Grillikatted

Traegeri originaal täispikk looduspildiga kate on suurepärane abivahend sinu grilli maksimum kaitseks igal aastaajal. Kate on spetsiaalselt Traeger Pro Series 22 grilli kuju järgi tehtud ja sobib ideaalselt grillile peale. Grillikate on veekindel ja ilmastikuoludele vastupidavast materjalist. 

Pikkus: 89 cm
Laius: 55 cm
Kõrgus: 99 cm

Tarviku hind: 
69.00 EUR
Jaga: 

Traegeri originaal täispikk grillikate on suurepärane abivahend maksimum kaitseks igal aastaajal. Kate on spetsiaalselt Traeger Pro Series 34 grilli kuju järgi tehtud ja sobib ideaalselt grillile peale. Grillikate on veekindel ja ilmastikuoludele vastupidavast materjalist. 

Pikkus: 124 cm
Laius: 56 cm
Kõrgus: 99 cm

Tarviku hind: 
69.00 EUR
Jaga: 

Traegeri originaal täispikk grillikate on suurepärane abivahend maksimum kaitseks igal aastaajal. Kate on spetsiaalselt Traeger Pro Series 22 grilli kuju järgi tehtud ja sobib ideaalselt grillile peale. Grillikate on veekindel ja ilmastikuoludele vastupidavast materjalist. 

Pikkus: 89 cm
Laius: 55 cm
Kõrgus: 99 cm

Tarviku hind: 
59.00 EUR
Jaga: 

Traegeri originaal täispikk grillikate on suurepärane abivahend maksimum kaitseks igal aastaajal. Kate on spetsiaalselt Traeger Pro Series 20 grilli kuju järgi tehtud ja sobib ideaalselt grillile peale. Grillikate on veekindel ja ilmastikuoludele vastupidavast materjalist. 

Pikkus: 86 cm
Laius: 53 cm
Kõrgus: 81 cm

Tarviku hind: 
49.00 EUR
Jaga: 

Broil King grillikatted on valmistatud vastupidavast, veekindlast PVC kangast. Katte matejal on suurepärase hingavusega, mis omakorda on väga oluline kondentsvee tekkimise vältimiseks. Õmblustes on kasutatud spetsiaalset ekstratugevusega kapronniiti, sama millega õmmeldakse pesapalle. Kattele on lisatud kummisangad. Taoline kate on unikaalse termoahju kaitsmiseks parim!

Tarviku hind: 
139.00 EUR
Jaga: 

Broil King grillikatted on valmistatud vastupidavast, veekindlast PVC kangast. Katte matejal on suurepärase hingavusega, mis omakorda on väga oluline kondentsvee tekkimise vältimiseks. Õmblustes on kasutatud spetsiaalset ekstratugevusega kapronniiti, sama millega õmmeldakse pesapalle. Kattele on lisatud kummisangad. Taoline kate on hästi ehitatud grillide kaitsmiseks parim!

Tarviku hind: 
119.00 EUR
Jaga: