Sa oled siin

Erilahendused

Koostöös disini ja teostusfirmaga ModeRustik OÜ erilahendusena valmistatud väliköök. 

ModeRustiku eraldi tegevusharuks on kujunenud omanäoliste ja funktisonaalsete suveköökide, väliköökide ja paargute kujundamine ja ehitamine. Kuna suveköögi ehitamine koos planeerimisetapiga vältab mitmeid kuid, siis soovitame suveköögi ja teiste väikerajatiste planeerimist alustada sügisperioodil. Vältimatu on see, et inimesed ärkavad talveunest koos esimeste kevadiste päikesekiirtega. Seetõttu võib tööde kuhjumine kevadel nihutada ehitusetapi järgmisesse suvesse. Näiteks modernse suveköögi tööd Kiideval vältasid varakevadest hilissügiseni. 

Valminud välikööki on integreeritud Broil King Regal seeria grill, mille küljepliit on eraldi süvistatud tammeplaati. Tulemuseks nägus, samas hästitöötav ja esinduslik väliköök pikkadeks aastateks.

ModeRustik töödest saad parema ülevaate, külastades kodulehte: www.moderustik.ee

Jaga: 

Näited  ModeRustik töödest.

Väliköök Nõmme eramu juurde.
Suveköök on valminud terviklahendusena Nõmme eremu juurde. Sellest lähtuvalt on kasutatud põhihoonega sarnaseid materjale. Ilmekust lisab põnev vormilahendus, kus eraldi paviljon lõikab justkui põhimahule sisse. Kuna tegu on privaatse aiaga ja omanik oskab head toitu hinnata, siis gurmeetehnikaks on valitud meie salongist Kamado Joe termiline ahi.

Rohkem teavet tehtud töödest ModeRustik kodulehelt http://moderustik.ee/gallery/suvekoogid

Jaga: 

Näited ModeRustik töödest.

Pildil ratastel köögimoodulid suvila terassile. Antud moodulite kasutus- ja integreerimisvõimalused on piiramatud. Moodulisse saab lisada kraanikausi, lõikelaua koos prügikastiga, veinikülmiku, gaasigrilli, pliidi, termoahju jpm.

Kuna antud klient ei viibi suvilas aastaläbi, seetõttu tuleb talveperioodiks väliköök kinnisesse ruumi luku taha lükata. Samas suvel suurepärane võimalus kööki nihutada erinevate hoonete vahel.

Rohkem teavet tehtud töödest ModeRustik kodulehelt http://moderustik.ee/gallery/suvekoogid

Jaga: