Kastmed

Traegeri unikaalne, rikkalik barbeque glasuur. Sobib ideaalselt kalkuni-, sea- ja veiselihaga. Kaste sisaldab: pruuni suhkurt, õunasiidrit, tomatipastat, lehmapiimavõid, vett, valget destileeritud äädikat, soola, roosuhkrut, sibulat ja küüslauku. Lisaks patendeeritud ürdisegu. Pintselda otse kuumale lihale 10minutit enne küpsetuse lõppu. Tulemus saab vaieldamatult suurepärane!

Pudeli kogus: 473ML

Tarviku hind: 
15.00 EUR
Jaga: 

Traegeri vürtsine Texase kaste, mis sobib ideaalselt looma- ja sealihale ning muudab vastupandamatuks värskelt tehtud pikkpoisi! Kaste sisaldab: sibulat, suhkurt, küüslauku, anšooviseid, vett, tomatipastat, sojakastet, soola, äädikat, sinepiseemneid, maisisiirupit ja tamarindi. Mopi otse kuumale lihale või vala peale ja lase 10 minutit seista. Tulemus saab vaieldamatult suurepärane!

Pudeli kogus: 473ML

Tarviku hind: 
15.00 EUR
Jaga: 

Traegeri rikkaliku ja kergelt magusa maitsega kaste, mis sisaldab aprikoosi! Sobib kõigile lihatüüpidele, eriti hästi kana- ja sealihale ning ribidele. Kaste sisaldab: pruuni suhkurt, vett, tomatipastat, sojakastet, soola, musta pipart, aprikoosipüreed, maisitärklist, sojaubasid, äädikat, naturaalset suitsumaitseainet ja sinepit. Mopi otse kuumale lihale või vala peale ja lase 10 minutit seista. Tulemus saab vaieldamatult suurepärane!

Pudeli kogus: 473ML

Tarviku hind: 
15.00 EUR
Jaga: 

Traegeri rikkaliku maitsega barbeque kaste, mis sobib kõigile lihatüüpidele. Kaste sisaldab: pruuni suhkurt, vett, tomatipastat, sojakastet, soola, vürtsisegu, aprikoosipüreed, maisisiirupit ja anšooviseid. Mopi otse kuumale lihale või vala peale ja lase 10 minutit seista. Tulemus saab vaieldamatult suurepärane!

Pudeli kogus: 473ml

Tarviku hind: 
15.00 EUR
Jaga: