tarviku hind: 
9.99 EUR
Jaga: 

Tugevast plastikust käepideme ja riputusnööriga spiraalpuhastushari võimaldab ka kõige kõvemini kinnistunud toidu restilt eemaldada. 50 cm pikk käepide lubab hoida käe piisavas kauguses kuumast grillpinnast.

Tarviku hind: 
16.00 EUR
Jaga: 

Grilli puhastamine võib tunduda lihtne ülesanne, kuid kuidas on lood resti alla jääva osaga? See lühikese käepidemega ja roostevabast terasest otsakraabitsaga hari on mõeldud just nende kohtade puhastamiseks, kuhu tavaline hari ei ulatu. Et vältida grilli mustuse ja rasva põlemaminemist, siis soovitame grilli puhastada ka restide alt vähemalt kuus korra.

Tarviku hind: 
9.00 EUR
Jaga: 

Teie grilli on palju lihtsam puhastada, kui kasutate seda keskkonnasõbralikku biolagunevat grillipuhastusvahendit. 
Pühkige ära lahtine rasv. Pihustage pinnale grillipuhastusvahendit. Laske toimida umbes 5 minutit. Loputage puhta veega. Silma sattumise korral loputage koheselt rohke veega. 
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Koostis: 5-15% anioonseid pindaktiivseid aineid/parfüümi.

Tarviku hind: 
9.99 EUR
Jaga: 

Kummist käepidemega tugeva terastraadiga spiraalpuhastushari sobib ka valumalmist pindade puhastamiseks. Pööratud otsad võimaldavad hästi puhastada ka restide vahet, kuhu lamehari ei ulatu. 

Tarviku hind: 
14.00 EUR
Jaga: